sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Mam pytanie czy może któryś z forumowiczów jest członkiem łomżyńskiego towarzystwa fotograficznego i może dać mi znać kiedy odbywają się spotkania tegoż towarzystwa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Ja nie jestem,ale wejdz na podstronę fotogalerie i poszukaj tam.Są tam nazwiska różnych autorów i opisy o nich.Przy niektórych jest wyraźnie napisane że jest członkiem tegoż klubu.Są też namiary do nich w postaci telefonów więc można zadzwonić i się dopytać.Wiem że chyba p.Deptuła jest jakimś tam przewodniczącym tego przedsięwzięcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Interesujesz się fotografiką? Jeśli tak to co myślisz nad zorganizowaniem powiedzmy dwa razy w miesiącu spotkań łomżyńskich amatorów fotografii, chociażby po to żeby pogadać o wspólnym hobby pochwalić się zdjęciami i napić się piwka? Bo same łomżyńskie towarzystwo fotograficzne jest chyba trochę obumarłe. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Nie trzeba ich organizować.Takie spotkania podobno są w Galerii Pod Arkadami w pierwsze poniedziałki miesiąca chyba o 18 nie pamietam.Sprawdz dokładnie na podstronie kultura i Miejski Dom Kultury-Dom ŚRodowisk Twórczych.Tam dalej chyab w galeriach ich coś będzie.Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Dzięki za info. również pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

potwierdzam.od wielu lat takie spotkania odbywaja sie w pierwsze poniedzialki miesiaca w galerii pod arkadami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Nie ma za co.Jeśli chciałbyś pogadać na temat zdjęć to możemy na gg: 6614865



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Polecam :http://www.digart.pl/

Co jest błazny? Czy wystarcza wam wyobraźni?
Czy mózg razem z potem zostawiliście w łaźni?
No pokażcie tych odważnych, co swój honor liczą w baksach,
Za pieniądze podatników obijają dupsko w taksach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Z chęcia bym się przyłączył . dysponuję średnim sprzętem ale interesuje mnie fotografia. i z chęcią bym pogadał o tym. mam kilka ciekzyhc ujęc w swym dorobku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Więc trzeba będzie się wybrać w najbliższy pierwszy poniedziałek miesiąca do galerii pod arkadami (szkoda, że pierwszy poniedziałek stycznia był właśnie wczoraj). A co myślicie o tym by uruchomić forum dyskusyjne właśnie dla osób z naszego regionu zainteresowanych fotografiką, wtedy na bieżąco mogli byśmy wymieniać się poglądami, lub umawiać na jakieś wspólne plenery lub inne imprezy ;) ?

BTW. Jeśli umieszczacie swoje zdjęcia gdzieś w necie może podamy w tym wątku linki do galeri? Moje można zobaczyć pod adresem:
http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=695604



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Niepowiem że Brzydkie foto fajne :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Witam.
Ja również jestem zainteresowany takimi spotkaniami. Chociaż z natury jestem fotosamotnikiem to chętnie porozmawiałbym z ludźmi podobnie zakręconymi :)
Co do moich zdjęć w sieci to można je zobaczyć na stronie
http://www.bogunow.com
Jest tam również forum dyskusyjne, o którym pisze MaYkel. Co prawda większość moich forumowiczów to wędkarze, ale dział FOTOGRAFIA istnieje i czeka :)

------------
Bogunow


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Wziąłem się do roboty i uruchomiłem forum dyskusyjne poświęcone imprezom kulturalnym oraz fotografii, ma nadzieje, że z czasem zintegruje ono społeczność łomżyńskich miłośników fotografii. Gorąco zapraszam, znajdziecie je pod adresem:

http://members.lycos.co.uk/fotohobby

Być może miejsce to mogło by się stać polem na którym mogli by się kontaktować członkowie łomżyńskiego klubu fotograficznego oraz łomżyńskiego towarzystwa fotograficznego.
Prosze o sugestie odnośnie działanie forum.
pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

W adres forum, wkradl mi się bląd, prawidlowy adres to:

http://members.lycos.co.uk/fotohobby/forum/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Witam!

Należę do ŁTF. Jest w trakcie reorganizacji, Bolesław Deptuła się tego podjął. Jest to proces powolny... powstaje nowy Statut.

W ten, pierwszy poniedziałek (o 18 pod Arkadami), spodkanie Klubu Fotografików się nie odbyło.

Ale jak będzie taka ochota, proszę o podanie czasu i miejsca spodkania, napewno ktoś się zjawi z ŁTF.
Proponuje Pod Papugami, Malina lub Osteria czy też inne miejsce (bez hałasu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Witam
Ja chętnie bym się spotkał, Jak wam odpowiada czwartek w przyszłym tygodniu? (12 stycznia) powiedzmy o 18 w pubie "Pod Papugami"?

BTW. założyłem na forum wątek "spotkania" w którym można właśnie umieszczać informacje o różnych spotkaniach łomżyńskich stowarzyszeń fotograficznych. Dzięki czemu każdy zainteresowany będzie miał prosty dostęp do informacji na temat tego gdzie i kiedy takie spotkania się odbywają.

zapraszam do forum pod adresem:

http://members.lycos.co.uk/fotohobby/forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Ok, dodałem informacje o spotkaniu na forum.
[URL=www.fotolomza.fe.pl]www.fotolomza.fe.pl[/URL]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie towarzystwo fotograficzne

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org