wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chodnik na spokojnej TRAGEDIA

Witam,

idąc dzisiaj chodnikiem przy ulicy Spokojnej zauważyłem poważny problem. Otóż nie da się tamtędy normalnie przejść. Chodnik na odcinku od ulicy Wesołej do Wojska Polskiego nie przypomina chodnika. Jeśli mieszkają tam osoby niepełnosprawne, to ja im bardzo współczuję, bo jeśli osoba zdrowa ma problem z przejściem to co ma powiedzieć ktoś, kto jest np. niewidomy, albo ma problem z poruszaniem się i jeździ na wózku.

Ktoś się powinien tym zainteresować. Może Pan Prezydent Brzeziński powinien się przejść tym chodnikiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chodnik na spokojnej TRAGEDIA

to idz do brzezinskiego a nie mi dupe zawracasz na forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chodnik na spokojnej TRAGEDIA

http://um.lomza.pl/bip/index.php?wiad=6707

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chodnik na spokojnej TRAGEDIA

hehe w tej samej minucie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chodnik na spokojnej TRAGEDIA

kto jest wogole odpowiedzialny za chodniki, miasto czy spółdzielnia? Widzieliscie piekny nowy chodnik z kostki przy bloku na Żeromskiego. Wszsyko ok tylko tak - juz sie zapada w niektorych miejscach, popekane kostki chyba jakimis resztkami wylozyli, no i najlepsza jest ta gorka mniejwiecej na wysokosci pierwszej klatki...
Niewspomne ze nowa kostka została polozona na starych plytach chodnikowych,a pod spodem ida rury, tylko czekac az jakas peknie, albo trzeba bedzie cos wymienic. Tych co beda to robic czeka duzzzooo roboty... zeby sie do nich dokopac...
tak wiec niby wszystko ok rowno piekna choc gdzie niegdzie peknieta kostka a tu nagle buuuum gorka na samym srodku, Gratulacje tym co układali a jeszcze wieksze temu co odebral robote jezeli juz zostala odebrana... aha no i solidna robota chodnik na chodniku:) ale byc moze taki kraj wiec i taki obyczaj ukladania chodnikow...

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org