wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
itex

opinie proszę o zespole!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

jako zespół weselny grali bardzo fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

a coś więcej? potrafią fajnie poprowadzić wesele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

Byłem na weselu z nimi, są spoko grają na żywo, a nie puszczają gotowce i tylko grają na niewłączonym kibordzie jak wiele pseudozespołów. Ale jak dla mnie za dużo discopolo, być może para młoda tak chciała, ale tego nie wiem. No i długie i prostacki oczepiny to ich cecha rozpoznawcza. Najlepszy jednak jest zespół Grafit z Łomży, grają muzę dla wszystkich starych, młodych same hity i do tego jeden człowiek z zespołu jest jakby wodzirejem, prowadzi zabawy, umie coś tam skomentować, zachęcić do zabawy, wiedzą jak zareagować na zachowanie gości i zagrają wszystko co chcesz i co chcą goście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

sa niezli ale do lewiarzy z Piatnicy niemaja podlotu wcale a wcale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

a zespół Grafit ma jakąś swoją stronkę żeby można posłuchać ich demo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

a ten grafit to niby na zywo dobre bylam na weselu jak niby grali szkoda muwic na zywo h h dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex



E tam Grafit!
DejziDołziMekenticz,to jest zespol!
Wystepuja nago w samych krawatach.
Pelny czad jak biegaja miedzy stolami.
Kobietki az piszcza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

Zobacz sobie www.zespolronix.pl i na pewno wspomnisz ty i twoi goście nie raz o chłopakach ze super zagrali na twoim weselu sam wiem bo grali u mnie u brata super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

Zespol jest swietny. Wspaniale poprowadzili moje wesele, goscie bawili sie wysmienicie. Brat moj juz zamowil ich na swoje za rok. A co do "dlugich prostackich oczepin" absolutnie sie nie zgodze, bo oczepiny ustala sie z zespolem i oni robia wszystko zgodnie z tym co chcieli mlodzi. Jesli mlodzi wybieraja sobie dlugie i prostackie zabawy to wlasnie tak wygladaja oczepiny. Wiec trudno tu winic zespol. Sa bardzo otwarci na nowe pomysly i nie narzucaja swoich opinii. Nie zmienilabym swojej decyzji gdybym miala wybierac zespol jeszcze raz. Dziekuje Chlopcom z Itexu, ze tak swietnie bawilam sie na naszym weselu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

a ile bierze itex za granie na weselu?

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

1500 zl ale moze cos utargujesz,mi sie udalo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

Rozumiem że robisz wesele i potrzebny ci jest zespół. Najlepiej rozmawiać z kamerzystami, jeżdżą po weselach i słyszą różne zespoły. Mają filmy z tych wesel, obejrzysz i podejmiesz decyzję. Jeżeli chodzi o kasę to wątpię aby jakiś zespól zagrał za 1500 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

dziękuje za opinię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

itex 3600plus droga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

Tylko itex ma już zaklepane na 2 lata ale próbuj może znajdzie się jakaś luka jak ktoś zrezygnuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

to ich strona www.grupaitex.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

siwysiwy
Mówisz,że to kobietki piszczą....hmmmm.....a jednak żadna o tym nie wspomniala.może to nie one podniecają się na widok golej faji majtającej się kolo talerza ze schabowym.ale cóż ....



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

zdecydowanie lepszy jest zespół Flesz

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

Od kiety ten itex gra na żywo .Ja tez byłem na imprezie jak grali bez rewelacji to samo co wszyscy tak na 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

Teraz gra dokupili trąbkę i saksofon.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

To fakt terminy mają zajęte. Świetnie grają jak i śpiewają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

Itex jeden z najgorszych zespolow disco polo.Polececam zespol Robins graja i prowardza wesele rewelacyjnie.

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: itex

ale to zespół z Kolna i jeżdzą BLM m-ami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org