piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

generalnie, mi, jako mieszkańcowi Miasta Łomża jest wstyd za naszych... "przedsiębiorców" (?)
9 na 10 stacji kontroli pojazdów, działało bez uprawnień.
rozumiem, że doba kryzysu, że Ciężko o prace, że Ciężko wyżyć...
ale wydając nielegalne zezwolenia, tak na prawdę, pomogliście sobie, tylko chwilowo, a problemów mogliście narobić setkom? tysiącom?
Wystarczy pomyśleć, na jaką skalę tak na prawdę to miało miejsce, nie tylko w Łomży, ale w kraju.
Weźmy teraz np. takiego przypadkowego Pana XYZ, jeżdżącego z nieważnym przeglądem.
Opcja 1)
Wypadek, ginie kierowca, giną potencjalni pasażerowie
Opcja 2)
Wypadek, giną pasażerowie. Kierowca zarzuty spowodowania wypadku.
Opcja 3)
Wypadek. Wszyscy żyją. Odszkodowanie od ubezpieczyciela.

Tak na prawdę to w każdym przypadku cierpi przede wszystkim kierowca-klient stacji kontroli. Przy okazji osoby mu bliskie / zupełnie nie powiązane z nim osoby/instytucje.

"Zły to ptak, co własne gniazdo kala..."
I tak teraz Panowie kontrolerzy...


Osobiście mam nadzieję, że wszyscy nieleganie działający, poniosą spore konsekwencje.
Mam też nadzieję, że ktoś wyciągnie z tego jakikolwiek wniosek i pomyśli zanim cokolwiek zrobi..

(btw- ale głupoty gadam..)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

Grzes294 i bardzo dobrze, że nie zdałeś...bo to co prezentujesz na forum jest żałosne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

To chyba chodzi o brak jakiegoś kwitka. Wszystko może być OK ale brak "bumagi" i mamy problem.
Ten NIK to pewnie oddział Białystok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

wydz kom. to mały pikuś. A kwity wystawiane do U.S że autko jest np. cieżarowe. Moze jeszcze Vat od paliwka przyjdzie zwracać.)))

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

uzywane alusy mozesz znalezc w komisach samochodowych ewentualnie u wulkanozatorow. tylko nie idz do komisu na ul nowogrodzkiej do niedzwiedzkiego czy jak mu tam to zlodziej i oszust!! kupisz u niego drogo i felgi pogite albo jakies kradzione. podobnie jest z samochodami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

kotka szkoda, ale ciebie bym przerobila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

biedny Finie , nie zdajesz sobie sprawy , jak mało w tobie człowieka
........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

ale oni to tania siła robcza nawet murzyni za taka kase nie robia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

Ależ nie rozumiem oburzenia szanownych forumowiczów. Często gdy jadę i widzę co jedzie przede mną lub obok mnie sam zadaję sobie pytanie 'kto to COŚ dopuścił do ruchu?' Prawda bowiem jest taka, że znakomity procent kierowców doskonale wie co dolega ich aucie, jakie usterki w nim są, ale nie naprawia tego... ze wzgędów różnych, tylko rozpytuje wśród znajomych, szuka takiej stacji, gdzie 'podbiją i nie będą się czepiać' Zgadza się?
Dlaczego Ci kierowcy nie pojadą do jakiejś stacji przy autoryzowanym serwisie? Dlaczego nie pojadę choćby do wpomnianej w Marianowie? Akurat za przegląd techniczny opłata jest wszędzie ta sama. Wiecie dlaczego i ja też wiem. Bo gdy coś jest 'nie tak' to nikt im tam dowodu nie podbije. Taka jest prawda. A teraz pretensje? Oburzenie? Popatrzcie jakie auta poruszają się wśród nas. Połowa nadaje się na szrot!
Nie chodzi mi o to, że każdy ma mieć auto nowe. Ale uważam, że każdy powinien mieć sprawne technicznie i zadbane. A w wielu wypadkach tak nie jest. Uważam, że osoba nie dbająca o swoje auto jest wysoce nieodpowiedzialna! Jedzie nim sama, czesto z mężem/żoną, dziećmi lub kimś innym z rodziny, często naraża życie innych kierowców, że już o zanieczyszczeniach środowiska itp. nie wspomnę. I za co to? Kosztem czego? Tych 100 zł co kosztuje przegląd? W każdej stacji tyle samo! A jeśli robię przeglądy i serwis w dobrej stacji, bez przymykania oka, to przynajmniej wiem czym jeżdżę. To tyle.
Pozdrawiam myślacych, chociaż nie myślących też :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

piotr610 mogę prosić o jakieś foto tych felg na maila... b4lik@o2.pl

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

racja chodzą potem takie POLYCJANTY po mieście i mają się za niewiadomo kogo takiej policji nam nie trzeba !!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

to jest typowe na portalu CHAMSTWO !!nieman nic sensownego do napisania ale napisze tak tak "FIN"Półgłówku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

To ze na forum nie ma glupich:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

mam pomysl jak pojedziecie do nich na wycieczke tez srajcie gdzie popadnie.LOL LOL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

za 2 godziny multiselect =)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

juz bys chcial ;p;p
trzeba sobie zapracowac;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

albo dobry albo tani. Tani z Chin, więc nie polecam, chyba, że za chwilę chcesz kupić kolejny nowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

nie kazdy sasiad jest przyjacielem moi drodzy parafianie chyba wiekszosc z was mieszka w bloku ja sie jeszcze nie przeprowadziłem a juz sasiad o wpierdol sie prosi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

tzn. rozumiem, że nielegalnie w Łomży jeżdżą między innymi:
1. Erki Pogotowia ratunkowego
2. Autobusy miejskie
3. straż pożarna
4. straż miejska
5 prezydent miasta Łomża
6 Nie zdziwiłbym się jakby sami Policjanci swoje prywatne auta skontrolowali na stacjach tez nielegalnie

czyli dziki zachód się nam zrobił w Łomży - Hulaj dusza, piekła nie ma
ihaaaaa i jazda do przodu ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Ten rok został zmarnowany. Tusk putinizuje Polskę"

Nie patrz na cene, tylko pytaj o opinie znajomych, czy montaz i produkt ok. Ja polecam "partner". A szerokim lukiem radze omijac firme "oknoplast" na ul.bema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org