czwartek, 06 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaginął pies

Wczoraj (27.02) ok. godz. 23 w okolicach wieży ciśnień zaginął średniej wielkości piesek z brązowo-czarną dłuższą sierścią. Piesek był bez obroży. Jesli ktos widział, bardzo proszę o kontakt pod nr 502175957

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął pies

Pyszczek ma brązowo czarny i długi czarny ogon i jest moze wielkosci jak jamnik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął pies

Pyszczek właśnie taki jak piszesz ale troszkę większy niż jamnik

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął pies

Piesek w typie terriera coś jak zarośnięty duży york (ok 8-10 kilo) biegał dziś ok 17:30 przy sklepie "Kraska" na Księżnej Anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął pies

No wiekszy wiekszy. To lec szukaj i go wołaj na ulicy głównie Staffa, Prusa, Żeromskiego. Ja tu mieszkam i chodze z psem to widzialem juz go 2 lub 3 raz !!! A jak cos to podal jak sie nazywa i bede widzial to zawołam i chodzil za jakas suczka to pewnie ma cieczke ta suczka. Lec lec !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął pies

Dzięki za podpowiedzi, piesek się znalazl

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął pies

Tu na moim osiedlu znalazłes??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął pies

no to dobrze :)

______________________________________________________
ring bokserski oraz wynajem klatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął pies

może na forach tematycznych daj http://www.morusek.pl/ogloszenie. Czasem to pomaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org