piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rąbnął i oświadczył

Jasiu...czyżby nie spodobał Ci się temat???
Niestety,ale dane z tego raportu przedstawiają szarą rzeczywistość...cóż można dodać od siebie???Chyba tylko to,że mamy w Polsce całe mnóstwo facetów,którzy uważają się za mądrych i inteligentnych a w rzeczywistości są damskimi bokserami.Uwięzieni są we własnej małostkowości a swoją męską siłę potrafią demonstrować tylko słabszym lub chować się za bzdurnymi loginami,aby pomiatać innymi na takich forach jak to,bo lepiej opluwać innych niż widzieć problemy z własnego podwórka.
Wypowiadałeś się wcześniej,że zależy Ci na dobru Polaków a 50% naszego społeczeństwa to kobiety,więc myślę,że dla Ciebie to dobry temat i tym razem będziesz miał coś mądrego do powiedzenia tym wszystkim,którzy swoim żonom,matkom czy siostrom robią krzywdę,bijąc,poniżając i znęcając się nad nimi.
Dla odmiany porozmawiajmy o Polakach i ich przywarach,bo nasz naród też nie jest wolny od zła i głupoty.Polak bijący czy poniżający kobietę nie jest lepszy od faceta innej nacji i jego zachowanie nie może być pomijane milczeniem czy aprobatą.
""Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.""-Marie von Ebner-Eschenbach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

Do Konsul2 z jakiej racji władza ma się ciebie pytać co ma zrobić z pieniędzmi podatnika ? Wybrałeś ich to nie pluskaj się w własnej głupocie i nienawiści. A co ci do tego na co czeczen wyda zasiłek. Popatrz na co polak wydaje . Przejdź się koło 1 LO i tam większość żyje na zasiłkach a awantury wódka i akty wandalizmu są na porządku dziennym. Kolejny polaczek po podstawówce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

A Ty jakiej narodowości jesteś, że nazywasz kogoś "polaczkiem" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

To kolejny przykład urzędniczej głupoty i niekompetencji.
Innych przykładów jest wiele, np.:

1. Aby przejść z ul. Sienkiewicza do Biedronki trzeba zrobić sporą rundę np. do przejścia przy Krótkiej, bo na przedłużeniu chodnika (tego od strony skweru) zamiast przejścia dla pieszych (w tym ułatwienia przemieszczania się niepełnosprawnym) mądrale z ratusza postawiły PARKOMAT!!!! Ha, ha, ha.. Ot myślenie.

2. Na środku chodnika (Al. Legionów przed rondem naprzeciw salonu Ery) stoi sobie spokojnie słup. A co tam, niech go omijają.

3. O durnych działaniach miejskich strażników na parkingu przy zbiegu ulic Polowa-Sienkiewicza można też napisać książkę.

4. Ruch jednokierunkowy na Sadowej i Sienkiewicza doskonale generuje korki uliczne.

5. Kostka na Dwornej od dawna powinna być położona na nowo, tymczasem ładuje się miliony w Długą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

http://www.youtube.com/watch?v=j1kQyeEwcfI

http://www.youtube.com/watch?v=JSUqNqjonv0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VyBEfeOyZBI&feature=related



Realista....pooglądaj sobie a później urągaj jeśli Twoje sumienie Ci na to pozwoli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

Ok przygarnę kropka :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

realista ....uchodźcy w każdym kraju dostają pomoc materialną,nie tylko w Polsce.
Gdyby to u nas była wojna i musiałbyś uciekać,co byś zrobił bez udzielonej Ci pomocy i schronienia???
Nikt,mówiąc o ludziach potrzebujących pomocy nie broni przestępców czy gwałcicieli,ale nie możesz powiedzieć,że wszyscy są gwałcicielami i przestępcami,bo wśród nich są i normalni ludzie pomimo tego,że nie są naszego wyznania.
Dla Twojej informacji znam rodziny czeczeńskie osobiście,byłam gościem w ich domach a nawet pracowałam z nimi,więc znam ich też z tej dobrej strony.
Są to ludzie bardzo otwarci i gościnni.
Pytałam ich dlaczego nie mają polskich znajomych,wiesz co mi odpowiadali???-bo Polacy ich nie lubią,zakazują swoim dzieciom bawić się z
ich dziećmi,nie znają ich kultury i przez to mają jakiś dziwny lęk lub wrogość w stosunku do nich.
Moja siostra leżała w szpitalu z synkiem na sali razem z Czeczenką,która była tam z dwójką swoich chorych dzieci...wiesz jaka była reakcja innych polek,kiedy brałyśmy czeczeńskie dzieci na ręce gdy płakały pod nieobecność
ich matki???-"czego bierzecie te brudasy na ręce,jeszcze się czymś zarazicie".
Nikt nie sra w swoje gniazdo,ale tyle tu mówicie,że oni sie nie asymilują z naszym społeczeństwem,ale tak naprawdę czy to społeczeństwo daje im szansę????
Realista...nikt tu nie walczy z Polakami ale z niewiedzą i nagonką spowodowaną tymi przeklętymi zasiłkami,które są solą w oku wielu tu się wypowiadających.
Zapytam jeszcze raz,czy ktoś z was chciałby żyć na wygnaniu wśród ludzi,którzy was nie znają a jednocześnie nie akceptują???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

Dorota - biedny powinien nie dostawać nic za darmo. Jak jest biedny powinien dostac pracę - zamiatanie ulic, przeprowadzanie dzieci przez ulice - byleby nie dostawał kasy za darmo. Jak jest zdolny do pracy powinien być uczony, że jedynie pracą może się czegoś dorobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

A moim zdaniem to ruchu jednokierunkowe jest za malo.
Cala okolica staregio Rynku powinna byc jednokierunkowa
Ulica Senatorska, Dworna od Gielczynskiej to masakra,
Tylko ze ruch jednokierunkowy tez trzeba zaplanowac madrze
Senatorksa w jedna strone a Dworna w druga. Przecznic pomiedzy nimi jest dosc zeby dojechac gdzie trzeba.

To rcuh dwukierunkowy na wasskich ulicach gdzie dodatkowo sa parkingi generuje korki i problemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rąbnął i oświadczył

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org