sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Egzamin na prawo jazdy kat B

Egzamin na prawo jazdy kat B
Mam egzamin w przyszłym tygodniu na co muszę zwrócić uwagę na egzaminie ni by wszystko wiem ale?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawo jazdy kat B

Parkowanie !!! Sporo osób na tym polega...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawo jazdy kat B

Ojej ojej bardzo szeroki temat. ja jak zdawalem to mnie zjadl stres i zdalem za 2 razem. za 1 za bardzo mi sie nogi trzesly i sprzeglo slabo hehe. jak wszystko wiesz to najwazniejsze stres opanowac, a reszta pojdzie latwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawo jazdy kat B

Uważaj na jednego bo wyłańcza kamery bieże za kolano i pyta czy chce pani zdać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawo jazdy kat B

i dobrze robi hehe dziewczyna sie nie zestresuje a on sie zrelaksuje :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawo jazdy kat B

Jadac Lka caly czas musi ci sie krecic glowa patrzac w lusterka, nawet skrecajac w prawo, spojrz w wewnetrzne lusterko, dopiero potem zaczynaj hamowanie i skret w prawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawo jazdy kat B

jadac przed samochodem(np. jak jedziesz z osrodka do ronda) zachowaj bezpieczny odstep. jadac ulica wojska polskiego w celu skretu w lewo w ulice polowa zatrzymaj sie przed pasami, jezeli sytuacja tego wymaga(zajedziesz za pasy, to nie bedziesz wiedzial jaki kolor ma swiatlo) jadacy rowerzysta musi byc wyminiety z bezpieczna odlegloscia. nie wyprzedzaj samochody przed skrzyzowaniem i przed pasami. zapal swiatla w pojezdzie. przynajmniej udawaj, ze patrzysz w lusterka ;) a o ustawianiu fotala przypominac nie musze? pamietaj tez o kulturze osobistej. na ulicy sikorskiego, gdy skrecasz w zawadzka...skrec zgodnie z przepisami, a nie pod prad(wystarczy patrzec), zmieniaj pas, gdy chcesz skrecic...

moze bedzie czesc druga


powodzenia!

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org