wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rampa Vip

Witam. Co sadzicie o Rampie Vip? Slyszalem o zmianie wlasciciela. Prosze o jakies OBIEKTYWNE opinie? Mam tam zamiar zrobic impreze okolicznosciowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rampa Vip

Z tego co wiem to Rampa VIP nie ma zbyt dużego poparcia... Więc ja polecam ten nowy klub Milesclub byłem tam w święta i impreza była elegancka... Dobra obsługa za barem i muzyka bardzo fajna ;) więc polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rampa Vip

a gdzie ten nowy klub Milesclub?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rampa Vip

W miejscu dawnego 7kier

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rampa Vip

a ja bylam na imprezie w Rampie i wszystko ok, teraz robie tam komunię mojego dziecka, polecam Rampę nie ma sie co bac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rampa Vip

7 kier? to mówicie ze teraz tam spoko, bo kiedys słyszałem ze nie bardzo imprezy były

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rampa Vip

Jest teraz nowy właściciel i wgle nowy wystrój i więcej miejsca bo powiększyli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rampa Vip

rampa jak kazdy inny lokal,trzeba isc i sprawdzic jak jest,sa gusta i gusciki i nie kazdemu pasuje co reszcie.nowy wlasciciel wiec i napewno klimat inny.mysle ze trzeba dac se na spokuj z dawna opinia i dac szanse komus sie wykazac.a tak narzekamy ze w lomzy nic nie ma,takim podejsciem napewno tak bedzie.

jmj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rampa Vip

rampa jak kazdy inny lokal,trzeba isc i sprawdzic jak jest,sa gusta i gusciki i nie kazdemu pasuje co reszcie.nowy wlasciciel wiec i napewno klimat inny.mysle ze trzeba dac se na spokuj z dawna opinia i dac szanse komus sie wykazac.a tak narzekamy ze w lomzy nic nie ma,takim podejsciem napewno tak bedzie.

jmj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org