poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Restauracja

Czy jesteś osobą, która lubi surowe bułeczki, "sałatkę z kurczakiem" bez kurczaka, a może pizze bez spodu? To śmiało idź do łomzynskiej restauracji dla vipów :). Porcje zawsze różnią się wielkością. Nie wiem czy to wynika z oszczędności, czy od osoby, która je robi. W każdym bądź razie juz więcej tam nie pójdę. A WY co o tym myślicie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

:) Byłem tam raz, czułem się jak w sklepie IKEA :) , zdecydowanie lepiej było kiedyś, jak była to zwykła rampa z bilardem, a nie jakieś pseudo VIP gdzie ochrona i obsługa w dresach chodzą ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Co to reklama ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

o cwel

ptysiu91 ma downa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Ptysiu twoje teksty mnie zaskakują...jestem nowym uzytkownikiem a juz teraz widze ze masz coś nie tak z głową a tak pozatym to polecam bar akropolis przy pizzeri diavolo

ptysiu91 ma downa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Dajcie juz spokoj Ptysiowi bo zaczynacie byc monotematyczni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Kurde. W naszym mieście wszyscy jednak nastawieni są na zysk :)
Jest ok.

ALe mogłoby być lepiej. Klimatyzację niech poinstalują w pomieszczeniach i używają nawet zimą (bo jak już mają to wyłączoną bo szkoda prądu i wg. coniektórych stereotypów nie używają zimą, ale klima ma inne ciekawe funkcje jak np. oczyszczanie i osuszanie).. .ale co mi mowic :)

Ludzie nauczcie sie robić porządne kluby :)))

Podziękował



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org