wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BASEN - nowy cennik 26.02.2010

Nowe ceny na basenie

Po czterech tygodniach funkcjonowania basenu przy ulicy Niemcewicza zmianie uległy ceny oraz rodzaje biletów i karnetów upoważniających do wstępu na tę pływalnię. Przede wszystkim ujednolicono ceny obowiązujące od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-16:00. Zmieniono ceny biletów normalnych i ulgowych, wprowadzono bilety grupowe. Zmianie uległy też ceny biletów rodzinnych i czas przebywania na ich podstawie w części mokrej obiektu. Obniżono cenę korzystania z sauny i zjeżdżalni oraz cenę karnetu ważnego 90 dni, do wyczerpania limitu wejść. Wprowadzony został także imienny karnet kwartalny bez limitu wejść. Określono wysokość stawek opłat za rezerwację toru basenu pływackiego, sauny oraz rezerwację całego basenu. Poniżej prezentujemy nowy cennik obowiązujący od 26 lutego 2010 r.

http://www.lomza.pl/index.php?wiad=1883



Generalnie raczej zmiany na PLUS, szczególnie Sauna (choć po tym ile czasu była nieczynna to chyba za darmo miesiąc powinni zrobić).
Dla mnie akurat zmiany oznaczają podwyżkę, gdyż pływałem tylko w dni powszednie i w godzinach 7-8 co kosztowało 6 zł (teraz 7 zł).

A Wy co myślicie o tych zmianach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

cóż sprawiło że zaszły?
gdzie jest ten tęgi mózg, co ustalał te poprzednie?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

pewnie ten mózg siedzi w ratuszu ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

eh kasa, kasa...

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

to ten okres, co siedział i myślał nad poprzednim cennikiem, jest bezpowrotnie stracony. Kto za to płaci?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

brawo!

w końcu jest w porządku :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

Witam, mam nadzieję, że jak wybudują nowy basen przy ulicy Wyszyńskiego to ceny na Basenie przy Sp 10 też ulegną zmianie...
Mam pytanie czy na basenie jest ktoś kompetentny kto dobrze uczy pływac? Albo są prowadzone jakieś zajęcia dla kobiet typu aqua aerobik? Byłabym zainteresowana więc jak ktoś ma jakieś info ro bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

piękna cena : Karnet kwartalny – ważny 90 dni (bez limitu wejść)


Cena zakupu - 450,00 PLN

bez komentarza...

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

Co w tym dziwnego? Jeśli ktoś chodzi codziennie to na pewno się opłaci, jeśli nieco rzadziej to jest przecież tańsza opcja kwartalna, która też jest opłacalna!!

Te narzekanie to już na siłę!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

to twoja opinia, porownaj cene z Zambrowem

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

90-dniowy 100 zł i 20% taniej, u nas 200 zł i 33% taniej - chyba u nas lepiej.
90-dniowy bez limitu (3x30 dni) - 390 zł, u nas 450 zł - drożej, ale czy opłaci się dojeżdżać??? No chyba że rowerem :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

No piękne połączenie rower-ŁOMŻA-pływanie-ZAMBRÓW-rower-DOM-piwko-Jacuzzi :P

Korzystał ktoś może już z tej sauny, warto się skusić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

zjeźdzali nie ma hah;p Głupota nie ma granic xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

nie ma się czym zachwycać, karnetów jak nie było tak nie ma robią z ludzi głupków. po co zamieszczać cennik jak nie może być zrealizowany np. karnet 450 zł czy wejście na saunę. a jeżeli chodzi o pytanie-

,,Mam pytanie czy na basenie jest ktoś kompetentny kto dobrze uczy pływac? Albo są prowadzone jakieś zajęcia dla kobiet typu aqua aerobik? Byłabym zainteresowana więc jak ktoś ma jakieś info ro bardzo proszę o odpowiedzi"
Proszę sprawdzić jaka jest cena za rezerwacje toru... głupota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

Coraz drożej..
Wczesniej za 2 godziny płacilo sie mniej.
Jeśli będą takie ceny to ja podziękuje.
Kto tu będzie na taki basen chodził ?
Bardziej opłaca się do zambrowa pojechać..
Nawet do MIkołajek.. wiecej atrakcji...

- Umiesz liczyć? - spytał.
- Tak - Odpowiedziała zaskoczona.
- Więc licz... na siebie - powiedział i odszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

No niestety co do organizacji to bajzel trwa w najlepsze...
Cennik nowy, pozycje w nim wyszczególnione (takie jak np. KARNETy), zachodzisz prosisz o karnet i zonk NIE MA w sprzedaży !!!
Poza tym dyskusyjne jest też naliczanie czasu i dopłat powyżej godziny. Dziś byłem w strefie płatnej basenu co najmniej 3 minuty przed upływem 1h, a tu każą dopłacać kasę. Jutro zabieram ze sobą stoper bo nikt ze mną w balona nie będzie leciał ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

Mam pytanie. Od godziny 16 jest drożej. Jeżeli zacznę pływać powiedzmy 15.30 do 16.30 to jak mnie policzą ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

Według mnie cennik nie jest zły. Śmieszą mnie teksty z dojeżdżaniem do Zambrowa. Biorąc pod uwage czas i koszt dojazdu taniej na pewno nie jest. Dla kogoś kto gotów zapłacić za komfort większego obiektu z pewnością nie cena jest motywatorem. Poza tym nikt często pływający nie będzie chciał dojeżdżać za każdym razem 20km. Basen trzeba przyznać jest monopolistą w mieście, ale też należy do miasta, czyli do nas. Jego zadaniem nie jest zarabiać na siebie, ale:

A. Umożliwiać zdrowy relaks jak największej liczbie mieszkańców
B. Kosztować budżet jak najmniej (jak najmniejsze straty)


Czy są to dobre cele, każdy powinien sam osądzić. Aby je spełnić należałoby regularnie zmieniać cennik, tak aby dostosować maksymalną cenę w danych godzinach przy której basen jest zapełniony w ~80%.

Normalne przedsiębiorstwo jest nastawione na maksymalny zysk, ale nie basen, który powinien służyć największej liczbie łomżan. Liczba 80% - 90& jest optymalna, aby zauważyć kiedy cena jest za niska (brakuje biletów), wtedy naturalnie cenę należy podnieść, aby chętni przychodzili w innych godzinach, a ci którzy się mimo wszystko zdecydują zmniejszyli straty basenu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

W takim razie ciekawe jak to się ma (nowy cennik) do tego co piszesz...
W godzinach 6-8 kiedy cena biletu była najniższa (było najmniej użytkowników) zmieniono więc cenę na wyższą i jest dalej tyle samo klientów.

Bezsensem było podnoszenie ceny biletów w godzinach 6-8 (i ujednolicanie ceny 6-16) bo niewielu chętnych znajdzie się by tak wcześnie gonić popływać, a z kolei komfort korzystających z basenu w godz. 8-16 będzie najgorszy (wtedy największy tłok gwarantują uczniowie).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

Ten prezydent to stara **** z niego i moge za to mu w oczy powiedzieć co oni robią z tą Łomżą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

@Leomessi10 być może masz racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

Jaki jest numer kontaktowy na basen?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BASEN - nowy cennik 26.02.2010

tel. na basen w łomży 862160108

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org