sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Jak w temacie, kto nie chce iść do Kościoła i się spowiadać wystarczy spowiedź przez internet.
Spowiadajcie się a będziecie rozgrzeszeni nawet z tych grzechów co byście księdzu nie powiedzieli.

http://www.ojciec-dyrektor.de/grzechy0.htm

PS. Ja dostałam trzy zdrowaśki czyli aż tak nie nagrzeszyłam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Dobre jaja :)
jestem - uiściłaś opłatę? Inaczej spowiedź nie jest ważna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Pewnie nie wyspowiadałaś się z prawdziwych, dziewczęco-kobiecych, grzechów...
Spowiedż to bardzo demoralizujący i anachroniczny obrzęd. Daje iluzję rozgrzeszenia za mało dotkliwą pokutę, a poczucie pustego konta prowokuje do popełniania kolejnych grzeszków, potem znowu spowiedż i grzeszenie.... i tak w koło Macieju. Pomijam tu kwestie uznawania za grzech takich czynów, np. ze sfery seksu, które w żaden sposób nikomu nic złego nie czynią, a są wręcz pożądane i pożyteczne.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

jestem, Ty jajolko jedna :P

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele


w społeczeństwie jest tylu idiotów, że na każdą usługę znajdą się chętni...

wierzącym albo się jest albo się nie jest,
w Polsce wierzący to moim zdaniem najbardziej obłudna i zakłamana cześć społeczeństwa ... a takie spowiedzi przez internet tylko potwierdzają słuszność mojej opinii ...

przy czym niech każdy wierzy w co chce ... jak mu z tym lepiej to ja nie mam nic na przeciw !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Jacyś ludzie ZŁEJ WOLI...

robią sobie żarty z poważniej sprawy. Bo skoro odwieczna mądrość ojców naszych mówi <Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie>, to lepiej nie słuchać sZATANA, który obiecuje różne BŁYSKOTKI, jako POZORY Dóbr, Wartości.

W Polsce nie ma spowiedzi przez internet. Nie wiem jak w innych krajach, czy w landach niemieckich, bo tam coraz więcej herezji i apostazji.


PRAWYCH interesuje Prawda. „Tylko Prawda jest ciekawa”.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

W Polsce nie ma spowiedzi przez internet i zapewne nie będzie. Kościół wyraźnie odcina się od tego rodzaju praktyk i przestrzega wiernych, że taka \"spowiedź\" jest całkowicie nie ważna.

@tomek24042004 Twoja opinia jest całkowicie bezzasadna i błędna, bo nie można uogólniać. Swoja drogą nie ma ludzi niewierzących, bo każdy w coś wierzy i gwarantuje Ci, że Ty także w swoim życiu kierujesz się wiarą w różnych sprawach i sytuacjach. Oczywiście rozumiem, że Twoja wypowiedź dotyczy katolików, ale też jest błędna, choć faktem jest, że i wśród nich nie brakuje obłudnych i zakłamanych oszołomów, jednak nie oznacza to że każdy taki jest.
Osobiście uważam (choć mogę się mylić), że KK poprzez swoje zaangażowanie polityczne zapomina o swojej misji, co prowadzi do tego, że ludzie tzw. wierzący nie znają Boga, co do którego deklarują swoją wiarę. A to prowadzi do zachowań i postaw nie godnych chrześcijanina czy wręcz niegodnych człowieka.
Jeden z użytkowników tego forum deklarujący swój katolicyzm i patriotyzm notorycznie w swoich wypowiedziach obraża, pomawia, szkaluje innych ludzi tylko dlatego, że ktoś ośmiela się mieć inne zdanie niż on. Ale czy to znaczy, że każdy taki jest? Nie, to oznacza tylko tyle, że gość nie zna Boga i zapewne nigdy Go nie spotkał. Dlatego osobiście unikam polemiki z nim, która i tak nic nie wnosi, a jedynie zaognia sytuację i prowadzi donikąd, a jednocześnie nakręca Go do do dalszej bezpodstawnej eskalacji Jego pieniactwa. Dlatego polecam Go Bożemu Miłosierdziu, które mam nadzieję palnie Go kiedyś w łeb i sprowadzi na ziemię.
Niemniej uwierz wśród katolików jest wielu normalnych i fajnych ludzi jak w każdej grupie społecznej. Są mądrzy i głupi, dobrzy i źli - samo życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Filtrujący SPLITEREM...

nie przypominam sobie, żebyś się wykazał CZYMKOLWIEK na tym Forum. W szczególności gdy Bóg jest OBRAŻANY, katolicy PONIŻANI, a duchowieństwo OCZERNIANE.

Widać często w tym procederze wyuczonych do SIANIA zamętu POLITRUKÓW oraz OFICERÓW wyszkolonych do MORDOWANIA Prawdy, do OCZERNIANIA.

Gdzie wtedy jesteś?


PRAWYCH interesuje Prawda. „Tylko Prawda jest ciekawa”.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

@Jerzy K. Kmicic

Jak Ci już kiedyś napisałem bardzo proszę byś nie pisał do mnie bo prowadzenie z Tobą rozmów nie jest dla mnie żadną przyjemnością, a przy tym nie ma to sensu. Dlatego ponownie bardzo Ciebie proszę o uszanowanie mojej prośby.

Jednak by zaspokoić Twoją ciekawość odnośnie pytania - gdzie wtedy jestem. Cóż może właśnie jestem na kolanach i proszę Boga o miłosierdzie dla tych którzy Go obrażają i polecam ich Jego opiece i miłosierdziu. To, że kogoś nie obrażam, nie pomawiam i nie poniżam to nie znaczy że mnie nie ma i nic nie widzę. Tyle, że ja nie mogę nic, a Bóg może wszystko. Dlatego myślę, że więcej może dać modlitwa szczera i pokorna niż to co Ty robisz.

Do tego Twoja postawa i wypowiedzi sprawia, że wielu ludzi ma fałszywy obraz katolików, bo postrzega ich poprzez pryzmat Twoich wypowiedzi, a one naprawdę nie mają wiele wspólnego z nauczaniem Chrystusa, który jest Bogiem miłości i przebaczenia. Owszem Jezus nie jest łatwym wzorem do naśladowania, ale uważam że warto podjąć to wyzwanie i gorąco Ciebie do tego zachęcam.

Co do oczerniania duchownych to trzeba powiedzieć sobie szczerze, że jeśli duchowny postępuje wbrew powołaniu, dopuszcza się zgorszenia, lub co najgorsze swoim postępowaniem odciąga ludzi od Boga to wybacz, ale każdy ma prawo, a nawet obowiązek piętnowania tego. Natomiast ślepe stawanie w obronie zła tylko dlatego, że jest okryte sutanną jest występowaniem przeciw Bogu. Swoją droga nigdy nie pisałem, że każdy ksiądz jest zły bo jest wielu fantastycznych księży, co nie oznacza, że nie ma pośród nich czarnych owiec.
A to że ktoś obraża bezpodstawnie księży czy kogokolwiek innego to co mam z tego powodu wdawać się w awantury, obrzucać ludzi wyzwiskami, toczyć pianę?
Widzisz, aby walczyć ze złem trzeba być do tego przygotowanym i robić to w sposób rozważny i umiejętny. W/g mnie Ty nie walczysz ze złem tylko mu ulegasz i dajesz się wciągać w pułapkę. Oczywiście nie mam prawa oceniać Ciebie jako człowieka, ale Twoje wypowiedzi już tak i oceniam je tak jak je odbieram czyli negatywnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

O mnie się nie martw...

ale wiedz, że w wolnym Kraju jest miejsce dla mnichów i dla rycerzy. Więcej - muszą być jedni i drudzy.

Lecz wzorami ELIT wolnej Polski są Władysław II Jagiełło i Jan III Sobieski, którzy wiele czasu trwali na modlitwie, ale w bój nie ruszali bez ODDANIA CHWAŁY Bogu i bez pokłonu Matce Najświętszej, od wieków Królowej Polski, co wyraża pierwszy hymn Polski: https://www.youtube.com/watch?v=ITLBVi4wnFM
oraz bitwa pod Grunwaldem: https://www.youtube.com/watch?v=Y21jg3KSnh0


Jeżeli chcesz być PRAWY Polak POWTÓRZ: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!


PRAWYCH interesuje Prawda. „Tylko Prawda jest ciekawa”.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Ale Ty ten wolny kraj bezustannie negujesz, a teraz co uznajesz go za wolny, bo chwilowo tak Ci jest na rękę? Wolność jednych nie może odbywać się kosztem innych. Chcesz być rycerzem to bądź, ale jednocześnie postępuj po rycersku, a nie jak byle kmiot.

Władcy na których się powołujesz działali z rozwagą i mieli strategie, którą realizowali co przynosiło im zwycięstwa. Jaka jest wobec tego Twoja strategia? Oświeć mnie bo chyba nie pojmuje geniuszu Twojego planu, który z tego co widzę polega na obrażaniu i pomawianiu wszystkich wokoło, a jednocześnie ośmieszaniu katolików. Tylko Ty jedyny sprawiedliwy z klawiaturą w ręku anonimowo za monitora prowadzisz mężnie krucjatę na 4lomza.

Zatem jeśli masz odwagę mienić się rycerzem (błędnym), chwyć za miecz i przestań machać patykiem, bo to nie odwaga, a żenujące przedstawienie, ale przede wszystkim głupota i to bardzo szkodliwa.

Jednak krytykując Ciebie muszę uderzyć się w pierś, bo sam wykazałem się brakiem konsekwencji w swoim postanowieniu wobec Ciebie. Zatem wszystkiego dobrego i spokojnej nocy Ci życzę - dobranoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Bez pardonu...

https://www.youtube.com/watch?v=Qt2AdFa0hM4

i bez POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ, zwycięsko: https://www.youtube.com/watch?v=ML7JTQDNKyM



Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.
Wszystkim życzę: SZCZĘŚĆ BOŻE, na drodze ku wieczności.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Do autora.
To jak sobie wyobrazasz te niby spowiedz?
Wstajesz rano skacowany,nieogolony i oblesny i ot tak
sobie przystepujesz do sakramentu?
To moze i rodzice to cie ochrzcili przez internet?IDIOTA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Siwy daj emaila odpisze tobie piszę już drugi raz i niestety nie pojawiają się może ty wkleisz moją odpowiedz bo chyba zostałam zablokowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Ten \"rycerz\" kmiot (tak, ma jedna z glownych cech rycerza - zakuty leb) uwaza ze jak wklei kilka linkow i podeprze to jedynie slusznymi pozdrowieniami, to bedzie niedoscignionym wzorem cnot wszelakich, wedle zasady kto nie skacze ten idiota samemu bedac tegoz idealnym przykladem.

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Jestem, już więcej nie rób lodów z połykiem, bo ci sperma mózg zalewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Niedługo jestem do night club będzie chadzał wirtualnie.IDIOTA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Nie ma czegoś takiego , jak spowiedż przez internet, to najgorsza bzdura, jaka w życiu słyszałam.Pomijając komentarze tych ,którzy tutaj bez przerwy drą ze sobą koty i i raczej nie konwersują tylko obrzucają się błotem, nie można wszystkich wierzących wrzucać do innego worka...
Moim skromnym zdaniem ten kto nie wierzy w nic, w niego też nikt nie uwierzy...
i wiara bez uczynków jest martwa !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

agnes75: piszesz jakieś frazesy bez żadnego sensu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Już niebawem to posiłki autor będzie jadać na necie.
Taki tego plus że może zamówić sobie o czym tylko zamarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

@jestem i widzisz? Zalinkowałaś to i jak się wiara uruchomiła :P

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele


Bez zbędnych określeń proszę. A co do mojego tematu . Osoba wierząca i dla której spowiedź jest święta nie będzie się spowiadał/a jak to napisałeś na kacu nie ogolony/a i obleśny/a tylko pójdzie do Kościoła. Nie wiem kto i w jakim celu stworzył stronę czy oszuści czy dla pazerności.
Spliter i co nie którzy macie racje w każdej rodzinie może się trafić czarna owca tak samo jak ks jedni są z powołania a inni wiadomo. Ja osobiście mam wielki szacunek do Ojców Kapucynów. Więc może napiszecie kto i jakim celu to zrobił.Zamiast wypisywać obelgi pseudo kat.
tekst z dnia 01-08-2015

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Nr rachunku jest prawidłowy, więc niezłe jaja :P

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do przeciwników spowiedzi w Kościele

Re: spliter25

W swoich wywodach na temat niewierzących popełniasz istotny błąd polegający na tym, że nie rozróżniasz wiary religijnej, która jest niesprawdzalna empirycznie, od pozostałej, dotyczącej rzeczywistości, która dla odmiany jest weryfikowalna. Nie sposób bowiem sprawdzić istnienia boga, prawdziwości religijnych dogmatów. Natomiast wiara np. w wierność partnera, uczciwość dłużnika, istnienie Ameryki pomimo, że się tam nigdy nie było osobiście, jest zawsze możliwa do weryfikacji. Racjonalista odrzuca wiarę irracjonalną, czyli niemożliwą do sprawdzenia pozostając wierzącym w obszarze rzeczywistości materialnej.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org