piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Raport Pileckiego

Moim skromnym zdaniem jakosc ich uslug jest na 5+ staraja sie chlopaki 2x w nocy dziala nie ma dlugich przerw jak dla mnie to najlebszy dostawca radiowego internetu w lomzy i w okolicach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport Pileckiego

masz rację Kefas. Najgorzej z nawiedzonymi ... niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport Pileckiego

Wszystkiego najlepszego zdrowia szczęśćia !!!!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport Pileckiego

[...] Dużo dzieci [...]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport Pileckiego

Z jednego pisze na dwa fronty a drugiego nieuzywam jak narazie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport Pileckiego

a gdzie to mialoby powstac? niezly pomysl tylko takich tematow juz bylo setki!...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport Pileckiego

śledczy napisz mi na meila swoj adres, albo wyślij zdjęcie na meila to i ja ci podam :) Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport Pileckiego

Autor: Agent22 (---.lom.vectranet.pl)
Data: 26-11-05 07:59

a ty myslisz ze co ze jest moze zwolniona z podatku??? kazdy kto ma psa placi podatek tylko nie wiadomo dlaczego i tym caly problem


Problem jest w tym że pieski szybko się nudzą właścicielom i co potem, na sznurek i do drzewa w lesie, albo samopas całe watachy psów wałęsają się po mieście i kto ma się nim później zaopiekować - miasto, a za co - za podatki od posiadania psa. Czy stosowane są ulgi, jeżeli nie to udowodnij to i nie miej do mnie pretensji że płacisz podatki zaposiadanie psa. Z tego żyje Gmina, Miasto i Państwo. Masz samochód , działkę, dom czy prowadzisz działalność gospodarczą, wszędzie są podatki.
Co ja mam do podatków, czy ja ich ustalam, chcesz psa w domu to płać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport Pileckiego

W tej Łomży nie ma żadnego porządnego klubu.no moze Yama jeszcze ujdzie. ale jedzcie np do olsztyna na starowke.tam jest klubow fulll i to nie takich jak metro itp. to juz sa kluby na poziomie.w lomzy to tylko Yama moze im z deka dorownac ale tez mam male watpliwosci.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org