sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brak perspektyw w mieście....

Ludzie wyjeżdżają za granicę . O pracę w Polsce jest bardzo trudno. A jeśli ktoś ją znajdzie to na umowę śmieciową albo za wypłatę za którą trudno wyżyć. W zakładach pracy dochodzi do sytuacji że człowiek pracuje już za trzech bo wiele ludzi albo samych odeszło bo nie dawali rady albo zostali zwolnieni a pozostali nie mają nawet na urlop szans bo nie ma ich kto zastąpić i to firma narzuca ten urlop niestety. Wiele ludzi chcę godnie pracować i zarabiać ale ten kraj coraz mniej daje takich możliwości. Pozostawia młodym tylko wyjazd za granicę bo tam za tak ciężką pracę jak w Polsce zarobi o wiele większe pieniądze co daje im możliwość samodzielnego życia. Wystarczy nam dać pracę i zarobki takie jak na zachodzie a nie tylko opłaty takie jak na zachodzie. Rząd tego nie widzi i nie czuje bo nie ma takich dylematów jak co drugi OBYWATEL tego kraju. Jak coś z tym nie zrobią to marny los tego narodu i starość Polaków,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....


załóż jeszcze 1000 takich samych tematów...
kreatywność po łomzyńsku.... gdzie wszystkim najbardziej biedronki przeszkadzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Piszę jakie są realia-Prawdę. Wiem , że prawda boli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

I myślisz, że od takiego pisania pracy przybędzie??

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Pracy nie przybędzie , ale może rozumu takim jak ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

pracy jest duzo tylko troli brakuje do tej pracy co zycia nie zna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

ytrolowi na tacy dasz i niebedzie wiedzial jak wziasc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Tacą to tylko po łbie ci dać to może zmądrzejesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

heee fajna jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

jutro przyjdziesz do mnie na zakupy to mi dasz na zapleczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Głosujmy na tych którzy jeszcze nie rządzili!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

ta to juz lato

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

A może raczej nie głosujmy, nie idźmy na te debilne wybory, by świadomie sobie nie wybierać kolejnego złodzieja, bo jak do tej pory każdy dużo obiecywał, a zupełnie nic nie robił i co kolejne wybory jest coraz gorzej. Zastanówcie się nad tym.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Miasto jest ekstra, ja tam łowię ryby w porcie. dziennie 18 kg, potem jade na skup. Da się wyżyć


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Jak brak perspektyw a SM Perspektywa w Łomży to nie perspektywa ? buhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Nie iść na wybory a potem świadomie narzekać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

nie ma pracy powiadasz? to dziwne, bo w zasadzie nie znam zadnej, niepracujacej osoby, ktorej na pracy zalezy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

do Ja Ja Ja

A ile z tych twoich znajomych znajomych wyjechało za granicę lub do innego miasta za pracą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

za ,,,,,,,,,,,,1500 zl ,,,,,,,,brak motywacji do pracy nie stac cie na ,,,,zalozenie rodziny ,,, kupno czegokolwiek ,, psychicznie chca cie wykonczyc ..... wczoraj wrocilem z -niemiec ,polskie tablice widac na kazdym rogu ulicy ,, TRAGEDIA NARODOWA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

dorex560 masz dużo rację ,ja to popieram aby pisać prawdę ,nam nie potrzeba zachodu było tylko te zakłady które miały być rozgrabione ,trzeba było unowocześnić i produkcja dalej by szła .To co ten autor Jankes Jo piszę to jest bzdura -jaka jest praca -umowa zlecenie -śmieciowa -to jest kara boska za to ze pracownik tu w naszym kraju zapieprza za trzech pracowników zachodnich za takie pobory jaka jest naj- krajowa , ze dostaniesz w kieszeń 300zł jak te 300zł do zarobków się nie liczy . Zapierdalasz po 10,11, 12, a nawet i po13godzin ,gdzie są nadgodziny 50-siątki ,100-setki , zapłać dobrze to każdy jeden podejmie pracę ,a nie oszukiwać i pieprzyć ze jest praca . Polski pracownik pracy się nie boi , jest bardzo dobrym wiele ustronnym pracownikiem ,w każdym zawodzie ,potrafi wiele prac wykonać .Polski pracownik powinien zarabiać więcej w naszym kraju jak pracownik zachodni Umowy zlecenia powinno się zlikwidować bo polskie właściciele firm i zakładów budowlanych i tak dalej na tym się bogacą .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

dorex560 masz dużo rację ,ja to popieram aby pisać prawdę ,nam nie potrzeba zachodu było tylko te zakłady które miały być rozgrabione ,trzeba było unowocześnić i produkcja dalej by szła .To co ten autor Jankes Jo piszę to jest bzdura -jaka jest praca -umowa zlecenie -śmieciowa -to jest kara boska za to ze pracownik tu w naszym kraju zapieprza za trzech pracowników zachodnich za takie pobory jaka jest naj- krajowa , ze dostaniesz w kieszeń 300zł jak te 300zł do zarobków się nie liczy . Zapierdalasz po 10,11, 12, a nawet i po13godzin ,gdzie są nadgodziny 50-siątki ,100-setki , zapłać dobrze to każdy jeden podejmie pracę ,a nie oszukiwać i pieprzyć ze jest praca . Polski pracownik pracy się nie boi , jest bardzo dobrym wiele ustronnym pracownikiem ,w każdym zawodzie ,potrafi wiele prac wykonać .Polski pracownik powinien zarabiać więcej w naszym kraju jak pracownik zachodni Umowy zlecenia powinno się zlikwidować bo polskie właściciele firm i zakładów budowlanych i tak dalej na tym się bogacą . Bardzo dużo unia nam zrobiła bezrobocie w naszym kraju ;likwidację nap; cukrownie , stocznie ,fabryki ,zakłady bawełniane huty ,kopalnie itd.,

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

takie realia mieliśmy mieć zielono wyspe tuska
trzeba iść na wybory żeby wybrać nowy rząd bo obecny nas a tam potem będą głupie komentarze

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

zagranica polak robi za dziesieciu,a w polsce tylko za 3
to chyba lzej u nas sie pracuje?w polsce bys za 10 popracowal to tez bys zarobil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

nie wiem czego wy ludzie szukacie trzeba sie zastanowic co sie umie robic ,widze ze ogloszen o dam prace na tym portalu jes duzo codziennie jakies sie pojawiaja a wy dalej placzecie ,alo co lepiej narzekac i gwizdac w palce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

ale to chyba placz kilku osob co tu siedzi i tylko niki zmienia i zamarache robi miedzy soba haaaa nieudaczniki zyciowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

JankesJo= ty człowieku już nie wiesz co piszesz cwaniaku ,czytaj dokładnie odpowiedzi na tematy , za granico u pracodawcy nap= Niemca to wolno i dokładnie i zapłata 4-ero krotnie większa a u Polaka to szybko a wypłata nędzna i nie pisz człowieku chory głupot.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

ta wolno i dokladnie na chleb bys nie zarobil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

wolno i dokladnie to morzesz klepac swoja kobiete po tylku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

JankesJo czytaj dokładnie odpowiedzi artykułów ,polski pracownik u przedsiębiorcy zachodniego nigdy nie pracuję za 10-ciu tylko u polskiego przedsiębiorcy , człowieku jesteś już chory i nie wiesz co piszesz -szybko biegnij do lekarza z głową, bo jesteś bardzo chory.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

czytam dokladnie
i ci pisze ze sie mylisz bo pracuje za 10 a ty sie klocisz zycia ni znasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

myslisz ze za granica na ulicy lezy najnisz krajowa i jedziesz na scierze za 10 murzynow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....


JankesJo Twojw wypociny poczytaj . Fuj tylko zanieczyszczas powietrze



Autor: JankesJo (---.skybroadband.com)
Data: 30-04-14 04:53

teraz co z tego czytam to kazdy spierdziela,nawet zlodzieji brak haaaaaa

w miescie brak ludzi co sie dzieje? JankesJo 04-05-14 17:48


ale w tej lomzy bieda jak ja bylem to lomza liczyla 68 tys obywatela JankesJo 03-05-14 11:18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

wyrwane z kontekstu wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

ja tu pisze o pracy za granica jak jest fajnie a nie co z nasza komza jak placzecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

1polak= 10 murzynow i pieniazki na ulicach leza przyjezdzajcie tylko dobre walizki wezcie zeby sie pomiescily wam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Autor: dorex560 dlaczego placzesz na tym forum ja jak bym mia ltak plakac to bym juz wyjechal na twoim miejscu , z placzu nie naplaczesz pieniedzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

w polsce sa smieciowki a za granica sa tak zwane agencje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

nie ma jak to pracowac i miec dniowka zaplacono:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Chris
Tel. 1: +44 (0) 7592362526

Praca od zaraz dla doświadczonego murarza ( bloczki ) oraz hydraulika . Pomocnicy praca przy ocieplaniu loftu i plasterbordow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....


Tynkarze potrzebni na angielska budowe w okolicy Liverpool Street. Wymagany jezyk angielski podstawowy oraz karta CSCS.
Zainteresowanych prosze o przeslanie numeru kontaktowego na kris@kasconstruction.co.uk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

Kamal
Tel. 1: +44 (0) 7783021156


Poszukujmy pracownikow do pracy w restauracji, kelnerów i kelnerek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak perspektyw w mieście....

ed#, tylko Ci co się nie chcieli uczyć, by pracować i zarabiać w kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org