piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panna Młoda ma problem :)

Witam :)

Wiem, że zaraz zostanę zjechana za to, że kolejny temat, których były tysiące...
Niestety z tych tematów co były cieżko znaleźć mi konkretną odowiedź na moje pytanie.
A i tak bzdurnych tematów na tym forum jest miloin więc jeden więcej nie zaszkodzi :P

Tak więc pytanie do obecnych żon, które mają już ślub za sobą lub ewentualnie osób, które korzystały z takich usług na inne okazje. Czy któraś z Was korzystała z usług salonu Princess bądź usług p. Katarzyny Serfińskiej? Bardzo proszę o podzielnie się opinię na temat trwałości fryzury, makijażu oraz samego wykonania.
Taki dzień jest raz w życiu i nie chcę zespuś go sobie przez źle dobrany podkład czy coś takiego.
Chodzi mi o makijaż i fryzurę.
Bardzo proszę o odpowiedzi konkretne, a nie reklamy innych salonów, gdyż wybieram pośród z tych dwóch wyżej wymienionych.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panna Młoda ma problem :)

Hej :-) ja kupowałam suknie w w/w salonie. Byłam bardo zadowolona zarówno z sukni jak i usług tego salonu. Bardzo miła współpraca. Co do P. Kasi to robiła mi makijaż ślubny. Bardzo dobrze się trzymał i był trafiony w mój gust. P. Kasia najpierw przeprowadza z Tobą wywiad czy się malujesz na codzień jaka jest suknia jaki kolor bukietu, jaka fryzura a dopiero potem przechodź do makijażu. Tak więc też mogę polecić jej usługi. Ja brałam ślub 3 lata temu ale mam nadzieję że nic się nie zmieniło :-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panna Młoda ma problem :)

Witam, korzystałam z usługi makijażu zarówno jednej jak i drugiej Pani, w tym samym miesiącu. Pani Serafińska nie malowała mnie osobiście, tylko jej pracownica, makijaż mi się podobał, na wstępie powiedziałam czego oczekuję, czego chcę uniknąć, jednak był mniej trwały niż makijaż wykonany przez Panią Szmit. Różnica była też taka, że w makijażu od P. Serafińskiej zbierałam standardowe komplementy, natomiast po makijażu wykonanym ręką Pani Agnieszki Szmit słychać było tylko \"WOW\". W moim przypadku lepiej sprawdził się ten właśnie makijaż, poza tym warto powiedzieć czego się oczekuje, śmiało, wtedy efekt będzie bardziej zadowalający :)

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panna Młoda ma problem :)

Makijaż od Pani Serafińskiej rożni się dużo od makijażu jej pracownicy :)
Myślę że nie można ich porównywać. Pani Kasia
dopasowuje makijaż do twojej urody bardziej podkreśli Twoją twarz wie co
ukryć a co uwydatnić a jej pracownica po prostu tradycyjnie nie ma właśnie takiego
efektu WOW jak u Pani Serafińskiej.
Na temat p. Szmit nie mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o makijaż bo nigdy
nie korzystałam.
Moim zdaniem powinnaś pooglądać zdjęcia i porównać sama prace tych Pań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panna Młoda ma problem :)

Dziekuję bardzo za Wasze odpowiedzi, zawsze to jakieś wskazówki :)

Na jedno z wesel też malowała mnie pracownica p. Serafińskiej to byłam bardzo niezadowolona. Ale obok mnie p. Serafińska malowała pannę młodą i na prawdę było pieknie. Więc jakbym zapisała się do p. Kasi to tylko i wyłacznie do niej, a nie pani, która tam pracuje :)
Natomiast jeśli chodzi o Princess to kilka znajomych się na swoje wesela tam malowało i np. jedna wygladała suuuper a druga już niekoniecznie wiec nie wiem od czego to zależy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panna Młoda ma problem :)

Miałam sukienkę z salonu Princess i robiłam tam makijaż oraz paznokcie, salon byl jeszcze wtedy przy blaszaku Lux, makijaż i paznokcie robiła Pani Agnieszka, z makijażu byłam bardzo zadowolona natomiast z paznokci już mniej. Miła obsługa, sukienka była śliczna i idealnie dopasowana. Zero problemów także polecam. Pani która pomaga wybrać suknię zna się na tym i jest bardzo cierpliwa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panna Młoda ma problem :)

polecam jak najbardziej salon sukien ślubnych Princess, ja kupowałam swoją,ą suknię i byłam bardzo zadowolona, pomimo jakiś tam małych problemów wszystko sprawnie szybko bezstresowo miałam załatwione :)

co do makijażu to tylko i wyłącznie Agnieszka Szmit..

a fryzura.....2 tyg przed ślubem uratowała mnie z opresji pani Edyta z salonu Edyta na Małachowskiego nowe bloki, uczesała mnie lepiej, niż na zdjęciu, pełen profesjonalizm, o podejściu do klienta nie wspomnę, nie zostawiła mnie z kłopotem jakim był pierwszy salon, w którym byłam na czesaniu próbnym a okazał się porażką... fryz utrzymał mi się dwa dni -oblatałam poprawiny jeszcze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panna Młoda ma problem :)

Pani z salonu Princess rzeczywiście bardzo cierpliwa, osobiście nie kupiłam tam sukni bo nie znalazłam \"swojej wymarzonej\", ale myślę że salon można polecić;)
Makijaż robiłam w salonie u pani Kasi, ale malowała mnie jej pracownica i pomimo tego, że nie robiła tego osobiście właścicielka byłam bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org