sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To się pisiorkom pomieszało

paplik - albo nasz 7 lat albo jesteś tępakiem

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto państwowe, święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Ustanowione 27 kwietnia 1972 na mocy ustawy - Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela[1]. Od 1982, na mocy ustawy - Karta Nauczyciela, obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej[2]. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (KEN), utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773. Popularnie nadal zwane jest Dniem Nauczyciela.


internet nie boli:

patron uczniów i nauczycieli

Św. Józef Kalasancjusz odkrywając kolejne powołania - od kapłańskiego, przez szkolno-wychowawcze, aż po zakonne - na każde odpowiadał "tak". Kościół - poprzez akt zatwierdzenia ostatniego zakonu, jakim są pijarzy - w szczególny sposób docenił powołanie nauczycielskie i wychowawcze.
Uznając osobę Założyciela pijarów za świętą, uczynił krok dalej. W roku 1948, w 300 lecie jego śmierci, Papież Pius XII ogłosił go "Patronem przed Bogiem wszystkich Chrześcijańskich Szkół Powszechnych na całym świecie".

Stąd też mają go za Ojca Opiekuna uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i innych szkół równoległych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

teraz zaraz od razu , nawet i tutaj :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

dlaczego na tej stronie brak jest aktualnych danych o stanie bezpieczeństwa publicznego oraz stanu bezpieczeństwa na drogach w porównaniu do roku poprzedniego? czy to tajemnica słuzbowa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

Im Was więcej tym lepiej. Pozew można złorzyć zbiorowy, bo jest wielu poszkodowanych. Podzielniki nie są konieczne. Często spółdzielnie mówią, że mieszkania własnościowe nie są więc o podzielnikach zarząd decyduje. Guzik. Jak zarząd będzie za lokatora za ciepło płacil to będzie od niego oszczędności wymagał. A lokator płaci sam więc to on decyduję jak chce placić. Zarząd może podzielniki zaproponować, ale nie może do nich zmuszać a często to robią. Ba, walą nawet kary. To jest niezgodne z prawem. Warto zaopatrzyć się w odwagę i nie bać się stanąć przeciwko tym cwaniakom. Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

Inteligentny chcę Ci przypomnieć że to nie jest koncert życzeń ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

Czyli z tego co piszesz, rzeba najpierw złozyć reklamację do spółdzielni na te dopłaty niesłuszne, argumentując tak jak tu inni piszą, że się oszczędzało, marzło, a mimo to 1000zł?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

No tak....Korczak, choć jest wzorem nauczyciela, nie może być patronem tego zawodu bo to przecież Żyd. W katolickiej Polsce parafialnej patronem musi być jakiś święty i najlepiej sutannowy, nieważne, że beatyfikowany przez papieża, który nie tylko nie sprzeciwiał się Hitlerowi, a uczynił dlań wiele gestów poparcia.
Twórca Szkół Pobożnych patronem szkół w Polsce, również pobożnych...

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

Mnie tez kiedyś wsiura ugryzła i przeżyłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

tutaj chcesz się umawiać ????????????????????

Chcesz żeby cała durnota z tego forum przyszła nas oglądać ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

a może święto redaktora dzienników i czasopism

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

tak, to dla nas będzie wydarzenie zobaczyc dwoje 10 latkow na randce z forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

wystarczy ze dasz jej buzi i powiesz ze est najlepszą tesciową pod sloncem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

Cebtrum Zdrowia i Urody Anamed ul Jatkowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

Kto z państwa dostał zawiadomienie o podwyższce czynszu za mieszkanie w ŁSM było bodajże 300 zł teraz 500 :O czy tylko u mnie takie cuda się dzieją to że kradną na po-miernikach ciepła to teraz czynsz ,nie długo trzeba będzie wybudować se domek gdzieś pod Łomża BLM założyć na tablice i kupować węgla i se palić do woli i mieć gdzieś .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

bo nie tylko Ty się upijasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się pisiorkom pomieszało

Ja mam w Perspektywie narazie nie było żadnych zmian w płatnościach.

///

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org