niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co sie ostatnio dzieje w lomzy

gdzie mozna isc w lomzy i nie dostac w zeby? ostatnio bylem w ogródku przy statoilu grzecznie pilem piwko nie chcacy stluklem szklanke chwile po tym podbiegl do mnie jakis lysy gosciu poteznej postury i mnie uderzyl kazal mi oddac pieniadze za szklanke nie zdazylem wyjac pieniedzy a on uderzyl mnie z pisesci w brzuch tak ze nie moglem zlapac powietrza co oni sobie wyobrazaja mysla ze moga wszystko bo pracuja dla znanego lomzynskiego gangstera czemu ich nie pozamykali?????????? przeciez to nie pierwszy i ostatni taki incydent dziesitki osob juz zostaly pobite w jamie i co ? dalej ci sami wlasciciele ci sami ochroniarze z minami groznych bandytów z przeszloscia w wiezieniu wystarczy zaslychnac o czym oni rozmawiaja ze soba a juz wiadomo kim sa . ludzie zglaszajmy kazdy taki incydent dla policji tylko nie wiem czy to cos da!! ale jak bedzie wiele takich skarg to napewno cos z tym zrobia

radio maryja was oswieci moje dzieci !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

BUHHHHEEEHHEE "...bo pracuja dla znanego łomżynskiego gangstera...".
U kogo??? Nie rozśmieszaj mnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

i co ze zglosisz na policje? a on powie (o ile to 'bramkarz') ze awanturowales sie i pierwszy wyciagneles rece... swiadkow sobie napweno znajdzie...

idz na silownie, przypakoj i wtedy z nim rozmawiaj.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Twój post bardzo źle świadczy o Tobie: pijesz alkohol (Twoje słowa: pilem piwko), rozrabiasz (Twoje słowa: stluklem szklanke), ubliżasz ludziom (Twoje słowa: lysy gosciu), rzucasz fałszywe oszczerstwa (Twoje słowa: pracuja dla znanego lomzynskiego gangstera), kłamiesz (Twoje słowa: dziesitki osob juz zostaly pobite w jamie), podsłuchujesz (Twoje słowa: zaslychnac o czym oni rozmawiaja ze soba), kapujesz na forum i jeszcze dziwisz się, że leją Cię po mordzie.

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Zrób sprawę jeśli są ślady pobicia i masz świadków. To jest miejsce publiczne także myślę, że nie miałbyś ze znalezieniem problemu. Jeżeli nie ma śladu, trzeba było poprosić kolegę żeby Ci poprawił :), albo samemu w coś pieprznąć tak porządnie żeby było widać i udać się na policję. Może w końcu Ci "ochroniarze" zechcą używać tych swoich orzeszków w główkach na wielkim karku :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

A co ma do ogrodka ochrona yamy. Tam stoi zupelnie kto inny chyba faktycznie przesadziles z piwem w ktoryms z tych miejsc i wywalili cie na zbity pysk lub konkurencja zazdrosna.:) idz i zobacz jaka patologia pracuje w 7kier i na rampie vip. Ostanio okradli tam klienta z kart bankomatowych i pieniedzy wlasnie brali w tym udzial ochroniarze:) a dzis w nocy pod 7kier chlopak dostal nozem a w tym wszystkim brali udzial klienci i ochrona z 7kier rampy. Tam panosza sie ostrowiaki ktorzy zaczepiaja wszystkich a nasi lomzynscy kozaczkowie ktorzy tam pracuja liza im dupy. Gdzie wlasnie i co na to policja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

a ja ci kola powiem tak moze i on przesadzil z piwem moze morde mial taka brzydka moze i to konkurencja zazdrosna ale to wogole nie ma nic do znaczenia w lomzy jest hu..nia i tyle i w jamieeeeee i w 7kier i w rampie i wogole niema tu klubu gdzie mozna isc i sie pobawic ..........a w 7 kier to ja wczoraj bylem i nikt tam niedostal nozem bo bylo 10 osob na calej smiesznej imprezie a co do ostrowiakow zambrowiakow elczakow i innych przyjezdnych to czy oni sie panosza przy mnie to ***** nikt sie niepanoszy !!!!!jak sie panoszy to moze przy tobie!!!!!!!!!Nikt ci na głowe niewejdzie jak mu na to niepozwolisz!!!i taka jest prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

heeh oj ludzie ludzie;pto i wy kogos dojebcie;p rozrywki wymaga kazdy;p

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

zobacz co sie na dworcu dzieje hehe codzinnie myta jest i ***;p kości się łama i nikt nie narzeka;p troche sportu sie przyda;p

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

hm.....................................hahahaaaaa no przykra ta twoja historia z ta szklanką hehhhehheeeeeeeeee trzeba bylo go ugryzc za jaja to by cie wiecej nie bil łobuz jeden idz na silownie zapisz sie na karate i za dwa miesiace wparuj do jamy uwierz mi na słowo .........zrobisz furrorę i na ciebie takie posty beda pisac na tym zasranym konfidenckim plotkarskim forum ktorego k...... nienawidze i sie brzydze siedzicie tu i piszecie bzdury TYLKO I WYLACZNIE PO TO BY OSIAGNAC SWÓJ CEL I TYLKO WAM NA TYM ZALEZY JEZELI KOGOS NIELUBICIE TO PISZECIE ZE CHODZI I BIJE LUDZI A PO CO TO PISZECIE !!!!!!!!!!!!!??????????PO TO ZEBY POLICJA ZACZELA GO NEKAC BO WY NIEDACIE RADY !!!!!!!!! PISZECIE ZE 7KIER PATOLOGIA I RAMPA PATOLOGIA PROSTE JESTESCIE PRACOWNIKAMI LUB WLASCICIELAMI JAMYYYYYYY!!!!!!! PISZECIE ZE JAMA HUJNIA TO PEWNIE WLASCICIELAMI RAMPY JESTESCIE!!!!!SMIESZNI SA LUDZIE KTORZY TO PISZA HEHEHEE SMIESZNI K..JESTESCIE ............NORMALNIE GORZEJ NIZ KONFIDENCI NA POLICJE WSTYD WAM ISC BO FRAJER NA WAS POWIEDZA TO FAMY PUSZCZACIE MARNE PLOTKI ............ PO TO ZEBY POLICJA SIE KIMS ZAJELA JEDEN TEN SAM H...........J!!!!!!!!!!FRAJERY!!!!!!!!!OCHRONA W 7KIER UKRADLA PODOBNO KARTY BANKOMATOWE NAPEWNO CZY PODOBNO? JAK NA PEWNO TO BEKNA ZA TO! A JAK NIEWIESZ TO NIEPISZ GLUPOT I NIEROB CHLOPAKOM POD GORKE ! A W RAMPIE NIKOGO NIGDY NIEOKRADLI ? NAPEWNO TAK!A W JAMIE DZIESIATKI PORTFELI I TELEFONOW GINACYCH Z TOREBEK O TYM NAPISZCIE BADZCIE SPRAWIEDLIWI!!!!!! JAK JUZ ZAGANIACIE TO WSZYSTKICH!!!!!!!ALE JAK NIEZLAPALISCIE ZA REKE TO NIEPISZCIE!!!!!!A CO DO BANDY OSTROWIAKOW TO STRASZNA BANDA ICH BYLA WCZORAJ MOZE Z 3 HEHE JAKOS DO MNIE SIE NIECZEPIALI A OBOK NICH PRZECHODZILEM......................AJ NERWY MAM TYLKO PRZEZ WAS BEZ KITU WSTYD MI ZA TAKICH PANOW JAK WY !!!!!!!!!!!NIEURAZAJAC OCZYWISCIE WSZYSTKICH NORMALNYCH !!!!! JE.............C K.........Y!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

re.: dlaczegotaksiedzieje!

A może ty to ten co najpierw z racji dużej kolejki do wc postanowił załatwić swoją potrzebę pod rosnącymi tam w skrzynkach drzewkami i z uwagi na ten fakt, kazano ci opuścić teren ogródka a, że nie dali ci nawet dopić piwka postanowiłeś resztą podzielić się z dżdżownicami i p...nołeś szklanką o glebę. Ochroniarz wykazał się ogromną pobłażliwością i zliściował cię jak dzieciaka, ja na jego miejscu połamałabym ci gnaty.

Precz z chamstwem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
radio maryja was nie oswieci moje dzieci !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

do wszystkich, co mam zrobić????

jestem ostatnio w yamie , bawię się w najlepsze a tu nagle zmienia się dj. Zaczyna tak na...dalać, że postanawiam dać temu wyraz swojej dezaprobaty i wcześniej spadam z imprezki. Wchodzę do domu a tu stary leży przed tv i (...).......... i co z tym robić?
Dla mnie to ewidentna wina dj-a z yamy!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

hahahha 'figlarka' dobre :D:D:D hahah ja nie mam pojecia w ogole po co piszesz takie smuty na tym forum? żeby inny ci powiedzili : wspolczuje ci biedny chlopcze...? Masz problem i nie mozesz sobie z tym poradzic (hahah) to idz ta swoja policje a nie placzesz na forum :|||||| Bezsensowny temat jak i czlowiek ktory go zaczal :||||

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

ta chlopaczyna ma problem i to straszny........................co sie ostatnio dzieje w lomzy ???????????.............W morde leja na kazdym kroku.............wala konia przed telewizorem..................grasuja watachy wrecz hordy bandytow..............w czapkach niewidkach..............a co najwazniejsze NIGDY bym tego sie niedowiedzial gdybym niebylo naszego kochanego forum ................no i gdybym niemial kompa w domu!!!! DZIEKUJE CI TATO !!!!!!!!!!!!!! hehehe!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

A tak naprawde to trzeba przestac chodzic do wszyskich tych lokali i osrac tych ochroniarzy i kozaczkow co chodza w dziesieciu i szukaja pojedynczej ofiary a pozniej jak co do czego przyjdzie to jada na siebie na wzajem na komendzie tacy to twardziele. najspokojniej jest w amnezji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

TO czy się coś złego stanie, nie zależy od miejsca lecz od ludzi i przypadku... Dobrze się bawię czytając te wszystkie posty... te wszystkie wasze licytacje, to gdzie jest spokojnie a gdzie można dostać w mordę !!! przecież tak się może wydarzyć wszędzie nie tylko w Łomży... Z brakiem kultury można się spotkać wszędzie nawet w Zimbabwe na imprezie można dostać w "lampę" od wkurw... lokalnego bo ktoś gestykulował rękami co w ich lokalnym języku oznacza ty jeba.. świrze np... Wiec Panie Dlaczego tak się dzieje ... Zmianę świata na lepsze zacznijmy od SIEBIE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Nie dość że się zachować nie umiesz to jeszcze i bić:)A i jeszcze dla jakiego gangstera?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Weeś kur.. Jak mi by sie takei coś przytrafiło ,to by wjazda mieli w ten cały syf piwny. By nie było przypakowany czy nie po kolei w (...) ,bym wpadł w 10-15 i ten ogórdek by latał jak by tajfun tam przeszedł ,obrażenia by były...heeehe spiździli by sie i spokók by byl na dłuższy czas. Jaki łomżyński ganster? Widzisz w Łomży jakiegoś gangstera ,jeśli już to gangstera z widzenia a jak co do czego to lamus jak większość kozaków....PSY tu nie pomogą trzeba ich na (...) ulać dopiero jakiś respekt w tych burdelach piwnych będzie. Heh Pozdro tam..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

co sie ostatnio dzieje w lomzy???
hmm...... (...)sie dzieje !!!!
super a co ty taki zalatany ostatnio na kawe nie zaprosisz starego kumpla hehe zostales trzasniety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Tak jak pisze Dobromil. Jak byłaby akcja to by była reakcja. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

dlaczegotaksiedzieje! lol :) obdukcja, sprawa w sądzie, Twoi świadkowie i sprawa wygrama.. lol :) a tak na serio to myślę że jednak bramkarze mieli pewnie jakiś powód żeby Cię uderzyć.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Jakiego GANGSTERA? JAKIEGO ?!?!?!?!?!? Moze chodzi o tego trola co strzelil kiedys z ucha kilku kolegow? Teraz zaklada okulary i mysli ze jest fajny i ci jego koledzy smiech na sali. Własciciel jamy duze wyrosniete 4 letnie dziecko trzymajace chałke w reku. W Łomży nie ma i nigdy nie bylo gangsterów! Sa tylko ludzi ktorzy chcieliby nimi byc! Chcieli!!!!! Ale do tego trzeba miec charakter a nie tylko wzrok dziekiej swini z afryki!

! ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

super2 jesteś żałosny twardzielu za dychę! Raz - nie można zrozumieć o co Ci dzieciaku chodzi, bo piszesz ni do ładu ni do składu, po drugie ja ostatnio coraz bardziej się boję chodzić łomżyńskimi ulicami, bo robi się tu istny cyrk. Wszędzie mordobicia itp. I jeśli tylko zechcę to będę dzwoniła po policję, bo od tego są, żeby interweniować! I jeśli tylko chcesz nazywaj mnie konfidentką, ale ja z łapami do bandy brykających przygłupków nie wyskoczę, bo mnie z powierzchni tej ziemi zmiotą...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Nie wiem jak to naprawdę do końca było, więc się nie wypowiadam, czy słusznie, czy nie słusznie ktoś został uderzony. Fakt, że czasem mogło by być spokojniej, czasem ochrona pozostawia wiele do życzenia. Ale sprawa prosta - zachowuję się tak, żeby żaden bramkarz, ani obsługa lokalu nie miała mi nic do zarzucenia. Jak chcę z dziewczyną, czy znajomymi posiedzieć gdzieś spokojniej i nie mieć na głowie takich problemów to idę do Amnesi.
Jeszcze inna sprawa, że osobom dobrze wstawionym nie powinno się w lokalach sprzedawać alkoholu, wtedy pewnie by było mniej takich sytuacji.



rzeznik: "Ale do tego trzeba miec charakter a nie tylko wzrok dziekiej swini z afryki!"

Dobre :-D :-D :-D :-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

to mogl byc przypadek skonczyly sie czasy gangsterki to tak kolega byl nieprzyjemny i wogole dlatego cie uderzyl zdarza sie nie tylko w ogrodku przy statoil to jest wszedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

W lomzy sa teraz tacy gangsterzy ze jak przyjada kasztany z ostrowi czy okolicznych wsi to dmuchaja im w puzony:) takie sztywne chlopaki a latali z frajerem sulima ktory wszystkich pozaganial chociaz wiadomo bylo ze to frajer to im nie przeszkadzalo i calowali go po dupie to teraz frojdki maja. A co do takich jak ten dobromil to przyjdz padalcu sam na ten ogrodek i sie wykaz a nie bierzesz 10 z ktorych pozniej 5 strzeli z ucha i srasz ogniem tylko tu na forum. Rzeznik a ty jak tez masz charakter to tez mu powiedz w oczy ze jest konfidentem i kogo zagonil chyba ze jestes sam ta dzika swinia z afryki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

a ja po ogródkach nie chodzę i nie mam z tym problemu. Chce,to wypiję piwo ze znajomymi czy to w domu czy na ognisku. Proste,nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

do Koli! Trzym ta psiu...tke krotko bo w d... byles i g... widziales! Wiesz wszystko tylko z opowieści ja to wiem z pierwszej reki! Moge podac przyklad kogo zagonil frajer - Nikse ktory teraz siedzi w USA i sie ukrywa przez tego kondona i 2 jeszcze innych chlopakow. Nie masz pojecia o zyciu to nie bleszcz bo to co znasz z opowiesci czasem moze byc fikcja.

! ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

do rzeznika! sluchaj rozkminiaczu a o kim ty wogole piszesz wiesz chociaz??? o kim z tego ogrodka? a jak lubisz tak rozkminiac to idz i mu powiedz to w oczy charakterny chlopaku:) ciekawe ilu ty zagoniles albo jeszcze zagonisz? wsztstko jeszcze przed toba znawco zycia pod spodnica u mamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

do rzeznika. a wiesz kto to wogole jest frajer ze tak uzywasz tej nazwy psi..to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Ludzie,wyluzujcie troche.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

do rzeznika : MADREGO TO AZ MILO POSŁUCHAC hehe pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

(...)
! ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

rzeznik sztywny ***** nieznam ani ciebie ani tego kawaca i kolo ***** mi obaj latacie ale jak jestes taki rozkminiacz to idz i mu powiedz w oczy obsrancu ze jest konfidentem bo tak sie robi cioto jedna a nie srac tu na forum. a jak chcesz mi na zywo cos powiedziec to bardzo chetnie tylko napisz gdzie mam przyjechac to zobaczymy cos ty za jedna ***** napisz tylko gdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Do chlopca z ogolona pupcia! Sluchaj (...) to ty zaczeles pisac jacy to sa w lomzy ganngsterzy wiec najpierw sam idz im to powiedz ja to jedynie potwierdzilem bo wiem troche na ten temat. Dla mnie to frajerzy i ich dlatego nie znam i nie chce znac. A jak ty chodzisz kazdemu mowisz co myslisz to jestes niezly... Roznica miedzy nami jest jedna mi jesli taki frajer bedzie sie czepial to mu napewno wytlumacze kim dla mnie jest a ty zwiesisz psiu... i przyjdziesz pisac na forum. Jestes kozakiem malinowym na smiesznym forum piszesz mi zeby sie spotkac posluchaj dziecko na spotkanie ze mna trzeba zasluzyc za wysokie progi na ciebie. Tacy jak ty pisza ksiazki dla policji. Jestes zwykla (...)!

! ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

(...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Do chlopca z ogolona pupcia! (...). Szkoda mojego odpisywania za cienki jestes i wiesz o tym! To jest wlasnie najlepsze ze masz ta swiadomosc ze jestes cwe...! ;) pzdr

! ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

uuuuuuuuuu jeden lepszy od drugiego ten konfi ten ksiazki pisze to poco sie sracie moze wy na jednej komedzie robicie no chyba ze ktos tu sie do kogos pruje to jak to jest ktorys klamie bo juz sie gubie ktory z was frajer????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

bogdam pomoge ci.obaj nimi sa ;D dobranoc trole ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

nie no chyba nie ktorys klamie tylko ktory co panowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

ja to tam nie wiem który kłamie ale za to wiem który mówi prawde hehehehe ale nie powiem powiem tylko to że (---.adsl.inetia.pl)
to internet z jamy heheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebuhahaaaaaaaaaaaaaaa buhahaaaaaaaaaaaa i kto tu jest rozkminiaczem co?????????????? aj ja mam juz dosc tego narazie !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

to faktycznie nasz adres tylko troszkę inny. Pozdrawiamy super2. Nieistotne co piszesz, dla nas najważniejsze żebyś pisał. Marna to dla nas reklama ale zawsze lepsza niż nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

ale zes wielce rozkminil super2 : (---.adsl.inetia.pl)
to adres jamy pewnie dlatego sie tego domysliles bo beko czyli wojtek oliwa i kola czyli chyba sieradz z tego samego adresu pisali juz nieraz na tym forum nawet ostatnio cos o skarpetkach w paski beko a kola to juz wogolr tu cale dnie spedza poznalem go po błedach i po formułowaniu wypowiedzi a tak wogóle to straszny temat i napisze wam tak to do Rzeznika Koka koli , Bogusia z piwniczanej siłowni i wszystkich co tu sie wyzywacie JESTESCIE SMIESZNI ! klocicie sie i prujecie sie do siebie na ogólnym forum a po co wam to na co idzcie matoly sie pokłuccie na ulicy albo w lasku jednaczewskim !!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Autor: Kola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06-09-08 17:57

A tak naprawde to trzeba przestac chodzic do wszyskich tych lokali i osrac tych ochroniarzy i kozaczkow co chodza w dziesieciu i szukaja pojedynczej ofiary a pozniej jak co do czego przyjdzie to jada na siebie na wzajem na komendzie tacy to twardziele. najspokojniej jest w amnezji.


wg super2 kola to ktoś z yamy. A to ciekawie o sobie piszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

niewiem moze o bylego pracownika mu chodzi hehe smieszny ten temat bawi mnie dobra spadam jade do lasku jednaczewskiegoi na spotkanie ironia do tego co jak to przeczyta to sie zarumieni na twarzy aj dzieci duze dzieci ............... są fotki wjeżdzajcie głębiej buhahaha PRAWDA ZAWSZE WYCHODZI NA JAW ! pozdro wariacie :dddddddddddddddddddddd niewiem jak ty mozesz robic takie rzeczy zupelnie ci nierozumiem nieglupio ci , niewstyd, nierumienisz sie nazywasz siebie szpiegiem czy tajnym agentem czujesz sie jak james bond czy moze jak mata hari aj wariacie wariacie szkoda tego niksy mój wujek wkoncu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

do geni : aj małolacka pomyłka przepraszam wszystkich jesli kogos urazilem w szczegolnosci wszystkie osoby wporzadku pracujące w jamie !!!!!!!! ja tam na ten lokal niepowiedzialem nic zlego sam lokal jest ładny pracowniczki też zreszta juz wogóle na ten temat niebede pisał bo wypowiedzi głęboko odbiegają od tematu narazie kłoćcie sie sami !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

jak tak rozkminiamy to juz wam mowie rzeznik to r.(...) z lipowej niedlugo kotku cie odwiedze a i pozdrow siostry (...). a reszta tez bedzie wiadomo kto i co jest,:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

kola - niepisz nazwiskami zachowalbys to dla siebie tak napisales i nazwisko i ulice i to ze przyjedziesz i sam sobie bata krecisz jesli niewiesz to za same pisanie jakis grózb i oszczerstw to np niedociebie do innych co tu kogos oczernili pomówili czy cos w tym stylu mozna dostac wyrok! a teraz takie czasy ze jednym słowem nigdy nic do konca niewiadomo i nigdy nikogo do konca pewnym byc niemozna . Dobra lece zyc własnym życiem nara forumowicze. Ale temat :) a ten co go zaczął się nieodzywa on to dopiero by miał jechane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

A z tego wszystkiego najbardziej zadowolony jest właściciel AMNEZJI!!!!!! Cicho spokojnie i przytulnie najlepsza reklama !No i jeziorka też :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

tak zacznijmy chodzic do amnezi tam wcale nie jest zle i gangsterow z yamy nie ma bo w adidasach i trampkach nie wpuszczaja :) heehehehheheeheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

HAHA! A skad ty mozesz wiedziec kto ja jestem! a moze ty z policji jetses

! ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie ostatnio dzieje w lomzy

Tak w amnezji jest najspokojniej bo i nikt tam nie przychodzi :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org