poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
płyty drogowe

witam,
ma ktoś może jakieś info o używanych płytach drogowych 3m x 1,5m x 0,15m lub o podobnych wymiarach?????chętnie bym zakupił większą ilość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyty drogowe

allegro- jest tego sporo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyty drogowe

Używane płyty drogowe betonowe z betonu B25, podwójnie zbrojone znajdziesz tutaj: www.plyty-drogowe-betonowe.pl

Mają następujące wymiary:
* 3m x 1m x 15cm
* 3m x 1,2m x 15cm
* 3m x 1,5m x 15cm

www.plyty-drogowe-betonowe.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyty drogowe

sprzedam płyty za niedrogo , mało używane CD i DVD ....
dziś promocja za jednego pln .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyty drogowe

Bardzo szeroką gamę elementów drogowych i płyty drogowe róznego rodzaju można kupic na elementydrogowe.pl

płyty jumbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyty drogowe

Spytaj może w MPGKiM na Akademickiej, na pewno mieli takowe, aczkolwiek nie wiem czy można to od nich odkupić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyty drogowe

O płyty drogowe najlepiej zapytaj sprzedawców w składach budowlanych albo podpytaj znajomych. Tu będziesz miał tylko same reklamy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyty drogowe

Możesz kupić takie płyty u nich: http://www.plyty-drogowe.com/. Widziałam, skupują i sprzedają, także prawdopodobnie ceny będą okazyjne. Zobacz, przekonasz się sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyty drogowe

Tutaj http://www.drogowe.com/produkty/plyty-drogowe/plyty-drogowe-nowe.html jest jest ciekawa oferta. Mają wiele lokalizacji, ale w Łomży, akurat nie. Można jednak sprawdzić u nich ceny i zobaczyć jak to się wszystko przedstawia. Oferują asortyment w różnych wymiarach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org