niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Po_ska Nie-komedia"

a ja płacę cały rachunek "z góry" za 6 mies i mam w d... dymanie się z comiesięcznym pamiętaniem o płaceniu durnych rachunków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Po_ska Nie-komedia"

a coś z nowszych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Po_ska Nie-komedia"

a jaką masz kase na auto? Może się inna fajna limuzynka znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Po_ska Nie-komedia"

Przyzwoite auto za niewielkie pieniądze.Faktem jest że daewoo nie ma wyrobionej marki - nie jest prestiżowym autem.Z drugiej strony może to się okazać plusem,niewiele młodych osób jeździ tymi autami,więc jest szansa kupienia auta niedojechanego ( większość kierowców daewoo to ludzie po 30stce,traktujący te auta jako samochody rodzinne).Części nie są drogie,mechanicznie też nie jest to auto skomplikowane.Jeśli uda się trafić na przyzwoity egzemplarz,powinieneś być zadowolony pod warunkiem że nie jesteś osobą kierującą się przy zakupie znaczkiem auta tylko zdrowym rozsądkiem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org