sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

http://www.szkolkinivea.pl/nursery/1189.html

jesteśmy na 102miejscu a musimy być w 100- do dzieła!!!!Dzieci na to liczą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

Może tak będzie łatwiej :

http://www.szkolkinivea.pl/nursery/1189.html

Jestem jak najbardziej za każdą inicjatywą , która promuje masze miasto ,
ale nie chcę być tu fałszywym prorokiem , TU NIC NIE WYPALI !

To jest grajdołek , gdzie NIKOMU I NIC SIĘ NIE CHCE !
Większość mieszkańców tego miasta , to tylko wieczni malkontenci , którzy potrafią tylko narzekać i negować wszelkie inicjatywy . Nic od siebie , nawet małe " dziury , pipidówy " z 10 000 mieszkańców nas wyprzedzają ,
WSZYSTKIM , TYLKO DAĆ NA TACY , wiecznie roszczeniowa postawa , a i tak będą narzekać , że coś nie tak .

Był kiedyś taki trener/selekcjoner piłki kopanej , który mówił , że da sobie wąsy ogolić , a ja Wam mówię , że dam sobie jaja ogolić jak wejdziemy .

OBYM SIĘ MYLIŁ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

Na godz 19 brakuje ok 500 głosów do pierwszej setki.Jeśli teraz odpuścimy to później będzie trudniej ,Jak to zwykle bywa zapał nas opuści.A więc GŁOSYJEMYYYYYYYYYYYYY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy


http://www.szkolkinivea.pl/nursery/1189.html


GŁOSUJMY !

przecież nic to nie kosztuje , a od przybytku głowa nie boli !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

a co z placami zabaw nivea?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy



Autor: h0j , to co kiedyś wcześniej pisałem : JEDEN CH..J , TYLKO W INNYM OPAKOWANIU !

ŻENADA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

przy pomocy "yopmail" można założyć nieograniczoną liczbę kont. Ja jestem blisko setki. Do 24:00 mamy czas. Brakuje około 450 głosów. Działamy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

Godz 20 .Brakuje 123 głosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

To już niedużo wam brakuje , dacie rade dociągniecie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

Dziś kończy się tylko I etap i 25 pierwszych z listy wygrywa a reszta gra dalej, temat trochę mylący, żeby nikt nie pomyślał, że jutro to już nie trzeba będzie głosować :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

Zeaowate Szczescie dawaj jaja :D
Jesteśmy w 100 ! ! !

Dopóki grasz jesteś zwycięzcą:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy

abyśmy się teraz utrzymali więc jeszcze niech ktoś głosuję jak tego nie zrobił..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie szkółki Nivea na Łomże- ostatni dzień- tak mało brakuje-glosujemy


... macie , niech stracę w imię słusznej sprawy !




http://www.szkolkinivea.pl/nursery/1189.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org