sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oddział integracyjny SP7

Proszę o kontakt rodziców dzieci, którzy chcieliby utworzenia w SP 7 oddziału integracyjnego dla pierwszaków od września br. Może wspólnie uda nam się zmusić dyrektorkę aby dzieci mogły uczęszczać do najbliższej podstawówki. E-mail: 3ff3linka@buziaczek.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddział integracyjny SP7

No nie wiem czy zmuszanie jest możliwe... Najpierw zorientujcie się, czy w szkole są nauczyciele posiadający kwalifikacje do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jeśli takowych nie ma, nie ma mowy o klasie integracyjnej. Druga sprawa - na klasę taką potrzeba więcej pieniędzy ( mniejsza ilość uczniów, więcej nauczycieli) i nie wiadomo, czy szkoła takowe pieniążki dostanie. Trzeba przede wszystkim zapytać "miasto" o możliwość utworzenia klasy. Myślę, że w przypadku zgody "miasta" i otrzymaniu "kasy" dyrekcja powinna rodzicom iść na rękę. Zawsze to szansa na pracę dla nauczycieli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddział integracyjny SP7

takie klasy są już od wielu lat w sp10

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org