piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca -16 lat

Czy gdzieś w Łomży znajdzie się prace dla dzieci w wieku -16 ? Jak tak to gdzie ? ( Na weekend )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

w weekend do książek uczyć się ,już ja wiem na co wam pieniądze na te narkotyki co marihuanine nosem wciągają po klatkach !!!
Stanowczo "NIE"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

Nie trafił pan , nie po to chcę dorabiać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

W takim wieku i na same weekendy to tylko ulotki. Na umowę dla młodocianych nic nie znajdziesz.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

chyba ,że na szaro xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

ja tam w pełni popieram uczyc sie gowniarzeria bo pozniej tylko prochy i kradzieze i gwalty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

Uczyć się, tak, jak najbardziej, ale skoro szuka pracy tylko na weekendy, to widocznie się uczy. I dobrze, że chce pracować. To nie musi oznaczać, że chce mieć pieniądze na coś głupiego. A może jest w trudnej sytuacji i chce pomóc rodzinie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

Chłopak pyta o propozycje pracy bo chce uczciwie sobie na coś zarobić, a tu proszę, znowu jakieś trolle mają zwidy. To może wy za dużo ćpacie że piszecie takie bzdury? Życzę ci kolego powodzenia i mam nadzieję, że może coś znajdziesz, tylko nie szukaj wśród takich kretynów, którzy twoje zaangażowanie negują. I wybacz im za to, bo może sami nie wiedzą co czynią.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

Actimel ma jakiś problem z głową bo od kiedy to marihuane się nosem wciąga? Chłopak pyta o robote i dobrze..niech próbuje jest młody i se poradzi a nie co niektórzy siedzą w domu i tylko na zasiłkach..żyją. Robote da rade znaleść tylko trzeba ruszyć dupsko..takie moje zdanie. Opelik to że chłopak jest młody to nie znaczy że ma coś wspólnego z tym co napisałeś..chyba musiało ci się przydarzyć jedna z tych sytuacji..że cię w dupe wyruchali..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

Dziękuje za wsparcie ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

Jak jesteś 16-latką to możesz w weekend zarobić średnią miesięczną pensję. Są takie portale, że pokazujesz cycka a faceci ci żetonami płacą.

私の考え

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

Zgłoś się do OHP na szosie zamrowskiej koło prokuratury, tam mają pośrednictwo pracy od 16 l. - wypełnij ankietę i będą dzwonić. Mało kto o tym wie - powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca -16 lat

W Ohp ? a co tam mozna wyczaić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org