poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS cofa Polskę do czasów zaborów

To źle myślisz . W tym roku nie będzie . Nie było też w zeszłym .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Ja Zenicie staram się być miła;-)Zwłaszcza dla ludzi którzy odpłacają tym samym;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Podoba mi sie to,rzadkosc dzis ;) DObranoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

dla mnie wszystko przepadlo koniec kropki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

wytlumacz sobie na zdrowy rozum to zrozumiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Protagoras no nie masz co dyskutować. Jak mam rozmawiać z tumanem co nie zna pojęć nienawiść na tle rasowym. Jesteś tuman skąd wiesz że wśród przodków nie masz Żyda czy Ukraińca. A może czystej krwi jesteś Aryjczyk;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Ekipa z ratusza Łomżyńskiego trzyma z tym kolego i dlatego nie będzie niczego;D

http://www.youtube.com/watch?v=0qHYcCDr5UI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Ciekawe kiedy upadnie?
Biorąc pod uwagę fakt ze w tamtym miejscu upada każda Tańc Buda ta obecna też zdechnie. Smutne ale prawdziwe.
Nie pomogą nawet telewizory na ścianach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

radio maryja jest najleosze odbiera bez anteny a tak powaznie to eska rock jak najbardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

ja tez ci moge przyszlosc przepowiedziec twoja slawa sie wypala odejdz z chonorem pozdrawiam lomzyniaka33

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

duch - ja nie żartowałem. Mam te sam problem od lat. Przychodzą do twojego ogródka bo nie mają na nim konkurencji, a koty są zwierzętami terytorialnymi. Więc znaczą "swój" teren. Drugi kot przychodzi i wąchą i żeby nie być gorszym też oznacza teren i tak w kółko.

Najlepszym sposobem jest pies, który nie popuści kotu...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Do założyciela tego tematu:

Sam sobie wysmaruj gębę gównem, a potem spójrz w lustro. Może wtedy wreszcie zauważysz jakim burakiem w istocie jesteś!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Orliki są już otwarte i miejsca dawno porezerwowane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Bawi mnie mentalność ludzi w tym mieście. Ludzie wyśmiewają dosyć ciekawą kwestię, żeby ktoś wreszcie pogonił właścicieli do sprzątania po swoich psach. Na prawdę wam to pasuje??
Jak widać Łomżyniacy tkwią po uszy w gównie i chyba im w tym dobrze. Na zawsze pozostaniemy zaściankiem, bliżej nam w rozwoju do ruskich niż do reszty kraju. I tu nie chodzi już o ten temat ale o całokształt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Imbecylu (chyba lubisz być obrażany skoro wyzywasz innych) - ty jesteś lewusem. Ludzie nie są równi. Jak mi nie wierzysz jedź do Malmo i spróbuj tam głosić swoje tezy - Muzułmańce w 30 sekund ci wytłumaczą, że się mylisz.

Nie znoszę takich tępaków - potrafisz tylko wyzywać ludzi przez net. Sam zaczynasz gówniarską wyzywankę bulwersujesz się , że ktoś ciebie od gówna wyzwie.

Badania nad ilorazem inteligencji mówią jasno - czarni mają niższe IQ od białych o ok 10 pkt a biali mają niższe od żółtych. Niestety to politpoprawność sprawiła, że o tym się nie mówi. Nie ma też tu miejsca kulturowa głupota - badano też czarnych żyjących w białych rodzinach.
Lewusy na ten argument potrafią tylko wybełkotać "daj linka, daj linka" - sam se znajdź, chyba aż tak tępy nie jesteś.

Jeszcze dodaj sobie do tych twoich przykazań jedenaste: "Nie ma boga prócz allaha a mahomet jest jego prorokiem".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

gówniane te miasto troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Kontaktuj się szybko z ekipą naszych bohaterów - grupą GIT!
Info w tym temacie ;)
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=365711&t=365711[\url]


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

a problem przejrzec ogłoszenia !!!!! Ludzie się ogłaszają ....... komisy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Tak to było





Panie Przewodniczący Rady miasta a jeśli chodzi o sport, jak tu kształtują się wydatki? Prawdą jest, że ŁKS 1926 ma szansę na 100 tys. zł?
A jeśli chodzi o ŁKS, nadal chcemy go wspierać. Natomiast sama chęć wspierania i sympatii do klubu, nie musi się równać prawu i wymaganiom formalnych. Bo to nie są nasze pieniądze, a budżetowe. Niestety nie wszyscy wiedzą, że sprawa ŁKS-u nie jest jeszcze wyjaśniona. Przypomnę, że uznano, że jeśli poprzedni klub zostanie rozwiązany i ogłosi upadłość i na jego bazie powstanie nowy, to sprawa będzie załatwiona. Okazuje się, że tak nie jest. Do tej pory sprawy, związane ze starym ŁKS-em nie zostały uregulowane. Cały czas trwa kontrola Urzędu Kontroli Skarbowej, wyjaśnianie pracy poprzedniego kuratora. Czyli na dzień dzisiejszy, jeśli ŁKS nie spełni pewnych wymogów formalnych i nie przedłoży stosownych dokumentów, to nawet jeśli byśmy chcieli przekazać te pieniądze, a chcemy, to nie będziemy mogli tego zrobić. Nadzieja jest, a te pieniądze są zabezpieczone. Jednak trzeba spełnić wymogi formalne, by w razie kontroli nikt nas nie pouczał lub nie posądzał o niewłaściwe wydatkowanie pieniędzy budżetowych. Miasto jako swój wkład w ŁKS chce przekazać klubowi prawo korzystania do stadionu. Bo stadion należy do miasta. ŁKS teoretycznie wynajmuje stadion od miasta z odpowiednią kwotę. Wiąc każdy mecz, to jest wkład miasta w ten klub. Cały czas mówi się o tym, myślę, że byłby to dobry pomysł, żeby na bazie ŁKS-u stworzyć profesjonalną spółkę sportową, miejską czy akcyjną. To jest pewne rozwiązanie. Jednak to jest już kwestia należąca do ekspertów i prawników. Rada jako rada, jest gotowa przeznaczyć pieniądze na ŁKS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

a wiecie może gdzie sie podbija to książeczkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Też w SANEPIDZIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

NA UL.WOJSKA POLSKIEGO NA WPROST POCZTY .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Łomża jak Łomża, powiedziałbym chora władza we wszystkim widzi problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Acha i jeszcze jedno żeby egzekwować prawo to najpierw musi ono byc wykonalne a ja nigdzie w Łomży nie widziałam koszy na psie odchody!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Właśnie ale MySpace to jego profil i do tego gatunku się zalicza. A na last.fm alternative, polish, experimental, poetry, folk. MySpace czyżby chwyt jakiś nie am pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

To jest bardzo ciężka praca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

sie prują ze butach wchodzisz na trybunę, to co ja mam kapcie nosić aby na trubyne wejść?;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

jam Ci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Ksiedza redemptorystów o.Rydzyka, dyrektora wszem i obecnego najwazniejszego po katastrofie smoleńskiej. ps. na pohybel czarnym i byłej PiS.


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

Może być,ale ceny Marcinek zaczął windować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS cofa Polskę do czasów zaborów

A teraz ty mnie posłuchaj kkkk1976, na pewno nie zakończą kariery z piłką nożną, myślę że Prezydent wie, że dla tych dzieciaków piłka jest wszystkim.
Pewnie najlepszym rozwiązaniem będzie jak on się nimi zaopiekuje niż ? stowarzyszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org