poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkoly srednie

jak wszyscy wpisalem na podaniu kilka szkol srednich na pierwszym miejscu III lo ale zastanawiam sie czy nawet jezeli sie tam dostane to nie isc do mechaniaka podobno niezla szkola sport na wysokim poziomie wiekszosc dobrych nauczycieli choc jak wszedzie zdazaja sie i mendy co myslicie o srednich budach w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

Co do mechaniaka to się dobrze zastanów. W tej szkole nie ma przechodzenia z klasy to klasy. Trochę wysiłku trzeba w to wkładać. Szkoła jak szkoła, napewno lepsze niż np ekonom, w którym każdy się opieprza a kończy szkołę prawie z wyróżnieniem. Mendy się zdarzają,to prawda. Jeśli chcesz zdać nieźle maturę i myślisz o studiach to goń do mechaniaka.A jak chcesz tylko coś skończyć to zdecydowanie ekonomik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

niezle zdasz mature?? masz na mysli 30-40% ? Po mechaniaku na maturce nie zawojujesz z % ;p. Jak chcesz w miare zdac to conajmniej 3lo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

wiadomo, co LO to nie Mechaniak czy Ekonom,
ale wybór zawsze pozostanie w Twoich rękach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

patrol: w ekonomie jest LO…



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

Reaper w mechaniaku tez jest LO osoboscie nie polecam mechanika uczylem sie tam i wspominam ta szkole jako meski klasztor pod wodza P.Baginskiej


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

k69 przeciez teraz sa komisje zewnetrzne na maturze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

a co ze sportem trenuje lekkaatletyke gdzie najlepiej pod tym wzgledem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

w mechaniaku LO jest ok :D chociaz powiem jedno, w LO trzeba sie uczyc, mechaniak to szkola dosyc trudna, trzeba duzo wysilku wlozyc aby zdac do nastepnej klasy =/ wiem cos o tym z mojej obecnej klasy z 31 osob zostanie 16 osob, zrobia nam niezla przesiewke =/

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

Jak mechaniak przyjmuje ludzi od 60pkt to nic dziwnego ze im jest trudno zdac. A poziom wcale nie jest taki wysoki, wystarczy przeanalizowac wyniki zeszlorocznej matury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

glut ale takowych komisji nie ma przy tz. "zdawaniu" a uwierz mi ze paru nauczycieli ZSMiO potrafi zrobic z czlwieka bloto :)


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

a co z atmosfera w szkole sa jakies imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

Imprezy w mechaniaku TRAGICZNE. Studniówka to podobno była niesamowita porażka..Mówię podobno,bo sama nie byłam.Ktoś mnie ostrzegł, że to będą wyrzucone pieniądze w błoto.No i z tego co słyszałam,to faktycznie było okropnie.Dyskoteki...też szkoda gadać.Na imprezowanie w mechaniaku nie licz. A co do poziomu to napewno w mechaniaku jest wyższy niż w ekonomiku.Warto pogrzebać w wynikach matur z zeszłego roku.Zresztą z opowiadań znajomych wiem,że w ekonomiku się prawie nic nie robi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

nie idz do LO tam tylko sie umordujesz !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

No szkoła chyba polega na tym, żeby się troche umordować:) Co to za sztuka skończyć szkołę, w której był totalny luz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoly srednie

polecam 2 lo :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org