wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ja to nie wiem,

To jest paranoja co się dzieje w tym mieście, bo jeśli jest tyle stacji nielegalnie działających a komuś się zbliża koniec przeglądu to jeśli by była informacja w mediach bynajmniej o stacjach tych legalnych to by wykonał kolejny przegląd i uniknął wszelkich nieprzyjemności związanych z procedurą odbioru dowodu rejestracyjnego itd. Przeceż bez potrzeby są kolejne pisane protokuły przez naszych aż tak zapracowanych policjantów. Bo w sumie ja też nie wiem czy jeżdżę legalnie (czy może przesiąść się na rower tak dla pewności hehehe).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ja to nie wiem,

jedna wielka głupota !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ja to nie wiem,

Miałem już kiedyś wspomnieć o tym tu, w tym temacie, ale jakoś coś mnie powstrzymywało. Myślę teraz, że jednak warto by inni wiedzieli, że był(jest) chłopak z Łomży, który stał gdzieś z boku tego "zajścia". Jeśli chodzi o sam film (Sprawa szeryfa), to mam w nim swój mały udział. Nie dość, że jestem w nim widoczny ( jedna ze scen w "Satyrze") to powiem Wam, że byłem tym, który od pierwszego dnia pobytu w Łomży ekipy filmowej Pani Ewy Borzęckiej spędził z nimi kilka dni oprowadzając ich częściowo po Łomży. Historia nieco dłuższa do opowiedzenia, ale frajda nie mała była to dla kilkunastoletniego(18) wówczas chłopaka z Łomży. Niebieski Robur TVP, operatorzy filmowi (zdaje się 3 młodych ludzi, kierowca - starszy Pan, no i jakże piękna Pani Ewa Borzęcka - była wtedy dwudziestokilkuletnią zaledwie kobietą, a jej koledzy operatorzy dosłownie zakochani w niej byli. Ohh...wspomnienia...jeździłem z nimi do Lasu Jednaczewskiego na taką ot sobie przejażdżkę, poszukiwaliśmy skrzypiec do ostatniej sceny (skrzypka grającego na dachu Ratusza), jakiż był problem z tymi skrzypcami..., poszukiwania podnośnika w celu umieszczenia ś.p. Jurka Sz. ps. "Pyza", "Jur" na wskazówkach ratuszowego zegara.
...ehh taki mały epizod z mego życia, a jakże przyjemnie wspomnieć...
Oczywiście film ten posiadam i to jeszcze na kasecie video.
Pozdrawiam wszystkich wspominaczy dawnych jakże nie zawsze szarych czasów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ja to nie wiem,

polecam salon SONATA na Wyszyńskiego( nie mylić z sonatta) dziewczyny są bardzo miłe i zawsze dobiorą odpowiedni kolor i ścięcie a ceny nie są jakieś kosmiczne a w między czasie zrobią kawkę:)polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ja to nie wiem,

konam . . .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ja to nie wiem,

oj zall:|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ja to nie wiem,

http://www.youtube.com/watch?v=4XG2F9BEwTA , http://www.youtube.com/watch?v=7GDm_c9MYKU , http://www.youtube.com/watch?v=RZLQkEfU2lw&feature=PlayList&p=0CCD7750670AFF4F&playnext=1&playnext_from=PL&index=33

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org