piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

1542 posty uuuuuuuuuuuuuu duuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiooooO !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

nie sposob ominac i nie sposob jezdzic caly dzien po 10km/h bo szybciej to juz strach, masakra. Klada gowno nie asfalt, a za rok lataja, zwirku nasypia plotki postawia i omijaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Dyrektor Kułaga ocenia także, że w Łomży „nie jest jeszcze tragicznie. Trzeba jeździć wolno i ostrożnie" gratuluje Panu dyrektorowi dobrego samopoczucia. Tak dobrze mu było chyba i wowczas gdy zawalił sprawę z odśnieżaniem miasta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

wszystko fajnie panowie ,ze łatacie jak łatacie te dziury , ale pozamiatajcie te kamienie , bo kurna lakieru szkoda ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

19/5=3,8
czyli spadl czy podniusl sie od swiat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

wszystko jedno co to za kurestwo , jedz sobie przez spokojna , zawadzka lub pilsudskiego 30km/h, jak masz fiata 126p i 70 lat to prosze bardzo. wiec po co latac jak to co powinno być w dziurze jest wszedzie do koła ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

wszystkie kobiety to straszne pyskaczki, dlatego jest tyle panianek
czasami takiej jednej dziwnej co pyskoli i pokazuje swoje madrosci mam ochote powiedziec -stul pysk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

to dopiero początek tego całego szołu, ale będzie się działo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

a w stosunku do dolara, trzyma sie czy nie? to mnie bajbardzij interesuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Którą stację kontroli polecacie? Chodzi o nieproblematyczne podejście do 15 letniego samochodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

A jesli chcesz być pierwszym klientem w tym roku to jedz na stację w Piątnicy w kierunku Białegostoku po lewej ,albo jedz w kierunku Ostrołeki na wysokośći Kupisk.Specjalnie jak jadę zawsze zwracam uwagę czy koś do nich przyjechał.Jeszcze nigdy nikogo nie widziałem.Powinni powirać Cię chlebem i solą;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Czy może ma ktoś pod ręką liczby i kwoty różnych opłat stałych jakie płaci się w rachunkach dla G11 i G12 ? Czyli porównanie opłat stałych dla obu taryf, które się płaci oprócz zużytych kWh * stawka ? Próbowałem coś wyszukać w sieci, ale kiepsko mi idzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Reasumując - nie musisz nigdzie wozić tego Opla.Wystarczy sam dowód ,a w nim 100zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Niektórzy ,to pewnie w ramach oszczędności laptopa w firmie ładują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

hehe roddzina na swoim:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

otworzy sie rynek dla inwestorów wielkopowierzchniowych , jak tylko radni pójdą w piz.... tak jak pisałem na innym forum jestem za wyminą personelu w ratuszu , bo to tylko ich wina, do tej pory juz dawno było by nie dwa ale moze i wiecej hipermarketów galerii czy cos w tym stylu , nie koniecznie w samej łomży , teraz mydla nam oczy basenem - a po jaką holere nam basen jak nie mamy jak za niego zapłacić bo nie ma pracy ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

A Ty aniołecku myslałaś ,że to jest "Telewizja Trwam"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Widocznie miała Was dość,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

http://www.akwalomza.pun.pl to jest adres forum. Jak juz mowilem narazie jest dosc skromne ale mam nadzieje ze z czasem to sie zmieni ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Witam. wie ktos może gdzie na sali mozna w Łomży zagrac w tenisa ziemnego? Podobno w sali WSA jest kort do skłosza, czy to tylko dla studentów ?
Z góry dzieki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

a wy obsesje prz...a się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

W piątek 21 stycznia w godzinach 15-17 jadę do Warszawy mam 4 miejsca wolne. Chętnych proszę o kontakt na gg, nr: 7930995 (często niewidoczny).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

ja wiem gdzie są dobre orzeszki ziemne ! w biedronce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Zapraszam !! ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

http://www.2iteraz.pl/filmy/29/_Kamil_Kaminski_z_Fundacji_Ocalenie_w_programie_Tu_i_teraz_o_spolecznosci_czeczenskiej_gruzinskiej_i_o_integracyjnym_wieczorze_kaukaskim/

on chyba nie wie co gada :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

http://www.youtube.com/watch?v=Zv-ddzdNAU4



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Jedź do Czarnocina do Darka. Robi auta od ponad 20lat i w okolicach jako jeden z nielicznych ogarnia mercedesy i stare auta, też z mechanicznym wtryskiem. Po prawej stronie drogi będzie widział taki zielony dom i za nim jest podjazd do warsztatu. Zapytasz, każdy Ci powie.
Numer do Darka: 510 447 324

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Autor: Fazi666 (---.elomza.pl)
Data: 10-01-11 09:11

Jebać psy!!!


C,,lu podaj nazwiska a k,,,wo bedziesz pałowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 mln dzieci wykluczonych przez PiSlamistów

Bóg przede wszystkim, honor podstawa, a ojczyzna????? to tylko terytorium łączące określoną grupę ludzi. Popatrzeć na zawiść ''rodaków'' , nic dziwnego, że ktoś za granicę ucieka. Wredność, złośliwość, złodziejstwo, cwaniactwo, pycha, chamstwo, oszustwo na co dzień to podstawa rozumowania WIĘKSZOŚCI polaków. A kto jest największym ''bratem wilkiem'' w innych krajach????? Oczywiście POLAK.

I WY CHCECIE MIEĆ DOBROBYT W TYM KRAJU???? PHHHHHH.

CHŁOP ZE WSI TO WIEŚNIAK, BURAK I GŁUPEK BO JEZDZI POLONEZEM, STARSZĄ AUDI. CHŁOP ZE WSI TO ZŁODZIEJ BO JEZDZI NOWYM PASSATEM Z DOTACJI....I MA KRUS. JAK NIE PYCHA TO ZAWIŚĆ A NAJGORSZA JEST GŁUPOTA.

NA CAŁE SZCZĘŚCI JEST GARSTKA LUDZI MĄDRYCH, Z KTÓRYMI MOŻNA KULTURALNIE POPISAĆ, EWENTUALNIE WYMIENIĆ SIĘ POGLĄDAMI I NORMALNIE ŻYCZLIWIE POROZMAWIAĆ. LICZYĆ NA ICH POMOC, ZA KTÓRĄ I SAMI MOŻEMY SIĘ ODWDZIĘCZYĆ. PZDR DLA NORMALNYCH.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org