niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nauka pływania dla chłopców 5-7 lat

Proszę o opinię na temat nauki pływania dla chłopców w wieku 5-7 lat. Szukam najlepszego sposobu, tj. szkółki do której dzieci moły by uczęszczać bądź indywidualnego instruktora dla grupy do 4 osób. Proszę o opinię oraz polecenie osób które mogły by mi pomóc w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka pływania dla chłopców 5-7 lat

Wystarczy samemu wziac grupke 4-osobowa ze soba na basen, conajmniej raz na tydzien lub dwa i samemu uczyc:)
Ja pamietam jak mnie uczyl pan ze szkoly 10 trwalo to pare lat, az za jakis czas zaczelo sie samemu chodzic (jak to dzieci;p) na najblizsze stawy i samemu sie trzeba bylo nauczyc zeby nie utanac:P



Takze radze raz, lub dwa na tydzien brac ze soba rekreacyjnie i naukowo hehe:)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka pływania dla chłopców 5-7 lat

Nie masz racji, torro. Najlepiej nauczyć się pływać technicznie od razu, niż potem eliminować błędy, co jest dużo trudniejsze.
marcin78, popytaj na starym basenie o pana Jarka. Nie jest pracownikiem, ale od lat uczy pływać, dzieci znajomych i znajomych znajomych :-). Ma podejście do dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka pływania dla chłopców 5-7 lat

Na basenie przy szkole nr 10 teraz taka grupa zaczęła zajęcia. Koszt kursu to 120 pln za 10 zajęć. Młodzi instruktorzy prowadzący naukę są naprawdę ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka pływania dla chłopców 5-7 lat

pool napisz coś więcej o tych zajęciach, czy można jeszcze zapisać dziecko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nauka pływania dla chłopców 5-7 lat

Dokładnie- młodzi są Ok.Mojego syna uczą dwaj młodzi instruktorzy i widać efekty.Zrobił oszałamiające postępy.Wcześniej chodził do starszych instruktorów,coś go nauczyli....pływał rozpaczliwcem..a teraz pod okiem młodych..az sie chce popatrzyć jak robi postępy.
Syn chodzi do sekcji-nauki pływania MOSiR.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org