niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Właśnie, ktoś poruszył ciekawy temat: wesele i brak prądu.
Który zespół jest na to przygotowany?? Który z tych X-ów zagra unplugged??
Jedyne co mają na taką okazję, to agregat prądotwórczy. Inaczej będzie cisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

czy ktoś jest użytkownikiem ww. internetu? prosiłbym o opinie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

ma depresję:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

mam pytanie
w ELFRYZIE pracowaly kiedys 2 fryzjerki ktore mialy lokal przy dowrcu, ale tam zamkneli i one przeniosly sie, bylabym wdzieczna za kontakt do tych Pan
i jeszcze na wojska polskiego w ich salonie jaksi rok temu odeszla Fryzjera i tez nie wiem gdzie ;/
a one byly swietne
bylabym wdzieczna za namiary do nich
z gory dziekuje
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Donald ty stary ....... nie zrozumiales co napisalam. ta wlasnie tak. zacofana ta lomza i to jak. nie stac jej na to nawet zeby autobusy nocne puscuc. w sklepac nie ma biletow autobusowych. i to mi przeszkadza bo akurat ja nie woze sie samochodem. nie bede przytaczala sytuacji kiedy wlasnie brak kiosku i autobusu mi przeszkadzaly. poza tym przyjedz do ostroleki i porownaj. w lato w lomzy nie ma gdzie na swiezym powietrzu posiedziec. aha a o nocnych sklepach zapomnialam miaszkalam na poiludniu i zabraklo mi papieroswo to musialam na stacje leciac taki kawal za to w ostrolece nocne sa pod nosem. i nie argumentuj mi zebym zucila fajki albo moglam kupic 2 paczki bo wlasnie chodzi o to zeby nie trzeba bylo kupowac paru paczek tylko o to zeby miec gdzie isc blisko zeby kupic. a ze ostroleka wali to fakt. i do tego nigdy sie nie przyzwyczaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Avanti, jak chcesz pare osob zobaczyć przejedz sie do Wawki pokoczuj na Woronicza i pare ustrzelisz. Jeżeli na mazurach to wyskocz na piknik do Mrągowa, do Augustowa na letnie imprezy (rozpiski znajdziesz na Augustowskiej stronce) lub też Mikołajki, pare osób z obsady z lesnego szpitala czy jak mu tam, spotkac można latem w Czartorii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

alek80 , ty jesteś gestapo, *********, pojebaniec, ubowiec ******, donosiciel, won z tego forum, ******,jebać sąsiadów, powieś się pojebańcu, won, won, won, rzygać się chcę na takich skurwieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Chodzi o to co było w pnt? Jak tak to to było koło orlika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Czy w Łomży znajduje się jakaś placówka mBanku? Kiedyś była na Długiej, później na Pięknej a teraz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Ja pie*dole.. dlatego nie oglądam w ogóle telewizji, ogłupia co poniektórych..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

a jaki jest na dzień dzisiejszy koszt 1 łuku?ktoś aktualnie jest w temacie?
i z jakimi kosztami trzeba się liczyć na samym początku??
zaczynam od około 1700 zł na sam 1 jeden łuk, co poza tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

nie mowi sie siłke tylko siłownię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Witam mam pytanie co sądzicie o legalizacji marihuany ? pytam tylko poważne osoby nie smarkaczy oraz debili :)

to dziwne co piszesz. Bo chyba marichuana jest dla debili i smarkaczy więc od kogo oczekujesz odpowiedzi jak nie od nich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Kup sobie samochód



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

50 tematow o silownie 50 o karnety wejdzie ci taki przestaszony na silownie nikomu reki nie poda pochodzi miesiac no bo przeciez wykupil to zal pieniedzy zeby nie chodzicm, rusz dupe i idz sie dopytaj popatrz jaki sprzet jak cenowo bo jak bedziesz tak samo cwiczyl jak siedzisz przed komputerem to w ogole sie nie wybieraj tam bo szkoda twojego czasu i bedziesz tylko zajmowal sprzet tym co naprawde go potrzebuja.. tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

niestety teraz raczej nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Tylko go ogolili i wyszedł taki jak jest teraz. Taki ala Lablador.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

nuda jak h.uj jak to w muzeum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

No piszę ok 100 zł za 1 metr kwadratowy,w zależności jeszcze od materiałów można się zmieścić w 85 zł do 110 zł to już wszystko na gotowo,Jak chcesz to Ci podam numery tel. i sobie pogadasz konkretnie , ale jak na bloku to przecież spółdzielnia to załatwia.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

ale 33tys?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

możesz klękać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

na godzinę 10.50 wynik: 39. miejsce, 0.69% głosów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Aha i jeszcze jedno. W związku z tym, że ukryłeś adres IP jesteś pewny, że robiłeś to podczas wszelkich czynności internetowych tj. np. zakładając profil na tym forum? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Dam Twojej koleżance radę,niech wychodzi więcej z domu;-] idzie do jakiegoś lokalu,najlepsze miejsce żeby kogoś poznać to tam gdzie bawią sie ludzie;-p tańczą piją piwko niech weźmie znajomych przez znajomych też można kogoś poznać.

co sie tyczy portali społecznościowych i mówisz o ludziach którzy tam mają swoje konta...nie oczekuj że znajdziesz ideał bo nikt nie jest idealny każdy ma wady jakieś problemy,kompleksy itd.a nawet jeśli jest szczęśliwy to tylko pozornie bo zawsze jet jakieś ale...takie czasy nie oczekujmy cudów na kiju.

poza tym wstyd że sie poznaliście przez net? cóż za bzdura.....masz dziwną mentalność ;-| żyjemy w XXI wieku i miliony ludzi na całym świecie tak sie poznaje to żaden wstyd.sam poznałem wiele osób w ten sposób.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

Pytasz o dotację z UP czy z Unii, bo niektórzy na dotację z UP piszą, że to z Unii.
Jak z UP, to podstawowy warunek być BEZROBOTNYM w momencie składania wniosku i w momencie podpisywania umowy też, czyli do momentu dostania dofinansowania, nie możesz podjąć żadnej pracy i żyć z oszczędności, jeżeli takowe posiadasz ;)
Drugi warunek, to dwóch poręczycieli którzy na papierze mają nie mniej jak bodaj 1700zł.brutto? i umowę o pracę na czas co najmniej taki, do kiedy musisz utrzymać Swoją firmę na rynku. (rok trzeba ją utrzymać, żeby nie zwracać pieniędzy z dofinansowania)
Czyli - dzisiaj składasz wniosek, dostajesz dofinansowanie np. za pół roku, to Twoi poręczyciele muszą mieć umowę o pracę z kwotą nie mniejszą jak 1700zł. brutto na papierze ważną jeszcze przez co najmniej 1,5roku.
A potem to już tylko tą firmę przez rok w Łomży utrzymać pozostało;)
Ps. A o czym myślisz, że wypali w naszym mieście?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Marek M. jest poczytalny?i nie ma problemow emocjonalnych?

jesli chodzi o BMW to faktycznie Andrzej z Jarnut bedzie wiedział o co chodzi , ale wydaje mi sie że taniej było by na dużej krasce obok elektryk podjedz i zobacz facet tez zna sie na rzeczy i bedzie dużo tańszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org