sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Zapraszamy serdecznie do udziału w aukcji charytatywnej
na rzecz Janusza Chojnowskiego, 41-letniego mieszkańca Łomży!!!

Centrum Katolickie im. Jana Pawła II w Łomży przy ulicy Zawadzkiej 55
niedziela 9 grudnia o godz. 15.00

Aukcja organizowana jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji, Rehabilitacji, Wsparcia Społecznego i Samorządności "Szansa" w Zambrowie oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II działające przy Kościele pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży.
Aukcja odbędzie się w niedzielę dnia 9 grudnia o godzinie 15.00 w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II w Łomży przy ulicy Zawadzkiej 55, a dochód ze sprzedanych podczas aukcji prac zostanie w całości przekazany na rzecz Janusza Chojnowskiego, 41-letniego mieszkańca...Łomży, który od 2009 roku zmaga się z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Początkowo Janusz leczył się w Łomży, później w Bydgoszczy oraz Gdańsku, gdzie poddał się leczeniu doświadczalnemu. Niestety metody leczenia podjęte w Polsce nie przyniosły efektu. Obecnie Janusz leczy się prywatnie w Finlandii, a koszt jednego wyjazdu waha się od 10 do 20 tys. zł.
Dodatkowo na skutek radioterapii choruje On na zaburzenie układu chłonnego (tzw. "chłonkę"), które powoduje odkładanie się w tkankach miękkich płynów tworzących obrzęk, ucisk i niewyobrażalny, rozrywający ból. Zaburzenie to stanowi bezpośrednie zagrożenie życia.
Podczas aukcji będzie można kupić prace artystów i twórców z Łomży, Zambrowa, Białegostoku i innych miejscowości województwa podlaskiego jak również prace ofiarowane nam przez Dyrekcję Liceum Plastycznego
im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Do nabycia będą między innymi obrazy olejne i akrylowe, akwarele, batiki, grafiki, rzeźby, korzenioplastyka, ręcznie zdobione bombki choinkowe, hafty, serwetki i świece oraz wiele innych ciekawych prac.

Wstęp na aukcję jest bezpłatny.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

podbijam temat!

znam Janusza Chojnowskiego i naprawdę warto mu pomóc. Wspaniały człowiek i przyjaciel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Czy oprócz aukcji jest założone konto, na które można wpłacać pieniądze dla Janusza Chojnowskiego? Myślę o sobie i ewentualnie tych osobach , które nie będą mogły być obecne w niedzielę a chciałaby dołożyć się do zbieranych na leczenie środków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Znam Janusza, współczuję i podziwiam, że się nie poddał i nadal walczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Janusz to wspaniały człowiek, warto mu pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

podbijam temat!

pomóżmy Januszowi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Na razie jestem bezrobotna...:((( ale gdybym tylko pracowala napewno bym pomogła...:) W jakimś stopniu potrafię sobie wyobrazić jak może być ciężko temu Panu .... :( Szkoda że ktoś nie wpadnie na to żeby np zorganizować jakiś koncert charytatywny czy coś w tym stylu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Potwierdzam


pomóżmy to naprawde porządny gość.

Wiktor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

popieram i sam sie przyłacze do akcji, gdzie jest nr konta bankowego by można wesprzeć tego człowieka!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Witam.
Pieniążki dla Janusza zbiera STOWARZYSZENIE NA RZECZ EDUKACJI, REHABILITACJI, WSPARCIA SPOŁECZNEGO I SAMORZĄDNOŚCI "SZANSA" z siedzibą w Zambrowie (18-300 Zambrów, ul. Wilsona 1/10, tel. 86/271 21 03).

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w aukcji mogą pomóc Januszowi wpłacając pieniążki na konto "Szansy":
PKO BP O/Zambrów 75 1020 1332 0000 1002 0028 1212 z dopiskiem "DLA JANUSZA"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Oczywiście wszystkie zebrane dla Janusza pieniądze będą przeznaczone na Jego leczenie i szeroko pojętą rehabilitację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Autor: BarbaraB (---.elomza.pl)
Data: 06-12-12 16:58

Na razie jestem bezrobotna...:((( ale gdybym tylko pracowala napewno bym pomogła...:)

A może przygotuje Pani coś własnoręcznie i wystawi na aukcji?
Żeby pomagać nie potrzeba wielkich pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

popieram,pomozmy Januszowi !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

popieram,pomozmy Januszowi !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Pomóżmy Januszowi. WARTO!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

lekarstwonaraka.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Nie znam Janusza ale mam wiele szacunku do takich akcji i jeżeli jest naprawdę tak wspaniałym człowiekiem Janusz jutro tobie pomogę 3maj się i rośnij w siłę nie umiem tb pomóc inaczej jak złożyć jakiś odsetek serca byś wygrał tą walkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

To wspanialy czlowiek naprawde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Mija dlaczego wstawiasz takie linki? Wierzysz, że jak ktoś wyda 50 zł na jakąś wodę to mu guzy poznikają? Wierzysz, że to jest lekarstwo na raka? Przetestowałaś to?
"Najnowsze badania udowodniły, że systematyczne picie wody z aktywnym wodorem obniża toksyczność chemioterapii oraz bardzo efektywnie wspomaga leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów!" Picie tej wody obniża toksyczność chemioterapii... "Uwaga miłośnicy chemioterapii! Zatruwanie organizmu w sytuacji kiedy on już jest i tak totalnie zatruty (rak to chemizacja organizmu), jest tylko pogorszeniem sytuacji!
Jedynym sposobem na wyzdrowienie jest natychmiastowe oczyszczenie organizmu! Najbardziej efektywnie robi to woda strukturalna z ujemnym potencjałem redox i aktywnym wodorem-paliwem życia!" W pierwszym cytacie według mnie zalecają mimo wszystko chemię w drugim piszą, że chemia tylko zatruwa organizm, a nie go leczy. Zwykłe nabijanie ludzi w butelkę. Żerowanie na chorych chwytających się wszystkiego, żeby wyzdrowieć. Irytuje mnie coś takiego... Ja ojca swojego poiłam wywarem z papryczek chilli... Też miał pomóc...
Po przeczytaniu takich artykułów wielu ludzi może zrezygnować z leczenia, bo przecież picie "czarodziejskiej" wody pomoże. Bzdura!

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

podbijam temat

Pomóżmy Januszowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

bylem,zobaczylem,pomoglem!!!sa na siwecie jeszcze dobrzi ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

ja nie mogłam być, ale już wpłaciłam pieniądze na konto fundacji.

pietruszka, duzo było ludzi?

trzymam kciuki za Janusza!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

tak bylo sporo ludzi,uwazam ze aukcja przeszla nasmielsze oczekiwania organizatorow pewnie sie ze mna zgodza,pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Witam Państwa.
W imieniu Pani Teresy Szumowskiej - Dyrektora Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie z radością informuję Państwa, iż na aukcję prac plastycznych zorganizowaną na rzecz Janusz Chojnowskiego udało się zebrać 146 eksponatów.
Dzięki hojności osób, które zechciały skorzystać z naszego zaproszenia i wziąć udział w licytacji zebraliśmy kwotę 15.150 zł, która w całości będzie przekazana na leczenie i szeroko rozumianą rehabilitację 41-letniego Janusza.
Do podziękowań dołącza się również Rodzina Janusza, która pragnie podziękować Czcigodnemu Księdzu Kanonikowi Andrzejowi Godlewskiemu – Proboszczowi Parafii pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży, który zgodził się na przeprowadzenie aukcji w Centrum Katolickim działającym przy parafii.
Szczególne podziękowania należą się wszystkim artystom oraz darczyńcom, którzy zechcieli wesprzeć aukcję poprzez bezpłatne przekazanie prac plastycznych, rękodzieła oraz innych eksponatów przeznaczonych na sprzedaż. Należy też dodać, iż prace były dostarczane przez darczyńców do ostatniej chwili przed rozpoczęciem licytacji.
Dziękujemy też wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do przygotowania aukcji oraz jej technicznej realizacji.
Pragniemy też podziękować Redakcjom mediów za podjecie niezwykle owocnej i ciepłej współpracy w zakresie nagłośnienia imprezy.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do wsparcia Janusza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Nie wszystko zależy od nas...
Janusz zmarł 08 stycznia 2013r.

Moje najszczersze kondolencje dla całej rodziny.

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Kolank0 jesteś zwykłą idiotką podbijając ten temat, pomyślałaś o rodzinie Janusza?, czy po miesiącu Oni muszą dalej o tym czytać?. Wyraźna informacja była na portalach Łomżyńskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Czyli mają zapomnieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Dojść do siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aukcja charytatywna dla Janusza Chojnowskiego

Przepraszam jeszcze raz się wypowiem.



Mija, czy chciałabyś aby twoje wychuchane dziecko coś takiego przeżywało????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org