sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Proszę o informację:
czy w Łomży jest już cyfrowa TV?
Jakie można oglądać programy?
Jaką trzeba antenę?
Czy coś jeszcze jest potrzebne do odbioru?
Jakiej jakiej jakości odbiór?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Masz internet?? Wujek google przestraszył?? Nawet w TV puszczają reklamy co i jak zrobić żeby odbierać cyfrową telewizję. Porażka.

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Działa wiem bo sam się tym interesowałem
Najlepiej idź do sklepu niech ci wytłumaczą ja byłem w sklepie elektronicznym obok telepizzy (Polmar)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Działa wystarczy zwykła antena siatkowa ze wzmacniaczem i tv z wbudowanym dekoderem dvb-t a jak jest starszy telewizor to kupić w Eldorze na poznańskiej dekoder dvb-t tu masz ich aukcje na allegro

http://allegro.pl/dekoder-stb-tuner-dvb-t-hd-mpeg-4-ac3-pvr-12055-i2327019885.html

Podłączyć i ustawić antenę na Białystok zeskanować kanały . Na daną chwilę mamy 15 kanałów w jakości cyfrowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

a którą antenę pokojową byście mogli polecić ?nie mam możliwości zamontowania anteny zewnetrznej... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

ciekawy jestem jak odebrać mają mieszkańcy bloków cyfrówkę.ANTENY NA BALKONACH? CZY JEDNA NA DACHU? TE NA BALKONACH ZASŁANIAJĄ INNE BLOKI.WIĘC JAK TO ZROBIĆ.?

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

ciekawy jestem jak odebrać mają mieszkańcy bloków cyfrówkę.ANTENY NA BALKONACH? CZY JEDNA NA DACHU? TE NA BALKONACH ZASŁANIAJĄ INNE BLOKI.WIĘC JAK TO ZROBIĆ.?

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Teoretycznie można odbierać z odbić... ale tylko teoretycznie, nie wszędzie się to udaje. Też jestem ciekawy jak to rozwiązać, ma ktoś jakieś wskazówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

1.06.2012 zostanie uruchomiony nadajnik na Szosie Zambrowskiej. Wystarczy kawałek drucika zamiast anteny. Multipleks 1 (TVP1, TVP2, TVP Info, Eska TV, Polo TV, ATM Rozrywka TV, TTV.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

@kulka zgadza się 1.06.2012 rusza MUX1 a co z MUX2 ? jak i kiedy można będzie go odbierać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Ja dekoder kupiłem w nowym sklepie elektronicznym na rogu WP i Sikorskiego za 80 zł plus antena siatkowa za 40 zł i montaż w cenie. Mam w tej chwili 15 kanałów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Favoryt jakie masz te 15 kanalow ??? wypisz jak mozesz

OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Jezeli nadajnik jest w Bialymstoku to na wewnetrznej nie pojedziesz raczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

jest 15 kanałow (od 1 maja br) wczesniej 8

tvp1,tvp2,tvpinfo,polsat,tvn,tvn7,tv4,atmrozrywka,tv6,puls,puls2,eskatv,ttv,polotv,polsatsportnews

na zwykłej antenie wewnetrznej ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

a ja mam telewizję cyfrową w N i jestem w sumie zadowolony. Płace abonament 49zł. Ilość programów wystarcza mi w tym pakiecie aczkolwiek znam ludzi którzy mają pełen pakiet.

Myśl i działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

mieszkam na parterze -niech ktos madry podpowie czy antena siatkowa wystarczy? Znam sie na tym jak swinia na gwiazdach:)))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa telewizja cyfrowa w Łomży

Jak mieszkasz na parterze to z nadajnika przy szosie zambrowskiej odbierzesz kanały na kawałku druta lub antenie pokojowej następujące kanały: TVP1 HD, TVP 2, TVP Regionalną (B-stok), ESKA Tv, ATM Rozrywka, Polo TV, TTV.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org