środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w Klima-Med

Hej. Pracował ktoś w Klima-Med przy montazach ? moze wiecie po ile godzin sie tam pracuje i jakie sa zarobki ? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Taki jeden rudy u nich robił i mówił ,że tam tragedia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

z tego co wiem to rudy pracował u nich ponad czery lata dopóki ich nie okradł, to chyba tak źle nie było ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

to jego okradli, z godności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Z tego co wiem to ten złoty robi taką samą robotę koło Warszawy i zarabia pare razy więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

ten złoty łepek to złota rączka była, dlatego w stolycy robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

bizness,po co Ci u kogoś robić .Jak znasz się na robocir to kupujesz klimatyzator w hurtowni i już masz dla siebie ok500zł ,potem go montujesz i masz drugie 500. Chba ,że wolisz robić tą samą robotę u kogoś za ok 80zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

tak okradli go... i dlatego RUDY siedział na Białołęce ;) może i jest złota rączka ale napewno lepka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

lepka bo robił coś złego tą rączką..., głównie w nocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

ZAJEBIŚCIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

KlimaMed tom bardzo dobra firma i bardzo solidna

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

8zl na godzine ,a czas nie normowany wogole ,nawet w nocy sie wyjezdza na montaz,a kiedy wrocisz ...az skonczysz,za malo placa,a wymagaja.idz a zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Pewnie że bardzo dobra firma i solidna, to fakt ale nie o tym mowa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Nie polecam Klima-Med. Płacą na Łomżę normalnie, ale właściciele są zblazowani - szczególnie "szefowa". , sypie chamskimi tekstami, jest wyniosła, nie szanuje ludzi. Posądzają każdego o kradzież - jeszcze zanim zaczniesz pracować usłyszysz reprymendę co cię spotka jeśli............Mają bzika na tym punkcie. Nie wiem może to jest związane z tym, że ludzie w łomży faktycznie tak kradną i pracodawcom siada to na psychikę (?).
Sami nie zawsze dotrzymują warunków umowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej podobno bardzo wporządku, a w praniu wychodzi.
Ponadto są mało komunikatywni w stosunku do pracowników. Oczekują, ze ci będę sami się domyślać co ma być zrobione i jak. Jak nie czytasz w myślach to nie ma szans, że wypełnisz dobrze swoje obowiązki. Ponadto nie doceniają tego co prac robi dobrze tylko skupiają się na tych punktach gdzie niedoinformowany popełnia błedy.
Suma sumarum można przeżyć, ale szukaj dalej.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Zawsze jest tak, że jeśli wykazujesz odrobinę własnej inicjatywy to pracodawca ciebie bardziej doceni niż tego za którym musi łazić i pokazywać palcem co ma robić. Pracownik szukający zajęcia jest wydajniejszy od tego który czeka na zajęcie.
Klima-Med to bezwątpienia najlepsza firma od klimy i wentylacji. Dla mnie 100% profesjonalizmu, także nic dziwnego, że od pracowników wymagają.
Jeśli chcesz się czegoś nauczyć i w przyszłości to wykorzystać to ucz się od najlepszych. A oni są najlepsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

lola26 na Łomży świat się nie kończy. "Najlepsi" to dużo powiedziane, ale nie wiadomo w jakim kontekście. Poza tym my tutaj nie rozmawiamy na temat fachowosci technicznej czy organizacyjnej firmy, ale podejściu do pracowników, płacy, czasie pracy, atmosferze.
Przy dzisiejszym bezrobociu w Łomży wątpię, aby dla pracownika "na godziny" miał znaczenie wizerunek firmy o którym piszesz..
Jeśli ma trochę siły, jest chętny do pracy i nieco kumaty to będzie montował zarówno klimatyzację co podwieszał sufity.
Jeśli kiedyś zamontowali ci klimę i jesteś happy to my z tobą również :), ale uwierz mi nie o tym mowa dziasiaj.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

dla jednego liczy się miła atmosfera i dogodne godziny pracy, bo szef ma generalnie wywalone, a dla drugiego jest istotne podpatrzeć, przyswoić i otworzyć coś swojego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Klimamed jest bardzo drogi i to nie wiem czemu - bo brak do tego podstaw. W naszym mieście konkurencja w tym temacie to fikcja.Jest chyba jakać tajna zmowa bo cenia się że hoho. Taniej zlecić wykonanie firmie z warszawy.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

drogi albo i nie. sprawdź ile zapłacisz za firmową klimatyzację a ile za badziew. różnica wychodzi po pewnym okresie.
no i oczywiście serwis. dla mnie to podstawa. u nich z tym jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Piszecie nie na temat! To jest temat o warunkach pracy w tej firmie a nie o jakości usług!!!
A może wiecie gdzie można znaleźć dobrą prace bez wyzysku do upadłego za grosze i po 8 godzin dziennie np jakaś produkcja? Pisać tylko na maila: abantonino09@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Uzupełniając swoją wcześniejszą wypowiedź chciałam dodać, że
przed wczoraj właściciel firmy skontaktował się ze mną żądając jej
wycofania i grożąc mi sądem, jeśli tego nie uczynię.

Dlatego też zaznaczam, że mam prawo do własnego spojrzenia, swojego
zdania i swoich ocen, także krytycznych.

Wskazuję jednak, że moja wypowiedź (podobnie jak wszystkie inne) ma
charakter subiektywny, osobisty oraz ocenny i nie może stanowić
wyłącznej podstawy do podejmowania decyzji o zatrudnieniu. Moją
intencją jest wyłącznie przedstawienie swojego zdania, opartego o
własne, indywidualne odczucia. Nigdy też nie byłam pracownikiem firmy Klima-Med. Z tego też względu osoby, które na tym forum szukają informacji na temat tej firmy, powinny w celu wyrobienia sobie klarownego poglądu zweryfikować moją wypowiedź także w innych źródłach (np.
porozmawiać z aktualnymi i byłymi pracownikami tego przedsiębiorstwa), o
co niniejszym apeluję. Dodaję przy tym, że moją wypowiedź należy
odczytywać wyłącznie w odniesieniu do tematu wątku i w żaden sposób
nie powinna ona wpływać na ocenę wizerunku firmy i jakości
świadczonych przez nią usług, której to jakości w żaden sposób
krytyce nie poddałam.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Powracając na chwilę do kwestii zatrudnienia dziwi mnie dlaczego ludzie prawie wcale nie szukają pracy poza swoim miastem. Mam na myśli fakt, że w Łomży jest teraz bardzo mało ofert pracy.
Natomiast rozmawiałam z pewnym człowiekiem, który pracuje w Ostrołęce w Stora Enso. Jest to zakład produkujący ekologiczne opakowania - w miejscu "starego" zakładu celulozy. Prowadzony przez spółkę polsko-szwedzką.
Chwalił on, że bardzo dbają tam o warunki pracy, socjalne oraz zapeniają szkolenia i przyzwoite wynagrodzenie. Firma podobno też docenia pracowników, którzy wykazują inicjatywę.
Może warto tam spróbować...

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Kania tu chodzi zapewne o koszty dojazdu, bo nie można pracować poza Łomżą zarabiając 1000 czy 1200 zł.To się po prostu nie opłaca!
Tak samo w Ostrołęce trzeba by zarobić min. 2000-2500zł żeby miało to sens.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

lala 26.z ta najlepszą firmą w Łomży od klimatyzacj to Ty przesadziłaś ,ze ho.hoooo,a moze i więcej.Chyba ,że masz na mysli czepianie nad oknem skrzyneczek z dwoma rurkami ,przewodem elektrycznym i rurką na wodę. Pewnie chłopaki z Tech servisu z ul.Wąskiej po przeczytani Twego postu załamali sie psychicznie i będą demontować masarnie w Łysych, Podgórzu ,TMT w Łomży itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

To teraz Rudy w swoim CV bedzie pisał ,że pracował w najlepszej firmie od klimatyzacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Klima-Med

Pewnie chodzi o koszty podróży, Kaniu, bo poza Łomżą za 1000 czy 1200 zł nie da się pracować. To się po prostu nie opłaca!
Podobnie, żeby w retro bowl Ostrołęce miało to sens, trzeba byłoby zarobić co najmniej 2000–2500 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org