niedziela, 09 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Legenda CARACALE .

A czy tak piszę? No raczej nie ma się do czego przyczepić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

A Ja Pytam?
Ile z naszych pieniędzy dostają katecheci za nauczanie religii, której nauka jest i tak ich obowiązkiem z powołania.

Chodziłem kiedyś na religię z przyjemnością do katedry.
Teraz za nasze pieniądze dzieci uczą się religii jako zła koniecznego i mają całą tę katolicką moralność i naukę ( bardzo drogą) po prosty w du... szy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Jawny człowiek!A czy ja tez jestem zła;-(?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

To co w wielu szkołach dzieje się na lekcjach religii ,to świetny materiał na oddzielny temat na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Różnią się te twoje zdjęcia :):)

Źle dobrałeś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

... i rzucac klawiaturą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Omania, nie podlizuj się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

hihiih nie podlizuję się ...ale no wiesz,zapytałam tak z ciekawości;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie są ceny i firmy w układaniu kostki brukowej i kogo byście polecili

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Oglądam tę dyskusję i mam jedno (właściwie kilka, ale to chyba jest pierwsze) pytanie : dlaczego matka2 chce porównywać pensje nauczycieli z pensjami urzędników ? Wydaje mi się, że to zasadniczy błąd. Rozumiem, że chcemy porównać pensje nauczycieli z pensjami osób odpowiedzialnych za oświatę. Tymczasem urzędnik musi przygotować zestawienia, o których mowa w pierwszym poście (tak jak nauczyciel przygotowujący się do Rady Pedagogicznej). Wcale urzędnikowi nie musi się podobać efekt wyliczeń i wnioski wynikające z zestawień. Decyzje podejmuje nie urzędnik, nie Prezydent tylko Rada. Rada ustala, obcina, tnie wydatki itd. Porównywać więc należy pensje nauczycieli z pensjami radnych.
P.S. Tak przy okazji - ilu nauczycieli jest w obecnej radzie miasta ?
P.S.2. Ilu nauczycieli bierze udział w sesjach Rady miasta podając argumenty , np. te które opisuje matka2 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Odezwij się na gothern1@o2.pl. Chętnie pomogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Ale brednie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Alisa, jesteś 100% "kurpiem łomzyńskim". Zapewne nie wiesz kto to taki. Już tłumaczę, jeżeli nie wiesz bo uważasz, że jesteś z mazowsza lub podlasia to się mylisz, bo jesteś pusta ku..... .Wytłumaczę. "Łomzyński kurp to taki, którego pies oszczywa i os.. wszystko na osiedlu, a jego pan chodzi z głową/ w tych gównach W JAKICH SIĘ WYCHOWAŁ I ŻYJE". Dalej "Ł.K" to taki, który parkuje zajmując trzy miejsca parkingowe. Dalej to taki, który włącza kierunkowskaz wtedy jak już zmieni kierunek ruchu.. To taki , który nie wypuszcza ludzi ze sklepu, bo musi sam tam"wleżć" śmierdzący swoimi psami, bo jego pies na długiej smyczy przed sklepem otumaniony jak jego właściciel kąsa-gryzie itp, itd. Więc Alisa i tobie podobnym klakierom, na pohybel. Srajcie u siebie w domach razem ze swoimi psami,dziećmi, mężami, kochankami itp,itd/, a nie na podwórzu i na tym forum. A Feeeeee!!!!.PS. WŁAŚNIE TAK NAPISAŁAM, BO KIEDYS NIE WIEDZIAŁAM DLACZEGO NIKT NIE LUBI Łomży. Poprostu ludzie lubiąŁ Łomżan, ale nie kurpi łomżyńskich, którzy własnie zachowują się jak alisa i jej podobni o czym wyżej wspomniałam. ps.paszła von alisa I JEJ PODOBNI BRUDASI.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Ostatnio na rmf max słyszałam reklamę, że w Łomży jest nowy klub fitness i ma w nazwie max wiecie coś na ten temat? gdzie jest itp? i czy w ogóle coś takiego u nas jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

ja oddam Yorka, ale yorka tylko z nazwy bo tak nazwałem kundelka zabłąkanego ---> to co chcesz tak na oko ma ze 3 -4 miesiące;]

"głupich to w rodzinie poszukaj"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Łomża haters 4 life !!!
Każdy pomysł zrównać z błotem
Każdą inicjatywę wyśmiać
Każdy dzień spędzać przed kompem i wyśmiewać ludzi!

!!!!!!!!!!!!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Przepraszam zle przeczytałem zadanie.
1- liczba jednostek +3 (bo jest o 3 wieksza) = 4 co daje 41
2- liczba jednostek +3 (bo jest o 3 wieksza) = 5 co daje 52

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

tylko jak ty to obliczyłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

zapewne chodzi Ci o wzór? z tym będzie mi trudniej :) . Pomyśle ale na razie spiesze sie do pracy ,jak by nikt nie pomógł to po 17-tej postaram sie pomóc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Gdzie w Łomży znajdę doradce finansowego który znajdzie mi najtańszy kredyt hipoteczny ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

poprawne odpowiedzi to : 30, 41, 52 gdyż :

przyjmijmy że X to cyfra jedności a Y cyfra dziesątek( cała liczba to YX) , zatem jedziemy :

1.
x =0
y= x +3
y=3
YX (cała liczba)
czyli wychodzi 30

2.
x=1
y=x+3
y=4
cała liczba wychodzi 41

3.
x=2
y=x+3
y=5
cała liczba wychodzi 52

niestety nie możemy zaliczyć do tego liczby 63, gdyż napisane jest w zadaniu że liczba jest MNIEJSZA, a nie równa. Zatem pasują tylko 3 liczby : 30,41,52 . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

haha aż tak ciepło to chiba nie jest z tego co pamiętam bo byłem na zewnątrz już z rana;p ja to sobie poleże i TV będe oglądac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

ale, ale 3 się nie zalicza do zbioru rozwiązań bo jak by się zaliczała to by był znak mniejsze, bądź równe. wiec jest tylko 2 rozwiązania: x=2 i wtedy to bedzie 52, i x= 1 i będzie to 41.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

w przypadku braku pojemnikow nalezy wyrzucic to do kosza. Reguluja to przepisy, czy sie nam podoba czy, prawo sie broni w ten sposob. Zgodze sie ze to jest smieszne i przykre, ale jakos trzeba sobie radzic. To podam jako przyklad, w warszawie pojemniki na psie odchody tez sa montowane w nielicznych miejscach, co widac, a mimo to widuje sie duza liczbe osob sprzatajacych i wyrzucajacych do kosza. Prawda jest taka ze wieksza czesc wlascicieli psow bedzie sie tlumaczyc czymkolwiek, aby tylko zrzucic z siebie ten obowiazek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Ależ ja wcale nie narzekam. Ot tylko wyrażam zdanie, że to jednorazowe jedzenie. Dla spróbowania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

albo: http://www.dobrapizza.com.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Rozumiem, że miłe to nie jest, ale ludzie sami swoje potrzeby załatwiają też różnie. Więc zostawmy je w spokoju. Mimo, że mamy możliwość rozwijania się , to jesteśmy jeszcze gorszymi brudasami niż one. Tylko one o tym nie wiedzą, a my sobie dobrze zdajemy sprawę i robimy jak chcemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

noooo

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Hehe no to panowie ,panie mamy winnych wszystkim wypadkom w Polsce.

Po co karać wielkimi mandatami.Zabierzmy wszystkim bogaczom prawo jazdy.Wtedy intensywność wypadków zmaleje z dnia na dzień.

Rambo zgadzasz się?Zabierzmy im auta i prawa jazdy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

w czarnym kocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Do Bractwa Trzeżwosci w Łomzy - w cale nie jesteśmy pazerni na alkohol tylko nie chcemy byc większym zadupiem na mapie Polski niz jestesmy !!!! Nic w tym dziwnego że na starówce powstaja restauracje czy winiarnie gdzie serwuje sie alkohol to noramlne w cywilizowanym mieście , moze w końcu przestaniemy sie wstydzic tego że u nas w Łomzy niema gdzie nawet skierowac zabłakanego turystę który chciałby gdzies przysiaśc i przy szklaneczce np. piwa popodziwia nasze miasto !!!!

p.s. Radnym życzę trafnego głosowania i mam nadzieje iż w końcu nasza starówka z deka ożyje !!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

jutro będziemy wiedzieć kogo wybraliśmy czy "płochliwe klęczniki" czy RADĘ MIASTA i kto tak naprawdę radzi w tym mieście. "WÓJT CZY PLEBAN "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Mi na Browarnej smakuje :)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

za dużo wiadomości się naoglądaliście o tych rozróbach, ale wam media zamieszały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

z bramą :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

Mariusz jak dorzucisz jeszcze z 1000 zł to się dogadamy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legenda CARACALE .

a ja płaciłam od całości, nikomu nie mam zamiaru płacić za godzinę, po co żeby robotę przeciągnąć , jeden fachman robił mi mieszkanie 3 miesiące, porażka, a drugi 3 tygodnie, i 2 tysie mniej wziął, a swoją robotę, nie powiem wykonali prawidłowo, tylko ten czas do bani
to wszystko



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org