niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

jest chyba w tym centrum elektrycznym asaj tam od szczytu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

Polikarp; niedługo ze znajomkami robimy balety na wolnym powietrzu i świnkę na ruszt ale już odpaloną i ładnie wybebeszoną możesz podrzucić.
Albo ja cię wylukam w okolicy statoila (znakiem rozpoznawczym niech będą odpalone neony w twiom lśniącym rumaku). Piszesz biedaku, że roboty od groma a tu brakuje rąk do pracy. No to czego siedzisz i się męczysz przed kompem lepiej zamiast intelektualnie to popracuj fizycznie - w pole chłopie, czas w pole.
Rogatce spróbuj wsadzić węża w dupę, powinno pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

genia- mojego przyjaciela na ruszt? zapomnij,ale na balety wpadne :) wezme ludzi z sianokosu i na przytupaje wpadniemy ;D jakim rumaku? dziewczyno nie te czasy teraz gdzie gospodarka kwitnie to kumbajnami sie jezdzi ;D bo sołtys zawsze ma przywileje i dopiero na koniec wsiada w traktor i zwozi do domu zapasy na calutki rok :) Rogatka kazala Ci powiedziec zebys sama sobie weza w dupe wsadzila i ze przeprasza jesli Cie urazila ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

tylko mi tu z widłami nie wyskakiwać :)

a wracając do tematu, to najlepsza w Łomży jest Romana w 4porach, tylko zamiast papryki oliwki lubię wrzucić... i oczywiście oliwa ostra... niebo w gębie... ujdzie jeszcze pizza w Diavolo ( całkiem przyjemne delikatne ciasto, a i ser całkiem nieźle dobrany do wszystkiego mają). Co do innych pizzerii, to tragedii nie ma i wszystko da sie zjeść, ale w większości przypadków ciasto bardziej przypomina kluski niż te do pizzy...
Swoją drogą, szkoda, ze nie ma w Łomży pizzy z kamiennego pieca opalanego
drewnem; to jest dopiero rarytasik ;))

no, ale ile ludzi na swiecie, tyle gustów, a o tych sie nie dyskutuje...

pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

genia - a lubie czasem pojsc do chlewka i wyzalic sie trzodzie chlewnej :) pomaga! oddane zwierzeta,zawsze wysluchaja ;) zebys zobaczyla tego prosiaczka bys sie zakochala;) słodkie ma oczeta ;) i nosek ;) ale w domu nie siedza ze mna przy komputerze bo jak raz wpuscilem to stara mnie z nimi wygonila i w chlewku tydzien mieskzalem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

"http://www.fotka.pl/profil/VERSACE09/ hehehe"

o kur... ale hardkor na dwóch nogach... ostatnio w Yam widziałem podobną typiarę... wygląda jak dwunasta w nocy LOL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

freestle224 no fakt hehe tam to potrafia przytupaje rozkrecic :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

Byl sobie mietek zul...
dniem i noca przewalal gnoj...
az pewnego dnia...
kapnol sie ze na podworzu rozrzutnik ma...
az go krew zalewa....
widzac ze zostalo jeszcze pół chlewa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

nakupkac na srodeczek rynku, usiONDZC na laweczkach i paCZECZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

dokladnie, pomyslow zagospodarowania miasta maja wiele, tylko pieniedzy na to nie ma, sledzie jak robia tak robia i pieniedzy nam nie daja chodz ludzie pracujacy w urzedzie bardzo sie staraja....... przestan gadac glupoty i chcac wyjsc z bledu przejdz sie do UM do dzialu ds. promocji i inwestycji miasta to cie tam troszke poinformuja o ile bedziesz grzeczny

Stop klamliwej hasbarze ! http://www.bibula.com lub http://judeopolonia.wordpress.com przeciw waga na koszerne kontakty i wybiorcza Michnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

ja bede i bylem i jestem i tez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

ostatnio moja laska po 3 drinkach niemogla usiedziec tak sie smiala bez powodu :)

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

Haha :D a w środku pewnie ślimaki ;)

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

heheheh chetnie popatrze :P:P

Stop klamliwej hasbarze ! http://www.bibula.com lub http://judeopolonia.wordpress.com przeciw waga na koszerne kontakty i wybiorcza Michnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mit holokaustu - zwyciwestwo rewizjonistow!

ja zamierzam iść :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org