piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A mnie ich brakuje.

Od jakiegoś czasu zniknęli najwięksi krzykacze na tym forum a ja osobiście lubiłem poczytać jak się przekomarzali między sobą. Szczebiotka , szymonek , jaś śmietana.Czasami było za ostro ale ogólnie śmiesznie. A teraz posty w większości są moim skromnym zdaniem jałowe a troszkę inności jaką Oni wprowadzali jest potrzebna na tym forum. Taki jest mój punkt widzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

a gdzie siedzisz ??? bo punkt widzenia zależy od punktu widzenia ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

siedzenia lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

popatrz ba palikota będzie to samo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

??????????????????????????????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

H Im w dupe tylko glupie komentarze nie wala sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Chyba jesteś jednym z nich in vitro. Pogięło Cię.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Teraz się ośmieszyłeś kochany.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Niby czym się ośmieszył? Mnie również jasiu, szymonek czy szczebiotka jakoś nie przeszkadzają. Wyluzuj człowieku, nie mierz wszystkich swoją miarą.
Ps. nie jestem ani szczebiotką, ani tym bardziej jasiem czy szymonkiem.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Niejaki - torro - napisał w kierunku mojej osoby:
- Chyba jesteś jednym z nich in vitro. Pogięło Cię.?
- Teraz się ośmieszyłeś kochany.
Po pierwsze nie jestem jednym z nich i nic mnie nie pogięło.Po drugie nie jestem dla ciebie "kochany" a do ośmieszenia to mi jeszcze daleko. Po trzecie podtrzymuję swoją opinię że brakuje mi postów w wykonaniu tych osób które wymieniłem. Ich humor mnie osobiście bawił i tyle , a komu ci ludzie się nie podobali to należało nie otwierać ich postów. Mam nadzieję że wrócą na forum i znów wprowadzą malutki chaos na tym smutnym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

ja jestem cały czas tylko strasznie zalatany ostatnio ... poza tym znudziło mi się trochę pisanie bo wszyscy się indycza ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Miło mi że pojawiłeś się jasiu śmietana i mam nadzieję że inni też wrócą. Ja osobiście na jakiś czas jestem przykuty do łóżka , wypadek , a młodzi z rodziny zaproponowali mi do czytania te forum abym mógł zabić czas. Po jakimś czasie zaczęło mnie to bawić a teraz moi ulubieni humoryści z forum zniknęli. Dlaczego i komu to przeszkadzało ? Szczebiotka i szymonek czekam na wasz powrót i zacznijcie znów ze sobą rozmawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

ech.....

kt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Swoją drogą to ciekawe, jak niektórych rażą może i nieraz pozbawione sensu, lecz zwykle zabawne posty, a nie przeszkadzają wyzwiska i obrażanie innych. Naprawdę ciekawe...

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

in vitro z tego co piszesz, ja wnioskuję że Twoim zdaniem forum jest smutne. Te forum jest teraz normalne.!! Ale jak chcecie to śmiejcie się z tych ich żartów i przynoście wstyd Łomży. Tu nigdy nie było normalnego posta. Na Ostrołęckim forum czytałem co sądzą o Łomży. To najwięcej było o naszym forum. Wiesz jaki to WSTYD.??
Czytaj ich posty... śmiej się z tego.... a z kim się zadajesz taki się stajesz(chociaż w połowie). Powodzenia, dla mnie ten temat jest zamknięty. Nie wejdę już tutaj.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Ja tam nie czuję, bym przynosiła wstyd Łomży uśmiechając się przy czytaniu postów szymonka, szczebiotki czy jasia. Niech się wstydzą ci, co na tym forum atakują innych i obrażają ich tylko dlatego, że odważyli się mieć inne zdanie. Ciebie torro te wyzwiska i bluzgi nie rażą?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

torro wyżej między innymi tak napisał -
Ale jak chcecie to śmiejcie się z tych ich żartów i przynoście wstyd Łomży. Tu nigdy nie było normalnego posta. Na Ostrołęckim forum czytałem co sądzą o Łomży. To najwięcej było o naszym forum. Wiesz jaki to WSTYD.??

Ja dzisiaj czytałem forum ostrołęckie i powiem Ci torro że nie masz racji a o to najnowszy post z ich forum:

"Witam od kilku dni borykam się ze straszną bardzo dokuczliwą biegunką, proszę poratujcie mnie jak moge ją zwalczyć bo niewiem jak sobie z tym dyskretnym problemem poradzić "

Jeśli by taki post napisała szczebiotka , szymonek czy jasiu to dopiero by się działo ale że to jest post ostrołęcki to jest super i pięknie.
JASIU ŚMIETANA JUŻ JEST NA FORUM A SZCZEBIOTKA I SZYMONEK WRACAJCIE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

in vitro - obstawiam, że szymonek ze szczebiotką postanowili spędzić trochę czasu tete a tete, z dala od forumowiczów;) ale mogliby już wrócić.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Mam nadzieję że te sam na sam im szybko przejdzie i wrócą na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

domnisoara demolka (---.lomza.mm.pl)
Jak tam sąsiedzi żyją.Zawsze pisałaś że sąsiad to a tamto,a teraz po zmianie nicka nic nie wspomnisz o nich michalina?

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

...a mi ich nie brakuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Marcin a możesz pokazać swoje działania na forum oprócz krytyki innych i zapamiętaj "PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

domnisoara demolka (---.lomza.mm.pl)
Jak tam sąsiedzi żyją.Zawsze pisałaś że sąsiad to a tamto,a teraz po zmianie nicka nic nie wspomnisz o nich michalina?

br1

Jacy sąsiedzi? Jaka michalina? Sorry, br1, ja mam tylko jeden nick i w zupełności mi on wystarcza. Mierzysz wszystkich swoją miarą?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

in vitro chyba forum jest po to by wyrażać swoje opinie, a krytykujesz to ty mnie w tym momencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Szczebiotka powoli wraca na forum. A gdzie szymonek?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

nie wiem o ktorej mowisz? jest tu nas kilka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Szymonek zajął się kondydowaniem do wyborów ale niebawem wróci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

A co, nie przeszedł?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

mam was na oku!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

nie wiem , kurcze o czym mowicie, naprawde nie wiem i nie wiem czy chce wiedziec nie wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Niekopiuj moich oryginalnych napisów !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

michaska jestes lux dziewczyna ,Tommy Boy mam nadzieje, ze bedziemymieli okazje porozmawiac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Witam serdecznie Ciebie szczebiotka i dobrze że jesteś , jasiu śmietana też już jest. Myślę że znów będzie jak dawniej !!! Czekam jeszcze na szymonka chyba wróci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Szczebiotka udana jak zawsze :) I zaraz pewnie znów zapyta: a o co chodzi? ;) Albo nie, na złość nie zrobi tego.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

nie sugeruj co tobie nie mile ,
nigdy nie bylam i nie bede czyims pajacem i zawsze chadzam wlasnymi sciezkami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Jest i szymonek. Widzisz, in vitro? Wszystko wraca do normy.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

do jakiej normy ja nie jestem znormalizowany ale wiem że szaleć trzeba zawsze bo to w życiu najciekawsze!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Czy szymonek wrócił do jakiejś normy, tego nie wiem. Ale forum wreszcie ożyło.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

dziwne , az tyle zamieszania , przeciez koniec swiata juz za nami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

No właśnie a gdzie Oni są

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

A tak w ogóle to o co chodzi ?????

Bo nic nie widzę z powodu piekących oczów od patrzenia w monitor :(:(




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

mi sie juz nie chce pisac bo wszyscy dokuczajom ;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

jasiu ale ja ciebie lovciam :):)
Pisaj byle jak , byle co aby dużo :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

Proszę panstwa obywatele i obywatelki, Ja Rzetelny Obywatel nigdy nie opuszczam swoich fanów! Witam ponownie po długiej przerwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

od razu chciałbym przekazać informację dla naszego miasta w 99% oficjalną, zespół Hemp Gru zagości u nas w Łomży dnia 26.03 !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mnie ich brakuje.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org