czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Trzeba zbić skurwysyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Pedofil-z-Lomzy-prawomocnie-skazany-45-roku-wiezienia,wid,17252681,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Dotykał i głaskał narządy płciowe dzieci
W składzie orzekającym było troje sędziów Sądu Okręgowego w Łomży: Małgorzata Mieczkowska i Jolanta Małachowska oraz przewodniczący Grzegorz Skrodzki, który w części jawnej ogłosił, że oskarżony został skazany z art. 200 par. 1 Kodeksu Karnego. - Jednak z zakresu opisu czynów w wyroku skazującym Sądu Rejonowego z 30. kwietnia 2014 Sąd Okręgowy wyeliminował słowa: „wielokrotnie” oraz „w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry powziętego zamiaru” - mówi sędzia Jan Leszczewski, rzecznik prasowy SO. - Oznacza to, że Sąd Okręgowy uznał, że Janusz K. skorzystał ze sposobności „innych czynności seksualnych”, a nie, że je planował czy powtarzał. W kręgu działań były: dotykanie i głaskanie narządów płciowych dzieci i ich odbytów i kontakt, który polegał na odsłanianiu i nakłanianiu do dotykania jego penisa.
Sędzia podkreśla, że wśród kilku opinii biegłych sądowych w tym bardzo trudnym procesie jest również opinia wybitnego seksuologa prof. Zbigniewa Lwa Starowicza, że Janusz K. nie jest... pedofilem.
Rozprawa sądowa w tej sprawie zakończyła się już przed tygodniem, ale - jak podkreśla sędzia Jan Leszczewski - odroczenie wyroku w tej sprawie potrzebne było, aby każdy z sędziów Sądu Okręgowego mógł oddzielnie raz jeszcze zapoznać się z tą sprawą. Przypomina również – o czym pisaliśmy na początku stycznia br. - że po niecałych dwóch latach od zatrzymania przez policję i skazaniu na 5 lat Januszowi K. nie przedłużono aresztu tymczasowego z powodu długiego czasu trwania aresztu i wystarczającej skuteczności tego środka zapobiegawczego na tamtym etapie postępowania. Sąd Okręgowy uznał wtedy, że nie zachodziła obawa matactwa ze strony oskarżonego, a dodatkowym powodem uchylenia aresztu był zły stan zdrowia oskarżonego.





MAM JUZ DOŚĆ TEGO CAŁEGO SĄDU A NAJBARDZIEJ JUZ TEGO LESZCZEWSKIEGO !!! PRZECZYTAJCIE CO ON TU MÓWI !!! ZA JAZDĘ ROWEREM DAJA PO 2 LATA , ZA JEDNO WŁAMANIE DLA DZIECI PO 2-3 LATA . A DLA PEDOFILA KTÓRY ZŁAMAŁ ZYCIA TYLU OSOBOM 4,5 I ZE STWIERDZENIEM ŻE NIE JEST ON PEDOFILEM . 12 POWINIEN DOSTAC I DO GOSTYNINA SWINIE !! ALE COŻ PEWNIE OTO SAMO CHODZI CO W SPRAWIE SEX AFERY Z UDZIALEM POLICJANTÓW.



SĄD ŁOMZYŃSKI - BIEDNYCH I Z BLOKOWISK SKAZUJE NA GRUBE LATA . POLICJANTÓW , BIZNESMENÓW , PROKURATORÓW UNIEWINNIA .
Z NIEWINNEGO ZROBI WINNEGO Z WINNEGO NIEWINNEGO . NAWET PEDOFILA WYLECZY Z PEDOFILII PODCZAS ROZPRAWY :)
P.S. WSTYDZCIE SIE !

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Jak swinie zwolnili z aresztu nawet poręczenia nie było zadnego !!!!!!!!!!!! Takie cyrki tylko u nas w łomży .Za jazdę rowerem 30 tysiecy poręczenia dla pedofila areszt uchylony bez poręczenia. :) Chyba że ta kwota poszła gdzies indziej

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Brawo za odwagę-w pełni się zgadzam.Ciekawe jak by Panu sędziemu zrobił taki pedofil z jego dzieckiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Czyżby Maruda wpadł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

LansBans....a ja byłam niemal że pewna że to o Tobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

A co jeżeli to jest stan faktyczny : \"Sędzia podkreśla, że wśród kilku opinii biegłych sądowych w tym bardzo trudnym procesie jest również opinia wybitnego seksuologa prof. Zbigniewa Lwa Starowicza, że Janusz K. nie jest... pedofilem.\" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Honoratka, weź się lepiej za naukę dziecko bo zdania po polsku napisać nie umiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Zabić chu... na fortach chłopaki z Łomża 4x4 wywiozą mendę do lasu i po krzyku. A tak wyjdzie za kilka lat i będzie od nowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Mimo ,iż szanuję Lwa Starowicza nie mogę pogodzić się z jego opinią,jak można dotykać dziecko,pozwalać dotykać swoje narządy płciowe i nie byc pedofilem.Ludzie powinni zrobić samosąd,bo ja jako rodzic nawet za cenę podejrzewam wiekszej kary nie odpuściłabym...Dzieci pozostaną z traumą na całe życie,a zboczeniec będzie chodził po wolności wśród nas

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

dlaczego taka menda jest nie nazwana z nazwiska? czemu nie pokażą jego zdjęcia w najbliższej okolicy. co za powalony kraj, że pajaca co dotyka dzieci i pokazuje im swoje przyrodzenie chroni ustawa o ochronie danych osobowych

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Podzielam Wasze opinie. Na śmierć gada! A nie karmić go za nasze pieniądze i zakrywać nazwisko czy twarz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Dla takich powinna być kara w postaci pieńka i siekierki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

D jaki stan faktyczny . Sedziowski stan faktyczny to jest sprawe zamknąć i wziąść kwit i wszystko . Oni mają doświadczenie zyciowe ciekawe jakie moga miec doświadczenie życiowe i na tej podstawie wydawać wyrok w sprawie o pedofilię :D

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

wooo wykorzystywal dwu trzyletnie dzieci i przybili jak za gram trawki ^^ a sedziowie i adwokaty to podobno taki wyksztalcony termin... wstyd i hanba. **** powinni nabic na pien i niech ********* wisi az szpaki opierdola do bialych kosci... co tam na to panowie policjanci... sa tu jacys? bys sie menda jedna z druga wypowiedziala na temat waszej sprawiedliwosci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Pan z góry ma rację ! Tylko chłopaków z osiedli zamykać i przybijac na lewo !! a policjantów , prokuratórów i biznesmenów uniewinniać ! Zróbmy jak górnicy i rolnicy i w nastepnym tygodniu Wszyscy na SĄD łomzyński !!! Daliby nam po 5,5 za terroryzm ! Leszczewski by powiedział że biegli powiedzieli że nosiło to znamiona terroryzmu.


Z tymi biegłymi to tez jest tak że biegły mówi tak jak chce prokuratura czy sąd ! Bo ma za to pieniadze . Jesli raz powie nie tak jak chce klika to już wiecej go nie wezmą i pieniążków nie będzie !! Dla tego Nie oszukujmy się w końcu że istnieje jakies prawo tym bardziejw łomży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Powerfulpk, a mógłbyś wyjaśnić mi co policjanci mają z tym wspólnego ? Bo nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

nie poniatny? nie pojol przekazu? pytania? moze zrozumie jak przybija cos przypadkiem dla statystyki tobie dzieciom lub rodzinie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Albo jesteś psychopatą jak ten pedofil albo niedojrzałym gówniarzem, który nasłuchał się hip-hopu. Żyję tyle lat w tym kraju i nikt mnie ani mojej rodzinie nic nie \"przybił\". Jak się ma głowę na karku i przestrzega prawa to nie ma się z Policja do czynienia, a jak jest się niedojrzalym gowniarzem, który w ***** ma prawo to nie dziw sie, ze ktos cos Ci \"przybija\". Mnie jedynie co mogą przybić to mandat za przekroczenie prędkości, który jak dostane to ze swojej własnej woli i zarazem głupoty. Troche samokrytycyzmu życzę i tego byś nie patrzył na świat zza liści marihuany i hip-hopu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

mietek12345 - patrzysz na życie ze swojej perspektywy i zapewne jesteś policjantem bezpośrednio (lub pośrednio ) lub aspirujesz na te stanowisko.Prawda jest taka że akurat skazanie tego pedofila i uniewinnienie z pedofilii ;) nie dotyczy policji ale wymiaru sprawiedliwości którego policja jest częśćią.

Może przekaz powerfulpk-a nie był dokładnie sprecyzowany .Ale ja go zrozumiałem bo dusi mnie w środku pewnie to samo co jego i co resztę ludzi którzy mieli do czynienia z wymiarem \"sprawiedliwośći\" .

Jak się ma głowę ma karku piszesz i przestrzega się prawa nie ma się do czynienia z policją ? Obejrzyj sobie PAŃSTWO W PAŃSTWIE !! ;) i inne programy tego typu . Wtedy się wypowiedz. Czy masz 100% racji w tym co piszesz.

Cięzko jest się wypowiadać na temat prawa w Polsce . Bo jest prawo dla osób z wymiaru sprawiedliwośći :) , prawo dla rodzin pracowników wymiaru sprawiedliwośći , prawo dla biznesmenów ludzi bogatych z koneksjami itp itd prawo dla normalnych, zwykłych ludzi i prawo dla osób które zostały kiedyś skazane chociażby za najmniejszą głupotę .


Praw jest sporo . Policjant pobije chłopaka z blokowiska ,że jest cały siny nawet po wewnętrznej stronie ud i na stopach . I podczas tego bicia zetrze mu sie naskórek na palcu . Ze strachu przed tym że chłopaczek może zrobić abdukcję sam ja robi i zakłada chłopakowi sprawę o napaść na funkcjonariusza . A sąd skazuje chłopaka twierdząc że siniaki na jego ciele powstały wskutek uderzania przez jego głową , rekami , nogami stopami , wewnętrzną stroną ud o stól , ściany itp itd że pobił się sam a za naskórek policjanta dostaje 1,5 roku więzienia ;) 10 000 podobnych spraw ;)

Produkcja papiersów przez hmmm rodzine prokuratora w łomzy.

Gwałty i zabójstwa rodziny biznesmena z łomży .

Nietykalność prokuratorów ! Skazywanie ludzi niewinnie na wieloletnie wyroki ! Odmawianie odszkodowań za niewinne skazania ! Przybijanie raz skazanym chłopakom nie popełnionych przez nich przestępstw byleby mieć 100% wykrywalność !
Tak przybijanie bo prawda jest tak jesli raz wszedłeś w konflikt z tzw. prawem w polsce to pożniej możesz zostac skazany za wszystko , możesz miec 100% alibi a i tak cię skarzą !


A z drugiej strony Wymiar sprawiedliwosći największa mafia w polsce czerpiąca korzyść materialną z łamania ludzkich życiorysów . Czy wiecei ż gdy unia zaczęła dawać dotacje na likwidowanie grup przestępczych - To w polsce zaczeto zatrzymywać i skazywać o 100% więcej takich niby grup haha Juz chłopcy 17 stoletni za kradzież rowerów zostali skazywani za działalnośc w grupie przestepczej zajmującej sie kradzieża rowerów -BYLEBY PIENIĘDZY DOSTAĆ WIĘCEJ !!!! Nie ważne , że za normalną kradzież dostałby wyrok w zawieszeniu . Skazują go za grupe przestepczą na 3 lata więzienia po to by dostać pieniądze !

W mieście jest 100 włamań . Ludzie pisza skargi na policje , komendant się wkurwia itp itd. Na kolejnym włamaniu policja łapie złodzieja małego biednego chłopaka . Podczas przesłuchania bije tego chłopaka straszy tak że przyznaje sie do wszystkich 101 włamań . A sąd go skazuje na 5lat pomimo że chłopak gdy dowieziono go do aresztu był cały pobity . A dane i godziny nie których z tych włamań pokrywały się ze soba w czasie i nie możliwe byłoby aby dokonał ich ten sam chłopak !!!!! Policja ma 100% wykrywalność dostają pochwały , nagrody itp itd.
i setki tych spraw nawet winni ludzie naprawdę winni skazywani są nie tylko za to co zrobili ale za dziesiątki innych rzeczy .

Sam odsiedziałem niewinnie 4 lata pobiłem sie jako gówniarz 18 letni z chłopakiem który zawsze mnie wkurwiał . Była to wspólna bójka- on zaczął . Tylko że on dostał i przyszedł po pieniądze strasząc że jak ich nie dostanie to pójdzie na policję . Nie dostał ich oczywiście i zgłosił pobicie z kradzieżą telefonu . Na nic był płacz i tłumaczenie !!!! ZOSTAŁEM PRZEZ WAS NIEWINNIE SKAZANY !!! SKAZANY DLA STATYSTYK !!! BO WYKRYWALNOŚĆ MUSI BYĆ!!Dlatego mogę się wypowiedzieć co do waszego prawa,

Najpierw policjanci , pozniej prokurator proponowali mi powiedz coś na chłopaków ze staffa to wyjdziesz na wolnośc dostaniesz wyrok w zawieszeniu . Ja powiedziałem za co mam dostać wyrok za niewinność . nie będe kłamał na czyjś temat żeby wyjść . To usłyszałem - Nie chcesz to będziesz siedzieć !!!


I siedziałem ! Dla tego pierdole polskie prawo hujem podszyte . Dziś mam juz swoje lata pracuję , skończyłem studia ani wcześniej przed odsiadką ani po odsiadce nie złamałem tego zjebanego prawa . Ale szczerze nienawidzę Policji . Prokuratury . Sądu i tych waszych prawnych bzdur !!!!!!!!

Wsadzacie ludzi niewinnie lub za bzdury do wiezienia a pedofili, zboczńców , prokuratórów , wasze rodziny i ogólnie swojaków bronicie chocby popełniali najgorsze przestepstwa to są uniewinniani.


***** dyrektor zakładu karnego w sztumie zabil nożem więznia !!!!!!!!! Stwierdzono że był podczas tych 3 minut niepoczytalny. I co siedzi NIE !!!! Ktoś inny został by ZABÓJCĄ !!! SYN Sędzini co w sopocie na molo zabił tyle ludzi SIEDZIIII !!!!!!!!!!! nie bo niepoczytalny !!!!!!!

Nie bądzcie ***** śmieszni !!!!

A narkotyki czemu nie są w łomzy zlikwidowane bo handluja w większości policyjni informaTORZY i konfidenci !! Którzy co normalniejszych chłopaków to wam wystawiają !! Pierdole was wszystkich ! Was i waszych frajerów !!

A do ludzi normalnych tak : trzeba zrobić w końcu aby ukróciły się kliki rodzinne w sądach , policji i w prokuraturze . Aby zmieniono leninowską \"ustawę o prokuraturze\" i aby rodziny komunistów którzy skazywali patriotów na smierć nie mogły pracowąć w wymiarze sprawiedliwości.

Prawo jest potrzebne i konieczne Ale to musi być prawdziwe prawo a nie to co jest teraz. Wzgledem prawa każdy powinien byc równy ! Pozdr.

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

No mniej wiecej w skrocie kolega wytlumaczyl jak to dziala i jak wyglada, a kazda nie zgadzajaca sie osoba z tym co napisane jest poprostu idiota, i nie ma co z nim dyskutowac. tak mieciu odrazu widac, ze pojecia o zyciu niemasz nic i szkoda na ciebie czasu. a za tego psychopate,pedofila do mnie? masz szczescie, ze to tylko forum Bajo.


nalezalo by jeszcze dodac najwazniejszy fakt. system specjalnie upadla ludzi by pozniej ich za to karac. np: specjalnie trzyma mafie narkotykowe by tepic mlodych polakow, analogia do calego niepotrzebnego prawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

O kurde... To żeś się rozpisał chłopie... W \"symetrii\" powinieneś zagrać główną rolę haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

**** Ci w Dupe Mietek12345 Chciałem to napisałem .

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Chłopaki... Bo żeby się bawić w gangsterkę to trzeba mieć łeb na karku!!! Kto nie ma łba na karku to śmiga paleciakiem w hurtowni albo cement na budowie miesza, a wieczorem po 12 godzinach roboty wchodzi na forum 4lomza i wylewa swe frustracje na każdego dookoła kto ma lepiej albo więcej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

mietek ty zjebany leb masz, nie mierz wszystkich wlasna miara bo cie zycie zaskoczy jeszcze:) chopaki to.... gumowe gwozdzie prostuja takze wypierdalaj ale juz bos troll i tumok Ponial?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Mietek12345 tu nikt w gangsterkę się nie bawi i nie wylewa swojej frustracji na kazdego kto ma lepiej albo wiecej . Nic z rzeczy podniesionych przez Ciebie nie miało tu miejsca. Frustracja .. poprostu została wylana ze względu na to jak postepuje nasz SĄD . Były setki powodów ale uniewinnienie policjantów z sex afery i wyleczenie pedofila z pedofili skłoniło mnie do wypowiedzenia się w kwestii co myślę na temat wymiaru sprawiedliwości i wszystko !

Kwestią omawianą było nasze prawo i nasz sąd a nie jakaś gangsterka !

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/reporter-wytropil-pedofila,158848.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pedofil z Łomży prawomocnie skazany na 4,5 roku więzienia

Znowu leszczu się wypowiada . Pedofili bez poręczenia puszczają na uprawomocnienie ;) A za rower lub garstkę trawy to po 30 tysiecy trzeba im dac . Dobrze że go ku rwę pedofila trzasneła ta zjebana telewizja. Bo by **** odroczył . Widać że mu sąd łomżyński sprzyjał od początku to i by mu odroczyli. MOze rodzina czyjaś ten pedofil .

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org