czwartek, 06 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hala Sportowa

Witam, może wie ktoś z Was gdzie można wynająć hale sportową w sobotę aby pograć w piłkę?

Loża Szyderców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hala Sportowa

w PG 9 chyba można zapytaj w sekretariacie szkoły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hala Sportowa

w Nowogrodzie jest ladna hala nowo otwarta i mozesz zadzwonic i sie spytac maja jeszcze terminy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hala Sportowa

Chyba każdą halę przy jakiejkolwiek szkole podstawowej można wynająć - co do konkretnych terminów i cen musisz pogadać z sekretariatem szkoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hala Sportowa

Hala sportowa przy PG8 czy też przy Sz.P 9 - cena za dzień 4.000 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hala Sportowa

Po co Ci człowieku cała hala sportowa jak chcesz pograć w piłkę? W głowę się puknij. Salę gimnastyczną sobie wynajmij a nie halę!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hala Sportowa

<> masz rację, trochę źle sprecyzowałem:) Chodzi mi właśnie o jakąś sale gimnastyczną:) Dzięki za pomoc:)

Loża Szyderców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hala Sportowa

To teraz inna rozmowa ;) W szkole nr 7 (podstawowej) wynajmują salę gimnastyczną. Raczej nie są to duże sumy, bo i sala gimnastyczna w średnim stanie. A na grę w koszykówkę, siatkówkę czy coś innego jest ok. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org