niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budowa Hali Targowej

W nawiązaniu do artykułu 4lomza
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=31148

Niech nikt nie ściemnia!
Część terenu targowiska przebiega jeden tor. Każdy kto robił zakupy mógł zobaczyć ten tor wystawał z pod płyt.jednej jest tego finał i wyjaśnienie 1/2 cześć targowiska należy do spółki PKP PLK.
Miasto po prostu nie sprawdziło.jeśli PKP sprzeda to będzie budowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa Hali Targowej

a po kiego grzyba nam ten rynek?żeby kupić jajka z tych samych ferm,które dostarczają je do sklepów?coby kupić ubranie,które można kupić w sklepie po niższej cenie?jedynie większość warzyw i owoców jest normalnych.z fajkami mogą se stanąć w innym miejscu.tania chemia z Niemiec hehe.
kasę by mogli na renowacje hali na starówce przeznaczyć.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa Hali Targowej

zapewne tak jak galeria Narew - niekończąca się budowa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa Hali Targowej

Tu są dwa warianty czemu nie jest budowana Hala

1.Wynikający z prawdo podobieństwa że 1/2 działki jest własnością PKP PLK dowodem jest przebiegający przez targowisko jeden tor.

2. Wynikający z nagannego zachowania i lekceważenia różnego rodzaju kontaktu Ratusz z firmą MASBUD INVEST Sp z o.o.Dowodem są nagan wypowiedzi na tema tej firmy w sieci

Najlepszym i najkorzystniejszym dla mieszkańców było by budowa budynku poczekalni o powierzchni takiej jak w Białymstoku. budynek piętrowy

-1 Targowisko
0 Poczekalnia z kasami biletowymi oraz z pawilonami małej gastronomi
1 Biuro straży miejskiej oraz lokal urzędu miasta i lokale do wynajmu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org