sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
HOSPICJUM

możliwość przekazania 1 proc. płaconego podatku na rzecz - Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pod Wezwaniem Świętego Ducha - KRS 0000012037

... nigdy nie wiadomo co komu pisane, a możemy pomóc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

Najpierw sprawdź jak się tam opiekują chorymi, jeśli można to nazwać opieką, a potem namawiaj ludzi do oddania kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

belfer, a ty wiesz jak się opiekują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

oj, : belfer nie życzę Ci żebyś kiedykolwiek miał z tego korzystać, ale gdyby jednak, to co, masz inny wybór ?

... a może to z braku odpowiednich środków ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

belfer...jesteś prymitywny co ty mozesz wiedzieć o opiece takiej i nie wyrażaj takiego zdania publicznie ....jesteś beznadziejny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

Pomóżmy ludziom godnie umierać!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

Ja doskonale wiem jak się tam opiekują chorymi. Opieka jest świetna. Na pewno swój 1% przekażę w tym roku na Hospicjum. A Tobie belfer nie życzę, żebyś musiał kiedykolwiek sprawdzać na własnej skórze lub kogoś z rodziny, jaka jest tam opieka.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

Mój 1% też przekażę Hospicjum .........




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

A tu was zadziwię, miałem wątpliwą przyjemność doświadczyć tej opieki, wprawdzie było to parę lat temu.
Jeśli coś się zmieniło to OK, i nie musicie się tak spinać, ja znam tę sprawę z innej strony i nie muszę się tłumaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

Jeśli znasz "sprawę" sprzed paru lat, to nie piernicz głupot bo to jest prostacka manipulacja. Ja też przeznaczam ten procent na hospicjum, bo wiem, że tam nie zmarnują ani grosza, a opieka nad chorymi jest wzorcowa. Hospicjum to nie Caritas. który z piniędzy się nie rozlicza.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

No ja niestety też miałam możliwość doświadczyć opieki tam nie cały rok temu. Widocznie bardzo dużo się zmieniło. Tak jak napisał Takos, opieka wzorcowa.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

Łomża: hospicjum umrze bez pieniędzy


Nie ma pieniędzy na leki, opatrunki ani na bieżące wydatki. Hospicjum w Łomży ma poważne kłopoty finansowe. Jeżeli nie znajdą się pieniądze niewykluczone, że trzeba będzie je zamknąć.

15 łóżek w niezbyt dużym budynku, kilku wolontariuszy. To niewiele, ale mieszkańcy Łomży i okolic nie wyobrażają sobie, żeby hospicjum przestało istnieć. Niejeden pacjent odzyskał tu częściową sprawność po wylewach czy udarach. Większość jednak czeka na godną i jak najmniej bolesną śmierć. Dodatkowo rodziny chorych otrzymują tam wsparcie i uczą się jak radzić sobie z odchodzeniem najbliższych.

przekaż 1 proc. płaconego podatku na rzecz -
Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pod Wezwaniem Świętego Ducha - KRS 0000012037

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HOSPICJUM

Zezowaty coraz bardziej mnie zaskakujesz ty normalnie jesteś najlepszy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org