czwartek, 06 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oszuści z cukierni EWA

ostrzegam wszystkich przed pracą w cukierni EWA w podgórzu. szefostwo jest tak zakłamane i fałszywe ze to aż przykro. poza tym są niewypłacalni i pracownik sie dla nich nie liczy. druga sprawa sa tak zadluzeni w hurtowniach i u ludzi prywatnych ze nie maja nawet z czego oddawac dlugow. a pracownik musi upominac sie o pieniadze non stop. jestem ciekawy kto jeszcze pracowal u tych oszustow. czekam na jakies odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

chcialo sie lody krecic to tak to jest

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

przytul sie i wyplacz

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

bbbuuuuuuuuu........cala lomza placze z toba......

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Człowieka oszukali , a Ty kaligulik nie pajacuj , bo to naprawdę nie przystoi. Kiedyś i Ciebie to może spotkać , wtedy pogadamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

wiesz,mysle ze w mojej sytuacji raczej jest nie mozliwe zebym tak plakal na forum'a jak go oszukali to jest pip

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

kaligula ja nie placze debilu tylko ostrzegam innych przed tymi oszustami. a ty wogole nie powinienes sie udzielac palancie. w naszych urzedach nic nie zalatwisz pajacu. a jestes madry bo siedzisz na utrzymaniu starych co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

ok,wyzyj sie na mnie.......

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

nie wyzywam sie na tobie tylko czlowieku jak czytasz to czytaj uwaznie co jest napisane. poprostu ostrzegam innych zeby sie nie dali nabrac na ich piekne slowa i obietnice. a po drugie to ja wiem jak z nimi zrobic porzadek i ty mnie nie bedziesz pouczac gdzie mam sie udac, bo juz to dawno zrobilem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

tak to podpowiedz gdzie to ja tez ureguluje nosa bogaczom-właścicielom-katom
bo tak ich trzeba nazywac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Panstowa Inspekcja Pracy

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

dokładnie;-] jedyny bat na takie osoby...no chyba że robiłeś na czarno to masz problem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

pewnie wypił, nie przyszedł na dyżur i go wywalili a teraz się żali... Może jak przeczytają to wytoczą proces o zniesławienie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

donald ja im wytoczylem proces. a kolego jezeli chodzi o picie to sie mylisz i to bardzo. a tak poza tym to nie tylko ja zostalem oszukany przez nich. jest wiecej takich osob jak ja ktore tam pracowaly. znaja ich juz ludzie z okolic co z nich za platnicy. pseudo biznesmeni haha. w koncu sie doigraja. dziwie sie tylko ze hurtownie ktorym wisza kase nie wytoczyly im jeszcze spraw. a jak przeczytaja to nawet to niech robia mi sprawe ja sie nie boje bo nie maja mi nic do zarzucenia a ja mam swiadkow co to sa za ludzie. nie znasz czlowieku sytuacji to sie nie wypowiadaj. czekam dalej na kontakt z ludzmi ktorzy pracowali w tej cukierni i zostali tez oszukani jak ja. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

w końcu ktos sie wziął za tę firme KANT I OSZUST Zreszta firma to za duże słowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Do maniek72,masz racje i trzeba robić coś z takimi "nowobogackimi" on niema pojęcia o prowadzeniu firmy ,znam go on był kierowcą w tej cukierni jak była jeszcze na ul.Przykoszarowej, a oszustów i chamów to nie brakuje.Najlepiej to robić i nie chcieć pieniędzy bo oni też nie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

kaliguliku, błagam cię! żąda, a nie rząda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

ok,dla ciebie wrzystko

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

do mikelo wiesz co co do niego nie mam zalu i urazy on jest ok. to jego zona wszystko nakreca. ona go wziela pod pantofel i robi z nim co chce. ja na jego miejscu dawno jej ryja oklepal. wiem tylko ze w podgorzu ludzie sie smieja w oczy jemu ze ona ma kochanka bo widzieli ja na zabawie w jeziorku i w lesie z jakims facetem. a jak wiadomo w kazdej plotce jest jakas prawda. jak chlopak nie otworzy teraz oczu to wyladuje z reka w nocniku bo z niej to dobra kombinatorka. ale kto ich zna to wie co to za typy sa. ja w kazdym badz razie nie odpuszcze tego co mi sa winni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

no niestety takie życie , co poradzisz :/
Może kiedyś swojej prawdy dowiedziesz ,czego Ci życzę ,
ale moim zdaniem powinieneś opanować swoje emocje ,bo wykorzystując takie argumenty na forum , mało raczej zyskasz..
Nie mówię o tym co Cię spotkało ,
ale o tym kogo obchodzi plotka ,że ta babka z kimś do lasu jeździła :] ...Może lubi ;]]
Nie zachowujmy się jak przekupki na targowisku :]]




" To nowa era, robi Ci z mózgu szlam, za swoje ruchy Ty odpowiadasz sam.


!!PRZECIWKO KURE***U i UPADKOWI ZASAD!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

JP a moze on napisal ze ta babka jezdzi z kims do lasu w imie zasady "tepic kurestwo" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA


Szanelka , wybacz ,ale wydaje mi się ,że chyba nie w imię zasady tępienia ,
a raczej w imię zasady szerzenia się kurest** ,no ale nie ważne...bo z oszustwa ,
temat schodzi na kur***....

I czy to ładnie tak???? Plotkować?? ;]]





" Wychodzę na ring, po to by Cię zabić...

Jeden błąd, szybki gong, sędzia Ciebie liczy" ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

no ale ciasto chociaż mają dobre.......

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

maniek72:rozumiem wszystko ale oczerniac kogos na publicznym forum?powtarzasz plotki tylko robisz to na pismie.na miescu tego kolesia wypral bym ci morde.zwykly smiec dla mnie jestes.zalozyles powazny temat a skonczyles jak?kazdy widzi.....

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

kaliguli a ty sie nie wpierdalaj miedzy wodke a zakaske. nie jestes w temacie kolego to sie nie wypowidaj. a z kurestwem trzeba jechac ostro. nie to ze to sa kurwy to jeszcze i zlodzieje. a morde to ktos tobie moze oklepac kolego. widac jestes taki sam jak oni. takich glabow jak oni trzeba tepic a przy okazji i ciebie kaligulik. to nie sa plotki o jej kurestwie tylko fakty autentyczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Wszystko spoko ,ale nie wiem jak możesz o sobie powiedzieć ,że z kimś w tym momencie jedziesz " i to ostro" ;] ,skoro zakładasz temat na wiejskim forum i oficjalnie na kogoś dajesz ,
można tu powiedzieć o Twoim frajer** zachowaniu ,a nie dojechaniu kogoś...
I chyba każdy na forum to przyzna ,że sam nie wiesz po jaki chu** założyłeś ten temat ....Chcesz dowieść oszustwa i złodziejstwa?? To myślę ,że jako prawy obywatel powinieneś takie sprawy załatwiać na posterunku policji ...
Czy też może chcesz kogoś oczernić i tym samym robisz z siebie frajera...
Powinieneś chyba zacząć uważnie zastanawiać się nad tym co piszesz ,bo źle dobierasz słowa ,a wracając do ostatnich słów Twojego postu , gdyż forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo się wypowiadać w jaki sposób chce , chyba rozumiesz jak założyłeś swój własny temat....więc licz się też i z takimi wypowiedziami obrońco uciśnionych ;]]



"Ziomek wybierz tą najlepszą,
nie pierwszą lepsza..
nie tą co wszyscy pieprz**"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

maniek72:powiedz mi tylko jaki jest zwiazek pomiedzy tym ze jak piszesz stukneli cie na kase a tym ze zona szefa,wedlug ciebie, ma kochanka? czy to nie jest przypadkiem zwykle oczernianie?zglos to ksiedzu, bo wedlug prawa posiadanie kochanka/i nie jest u nas zabronione.a o kase proponuje powalczyc w sadzie a nie tu.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

JP ale Ty madrze piszesz, no az milo czytac ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

kaligulik masz racje ze to wiejskie forum bo na min pisza takie buraki jak ty. moim zdaniem nie powinienes sie wogole wypowiadac czlowieku bo ciebie to nie dotyczy. a po drugie to nie sa plotki o jej kurestwie i kto zna sytuacje to wie o co chodzi. wiec kolego uwazaj na slowa bo ja ciebie nie obrazalem ale widze ze bede musial postapic tak samo jak ty bo z tego co widze to ty jestes frajerem. a poza tym nie bede pisal z kims takim jak ty bo szkoda czasu na to. zajmij sie kolego soba. zegnam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Moim skromnym zdaniem, to ten temat jest bez sensu, trzeba było uważać do jakiej firmy się zatrudniasz, anie płacz na forum, że pukneli cię na parę złotych, kiedyś był temat odnośnie jednej firmy z tej metropoli, czy warto się zatrudnić jako kierowca i wtedy dostał dobre rady od byłych pracowników,że to jedno wielkie bagno. Co do chodzenia na boki twojej byłej szefowej to jej współczuje, bo jeżeli tak jest faktycznie to ta firma padnie. Kiedyś biznesmeni z Łomży chodzili na kurestwo i ich super firmy popadały przykład: strzykawki, terazyty ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

koleś propnuje wziąć się do pracy a nie pisać powieści bo chyba trochę tego na rynku mamy dużo.A może nie potrafiłeś wykonywać swojej pracy i pracaodowca nie był z ciebie zadowolony i dlatego wypisujesz takie bzdury.Ciekawe????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

skecz co ty pierdolisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

do torcik odnosnie twojej wypowiedzi to wiedz ze tam nie bylo z czego robic. na towar sie czekalo pol dnia. a jak przywiezli to nie wszystko co bylo potrzebne. wiec o czym ty piszesz. a jezeli chodzi o sam fakt to nie pisze powiesci ta cukiernia jest juz slynna w okolicy z tego ze kantuje pracownikow ilu ludzi juz tam pracowalo i kazdy nie odpowiadal szefostu bo upominal sie o kase, byli tez tacy ktorzy odbierali swoje pieniadze w towarze. a czemu siostra cioteczna wlascicielki zakladu zrobila jej sprawe w sadzie pracy? i ty twierdzisz ze ze mna jest cos nie tak. swoja prace wykonuje sumiennie. jesli cie to tak interesuje. to na takich ludziach jak ja ci oszusci sie dorabiaja nie placac im za wykonana prace. a ty mnie nie musisz pouczac czy mam sie wziac do pracy czy nie to jest moje zycie i jestem na tyle dorosly ze wiem co mam robic. a na koniec napisze ci tak takich pracodawcow ja ci z EWY trzeba tepic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Jeżeli jesteś tak dorosły to skończ ten temat bo sam się nakręcasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Nie wiem jacy z Nich pracodawcy, ale wypieki mają wspaniałe !!!
Na komunię kupowałam ciasta i torty... " miód w gębie ".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Szczerze to nie powinieneś ich oczerniać na forum, niezależnie czy to prawda czy nie możesz za to beknąć. Wystarczyło napisać ku przestrodze, że to oszuści. Piszesz w nerwach więc można Ci to wybaczyć.
Swoją drogą to tego forum nikt nie moderuje? Takiego bajzelu to ja w życiu nie widziałem ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

od kilku dni przyglądam się tej dyskusji, muszę przyznać że niczego dobrego ona ci nie przyniesie. jesteś z ciemnogrodu czy co ????????????!!!!!!!!!!!!!!! przestań się użalać nad sobą robi się to żenujące, a swoja drogą nie wiesz czy znajdzie się tam miejsce dla jeszcze jednego kochanka ?????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

do torcik.... mysle ze wiem kim jestes i nie skoncze tego tematu. powtarzam jeszcze raz sa oszustami i zeruja na ludziach...... sorry ale dla takich ludzi jak oni nie masz szacunku.....! nie nakrecam sie wrecz przeciwnie podchodze do tego na luzie i czekam momentu az ich bank zacznie licytowac za dlugi.... hahaha..... biznesmeni cala geba. co to za zaklad jek elektrownbia prad im odciela w grudniu bo nie oplacone mieli rachunki. oni maja wiecej dlugu niz zycia.....!
do beatricze kiedys mieli dobra ciasta jak ta cukiernie prowadzila pani EWA i jak pracowala pani Jola....! a teraz to jest dziadostwo. wiesz co zeby w cukierni czekalo sie pol dnia na jajka make lub cukier to jest smieszne.
ale odnosnie tej cukierni naprawde ostrzegam ludzi przed praca tam....... na tym zakoncze ta dyskusje..... zegnam wszystkich.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Ale Ty chłopaku masz zrytą psychikę...albo gorzej...
chorą ambicję....
Ta praca widzisz do czego Cię doprowadziła... myślę ,że potrzebna jest Ci jakaś terapia u psychoterapeuty ,bo normalnie już przeginasz na tym forum z tymi szczegółami swojej pracy .... Odpuść już sobie chłopaku ,bo po nocach będzie Ci się to śniło...



" To nowa era, robi Ci z mózgu szlam, za swoje ruchy Ty odpowiadasz sam."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

do J.P. wez sie ******* deklu sam masz zryta psyche..... moim zdaniem ludzie powinni wiedziec jak najwiecej o takich pracodawcach i zakladach. i sadze ze nie przeginam bo pisanie prawdy nie jest przegieciem.....! a ujawnione szczegoly pomoga innym ktorzy beda kierowani tam do pracy zeby ocenic to wszystko.




J.P. czyli skrot Jebniety Palant

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Kto tu deklem jest to nie powiem.... ;]] śmieszy mnie Twój brak profesjonalizmu w tym co robisz...żaden z Ciebie przeciwnik ,skoro tak łatwo wyprowadzić Cię z równowagi....
Za to z moją psychiką jest jak najbardziej wszystko ok, jeśli Ciebie to interesuje ;]
Powiedz , co tu nazywasz prawdą??? Jeśli chcesz znać moje zdanie to uważam,że robisz z siebie oszołoma i na wariackich papierach lecisz,
gdyż swój temat z oszustwa najpierw sprowadziłeś na kure** ,
a zaraz potem zacząłeś pisać o ich zadłużeniu.... :/
Więc powiedz mi Ty,
czy uważasz ,że to pomoże innym ludziom w ocenie tego zakładu pracy??
Jak dla mnie wystarczyło napisać ,że Cię wydyma** na hajs i boli Cię dup** i chcesz stanąć w obronie wszystkich ,
którzy mogą stać się potencjalnymi ofiarami tej o to cukierni,
że firma dla której tak sumiennie pracowałeś,
jest nie wypłacalna i czujesz się wykorzystany....
A nie produkujesz się i pocisz , broniąc swojej racji...
Wszyscy tu rozumiemy ,że jest Ci ciężko... Każdemu było...by z pewnością..
jak to się mówi Zły dotyk ,boli przez całe życie..co zrobisz :/ ,
I Manku.... Nie rób z siebie frajera , bądź mężczyzną ;]]


"Żyje dla bliskich swoich.... Nie dla legendy"...

Jeden błąd, szybki gong, sędzia Ciebie liczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

manius dobrze ze piszesz o tym ze sa nie uczciwi wobec pracownikow i wierzycieli ale robisz bład ze piszesz o uczciwosci w ich malzenstwie wez pod uwage ze to moga czytac ich rodzice , dzieci i reszta rodziny i znajomych tym naruszasz ich dobre imie i robisz to publicznie mozesz liczyc sie na sprawe o zniesławienie oby ci starczyło tego co ci wisza na odszkodowanie

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Autor: maniek72 (---.0.fullrate.dk)
Data: 22-01-10 19:00

"na tym zakoncze ta dyskusje..... zegnam wszystkich....."

Autor: maniek72 (---.0.fullrate.dk)
Data: 23-01-10 02:40
"do J.P. wez sie ******* deklu sam masz zryta psyche..... moim zdaniem[...]"

jak już coś mówisz to tak rób... niesłowny pracownik nie jest dobrym pracownikiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

.

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

ale fajnie sie go podkrecalo....hi,myslal pewnie ze ktos zaplacze nad jego losem

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

maniek.....wroc!!!!!

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

nie sluchaj. nie wracaj !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

.

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

nie ładnie kolego

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

To że, tematy o wyzysku i oszukiwaniu pracowników przez tzw. firmy, są poruszane na forum lokalnym, to bardzo dobrze. Jest to pewien sposób, ostrzeżenia innych, przed podjęciem pracy u tego, czy tamtego.
Natomiast wątek o tym że, szefowa jest gościnna w kroku, jest już raczej zbędny.
Jednak mimo wszystko, ktoś kto stara się wymigać od wypłacenia zarobku pracownikowi, to jest k*rwa, złodziej i ch*j na kaczych łapach.
Można zrozumieć że, firma może mieć przejściowe trudności finansowe. Wówczas kwestię zarobku, można załatwić inaczej, a nie strugając głupa i wyrzucając kogoś, kto się upomniał o własne, zarobione pieniądze.
Nikt z nas, nie chciałby jeździć, dreptać i pracować przez miesiąc za friko. A jeżeli ktoś jest niewypłacalny i nieodpowiedzialny, to niech zapierd*la sam, a nie szuka jeleni.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

W Łomży dużo jest takich firm , a jeszcze wiele takich firm zatrudnia na czarno i wtedy pracownik nie ma żadnych praw. A Państwowa Inspekcja Pracy zapewne o tym nie wie i śpi spokojnie.

PIP - Tak trzymać !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

no niestety prywaciarze kiedys dziady sloma z butow wystawala a teraz biznesmeni na krzywdzie ludzkiej zlodzieje takie czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

nie przesadzajmy znam adama kilka lat pracowałam u niego i wiem jak jest nie oszukal mnie nawet na złotówke jeszcze jak były święta itp to za darmo dawal ciasto ile się chciało tyle dał i nie wzioł nawet złotówki a tu jakiś burak gada takie głupoty!

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszuści z cukierni EWA

Już nie gada :)


Nakazem sądowym został dożywotnio pozbawiony prawa do korzystania z dobrodziejstwa internetu :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org