niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przetargi

szukam i szukam i znalesc nie moge,czy w naszym miescie nie ma wogole przetargow na nieruchomosci,szukam na stronie spoldzielni nie ma nic ,szukam na stronie gminy nie ma nic,a co sie dowiaduje w mojej rodzinnej miejscowosci dzialka sprzedana na przetargu tylko ze nikt o nim nic nie slyszal,tylko jak juz zostala sprzedana to wszyscy pytali przeciez to gminny teren no i wlasciciel powiedzial ze kupil ja na przetargu.O mieszkaniach nic tez nie slychac,dlaczego normalny czlowiek ktoremu potrzeba nie moze kupic nic taniej,tylko ci ktorzy juz maja i to duzo to sobie kupuja bo maja zaje...znajomosci.I jak tu mozna zyc w tym kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

Tak bylo jest i bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

teraz mam cynk ze maja w przetarg dzialki jak nic o tym nie bedzie wiadomo to ja zrobbie rozglos ,postaram sie o to jak tylko bede mmogla,bo tak byc to nie moze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

Wlasnie dlatego CBA zaczelo dzialac. Zglos sprawe.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

kto ma władze ten zgarnia wszystko, tak było już od dawna...

Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

Informacja o przetargach mieszkań umieszczana jest tylko na tablicy ogłoszeń w Spółdzielniach jak i na klatce schodowej. Wiem coś na ten temat. Sama zbywałam mieszkanie (przetarg). Osobiście dawałam ogłoszenia żeby więcej osób przystąpiło do przetargu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

Jak rozpisać taki prywatny przetarg ? np na sprzedaż działki budowlanej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

Wskoczy CBA, przejrzy wszystko od upadku komuny i napewno wszystko bedzie dobrze.Bo czepiacie sie bezpodstawnie.)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

bezpodstawnie to nie ma nic,i na zadnych klatkach nie ma wywieszanych informacji o przetargach,poprostu wiekszosc przetargow jest ustawiana,wiedza o nich tylko znajomi.Dlaczego jest glosno o przetargach np:na roboty budowlane np:w gminie ,bo gmina chce to zrobic jak najtaniej,a dlaczego nie jest tak glosno o przetargach nieruchomosci?taka jest prawda i nikt tu bezpodstawnie nic nie pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

Tomasz zleć to agencji nieruchomości. Im powinno zależeć na jak najwyższej cenie sprzedaży (prowizja).

Pozdrawiam
MirekO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

Na bieżąco aktualizują oferty biznesowe na stronie www.oferty-biznesowe.pl Bardzo fajnie, profesjonalnie pomyślana platforma, z łatwą nawigacją. Wyszukiwanie przetargów, czy zleceń zajmuje tutaj kilka chwil. To co mi się tutaj podoba to fakt, że mają duży wybór ofert od prywatnych inwestorów, co znacznie ułatwia i przyśpiesza nawiązanie współpracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przetargi

i specjalnie odkopałaś temat sprzed 9 lat by nam o tym powiedzieć.... troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org