sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OKULISTA DZIECIECY POSZUKIWANY!!

WITAM!
poszukuje dobrego okulisty dzieciecego,wazne zeby mial doswiadczenie i podejscie do dzieci ...może jest jakis w łomży bądz bialymstoku
z gory dziekuje za pomoc=)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKULISTA DZIECIECY POSZUKIWANY!!

Dr n.med. Małgorzata Mrugacz
ESKULAP ul. Białówny 9/1, Białystok 085 741-69-01 085 732-80-41
powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKULISTA DZIECIECY POSZUKIWANY!!

ja byłam z dzieckiem małym ( 8 miesięcy) z podejrzeniem zeza u pani Kalinowskiej w Łomży przyjmuje na Nowogrodzkiej ( tel: 604308002), obejrzała i dała mi skierowanie ( Skierowanie jest tam wymagane) do szpitala DSK w Białymstoku do kliniki na gruntowne badania sprzęt dostosowany do potrzeb badania dzieci( oczekiwanie ok. miesiąca ) i jutro jadę na wizytę, ogólnie w Łomży nie ma lekarzy : dziecięcych: jeśli Łomża to na konsultację polecam panią Kalinowską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKULISTA DZIECIECY POSZUKIWANY!!

Nad okruszkiem jest,moja kolezanka prowadza tam swoje pociechy podobno dobry jest Grochowski.przyjmuje w środy i piątki

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKULISTA DZIECIECY POSZUKIWANY!!

nr do grochowskiego504098703

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org