sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

Jesli chodzi o Łomżę, to jak mozna przeczytac 9 z 10 kontrolowanych stacji kontroli pojazdów , nikt nie powiedział ze w naszym miescie nie ma ich wiecej i moze sa one jak najbardziej legalne.

A tak na marginesie, czemuz to sie dziwic ze te "nielegalne" dzialaly jesli o osobach, ktore powinny je kontrolowac mozna przeczytac iz:

"...
• W Starostwie Powiatowym w Częstochowie pracownicy wykonujący kontrole SKP nie mieli praktyki z zakresu badań technicznych pojazdów. Wszystkie kontrole w SKP przeprowadził główny specjalista z Wydziału Komunikacji (ogółem 28 kontroli, w tym 22 samodzielnie) z tytułem magistra inżyniera rybactwa śródlądowego. Pracownik ten co prawda uzupełnił swoje wykształcenie, ale w dziedzinach niezwiązanych z funkcjonowaniem SKP, tj. ukończył Studium Podyplomowe w zakresie prawa wynalazczego i patentowego. W 2 kontrolach przeprowadzonych przez tego pracownika uczestniczyła druga osoba, która z kolei legitymowała się wykształceniem wyższym z tytułem magistra inżyniera w zakresie zaopatrzenia w wodę, unieszkodliwiania ścieków i odpadów.
• W Starostwie Powiatowym w Poznaniu żaden z pracowników Wydziału Komunikacji nie posiadał wykształcenia technicznego. Większość z nich przeszła jedynie jednorazowe szkolenie wewnętrzne przeprowadzone przez kierownika Referatu ds. Działalności Gospodarczej. Wykształcenie tych osób to mgr towaroznawstwa, mgr kulturoznawstwa, dwóch magistrów politologii, dwóch magistrów administracji oraz licencjat z zarządzania i marketingu.
• W Starostwie Powiatowym w Słubicach kontrole SKP nie obejmowały swym zakresem prawidłowości przeprowadzania badań technicznych pojazdów. Pracownicy Wydziału Komunikacji i Dróg nie posiadali żadnego doświadczenia w tym zakresie i jak sami wyjaśniali: „ … odpowiednich kwalifikacji, by dokonywać oceny, czy ewentualne badania techniczne, wykonywane przez diagnostów, są prawidłowo wykonywane”.
..."

Kto ich zatrudnil bez kwalifikacji...chociaz co ja pytam...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

Mylisz się. Nie znasz do końca pewnych procedur. Starostwa nadzorują SKP w powieci, a nie w Łomży. W Łomży nadzór prowadzi Prezydent miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

Lekarz, któremu można naprawdę zaufać, zna się na tym co robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

Te, P@wcio, co to za ulica na tym bannerze "autoklub lomza", bo jakoś nie kojarze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

>>Mylisz się. Nie znasz do końca pewnych procedur. Starostwa nadzorują SKP w powieci, a nie w Łomży. W Łomży nadzór prowadzi Prezydent miasta.

Nie chodzilo mi o to ze starostwo prowadzi nadzor w Łomży, a jedynie jak "wykwalifikowani" ludzie zajmuja pewnie stanowiska w urzedach. Dla mnie to jest nie powazne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=607148277

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

krysztofer lub piotrek 34 odezwijcie sie na gg zdaje wz 15 kwietnia w radomiu może cos poradzicie gg753686

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

3 godzinny trening to bardzo cięzko
Ja mam swoje 1,5 godziny (Thai Kick Boxing) i często na koniec wleke nogi za soba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

Chyba już po problemie tego, czy badanie techniczne są ważne:
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=18373
http://www.lomza.pl/index.php?wiad=1488
http://www.prostozlomzy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2853:ratusz-stacje-diagnostyczne-maj-certyfikaty&catid=44:co-ssycha-pomiy&Itemid=90
Nawet jeśli miał ktoś zrobione w 2007 roku badania w stacji bez ważnego certyfikatu, to i tak rok później zrobił je już na stacji spełniającej wszystkie wymagania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

Jesteś debeściak ,Dętka ,nie masz zupełnie zielonego pojęcia, nie oczerniaj p.Prezydenta'nie kontrolujących, tylko diagnostów,ty chyba masz smród w gaciach,bo jesteś za młody albo nie masz pojęcia o funkcjonowaniu SKP.Nie znasz zupełnie obecnie obowiązującego prawa dotyczącego badań technicznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

heh pamiętam, miło se powspominać tamte hity, dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Dosiego Roku,,od prezydenta Komorowskiego

teraz to az sie na te tv nie chce patrzec... kiedys to calymi dniami i nocami sie siedzialo przed tv ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org