czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pikusie!!!

Witam
Co myślicie o panującej od niedawna w Łomży modzie na groźne psy myśłe głównie o amstafach bo ich albo podobnych do nich widze najwiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

powiem tylko tyle, jak czlowiek traktuje psa, tak pies bedzie traktowal czlowieka. To tylko zwierze, ale to zwierze umie odwdzieczyc sie miloscia albo nienawiscia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

Abcd ma rację. Widzę pełno gówniarstwa z groźnymi rasami na smyczy - amstafami, bokserami i innymi. Naoglądali się chłopaki programów o walkach psów... Tylko czekać, aż ktoś zostanie pogryziony.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

witam
poważny temat, masa młodych, wygolonych, stylizujących się na gangsterów albo kogoś innego przechadza się po osiedlach z bronią na smyczy. A kupiłby sobie taki jeden z drugim ratlerka, który odpowiada ich sile fizycznej i umysłowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

Młodzi i łysi to jeszcze nic u mnie po osiedlu chodzi starsza kobieta z dwoma amstafami na smyczy bo synkowi nie chce sie wyjsc na spacer ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

To jedna wielka głupota. Jak się ma domek z ogródkiem to proszę uprzejmie, można sobie nawet i misia białego trzymać, byle z dala od osób trzecich. A jak wracam sobie z kościoła przez pola i widzę jak takię bydlę lata sobie jakieś pięć metrów przede mną i idzie w moim kierunku a super-inteligentny-i-odpowiedzialny-właściciel krzyczy: "Nie bój się on nie gryzie" to mnie jasna cholera bierze (ale wcześniej to mi serce staje w gardle...)

Prawda jest taka, że żaden pies nie gryzie do pierwszego razu. A jak gdzieś zagryzie kogoś na śmierć, to (cenzura) właścicel i tak mówi że "ojej mój piesek nie gryzie, to nie nasza wina".

I nawet jeżeli fakt, że ktos się boi dużych psów wynika tylko z jego głupoty i wogóle (ja tak nie twierdzę) to chyba ma cholerne prawo żeby czuć się na własnym podwórku bezpiecznie!

Pomijając już temat srania (bez-za-przeproszenia) na trawniki, chodniki, piaskownice i cokolwiek się nasunie.

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

A ja mam pięciomiesięcznego Yorksshire Terriera. Nie dość, że śliczny to jeszcze jest na dodatek milusiński i nie linieje.
Każda kobietka młoda czy w średnim wieku leci na to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

Dokładnie. Robson ma bardzo ładnego Yorka. Ja też sobie takiego sprawię.

Robson co do tych kobietek to się sprawdzi ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

ja zgadzam sie z brzeszczykiewiczem. a poza tym według mnie najbardziej niezrównoważone są rotwailery. to one najczęściej są bohaterami pogryzień ludzi a nie amstafy czy inne podobne zwierzątka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

najbardziej jest szkoda tych psów - dresy niedługo (jak minie moda) zaczną się ich pozbywać (las, wieś).
Ale tak nawiasem mówiąc (sam mam psa) to nie spotkałem się jeszcze z jakimś nieakceptowalnym zachowaniem z ich strony (i psów, i dresów). Te ich psy są ułożone i oni naprawdę zajmują się nimi dobrze (w większości). Wydaje mi się, że u nich modne nie jest - mieć takiego psa, lecz mieć go dobrze ułożonego. Chyba?
Pozdrowienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

adamus niestety musze sie z Tobą nie zgodzić. Chyba że gdy piszesz o ułozeniu psa myśłisz o rzucaniu sie na innego na komende bo juz to widziałem.
Niedawno widziałem nastepującą sytuacje. Jeden dresik po kilku piwkach szedł ze swoim pikusiem zobaczył jakiegoś bezpańskiego psa i spuścił swojego żeby sie "pobawił". Zwierzak wył a dresik był bardzo z siebie i swego pupila zadowolny. Pomyślałem tylko co by był gdybym to ja stanoł mu na drodze , bo wątpie by pies sie zawachał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

Abcd - jasne, masz rację. Oczywiście są i takie dresy. Generalnie to debile, ale ja piszę o tych, z którymi się spotkałem. I naprawdę widzę, że chłopaczki dbają o te psy. jednak podkreślam - jest to kwestia mody i ciekawym, co się stanie z pieskami za jakiś czas.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

Ludzie gdzie straż miejska, to do nich przecie należy sprawdzanie czy tacy ludzie posiadają pozwolenie na posiadanie takiego groźnego psa???No tak nasza straż ma nową zabawkę i woli się nią opiekować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

Marcin niestety pozwolenie trzeba miec tylko na rasowe psy jeśli nawet pies wygląda na rasowego zawsze mozna powiedziec ze nie jest i po sprawie. Te zezwolenia sa potrzebne chyba tylko chodowcom i tym którym zalezy na rodowodzie psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

pies by ciebie ominoł i złapał tego ciapka,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

Tak, rodowodowy AST kosztuje baaardzo dużo pieniędzy, a dresy (niestety) wywodzą się ze środowisk patologicznych i dostają szczeniaki zwykle za free lub za 'flaszkę'. Nie są to psy rasowe i nie potrzeba na nie pozwolenia. Nawiasem mówiąc to głupie jest prawo w powyższym zakresie.
Pozdrowienia dla miłośników 4lap

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pikusie!!!

w łomży za duzo dresów to nie widać do warszawy sie przejedzcie tam paru prawdziwych znajdziecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org