sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

W siłowni aktivia na Wojska Polskiego jest coś takiego jak Roll Fit, sporo osób na to przychodzi w celu odchudzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

prezes 504 co to za firma z tym super internetem ???? bo mnie qrwa krew zalewa z moim netem radiowym , jakiś namiar telefon, adres itp itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

żabka - ale oprócz tej babki co ma cycki zawsze na wierzchu jest nie mila i zawsze sie obsciskuje ze swoim chlopakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

jw Piątek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

Jedność najlepsza spółdzielnia.
kitejumper ostro przesadza.
czynsze takie, jak napisała Madeline.
caly czas dogladane sa okolice blokow.
non stop ktos zamiata, przycina, kosi, podlewa.
do tego fajny prezes. rowny chlop. sam duzo chodzi i doglada tereny - czesto go widuje wsrod bloków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

no i dalej cisza z naborami w Krakowie.. zamrożona kwestia na dzień dzisiejszy.. co ciekawe ani w Krakowie albo Katowicach ani w Lublinie nie ma planowanych przyjęć na sierpień.. no nic.. teraz tylko czekanie pozostało.. w między czasie ciułanie w zieleni miejskiej bo dla nauczyciela geografii.. miejsca nie ma :D oby tylko MS nie przedawnił się.. :-(

PS związki zawodowe stoją murem i pewnie zmiana wieku emerytalnego dla policjantów nie zostanie zmieniona.. przynajmniej ja tak uwazam ;) no i przynajmniej narazie.. bo za ileś tam to na pewno będzie trzeba.. naszych 2 wnuków będzie z pensji utrzymywało jednego emeryta - więc nie ma wyjscia.. ;]

PS rozmawiałem z paroma osobami przy komisjach lekarskich.. które oblały test z obrazkami.. poszukajcie dobrze w googlach test MENSA (wiele obrazków z testu - takie kwadratowe książki z nazwą "testy psychologiczne dla zaawansowanych" było na necie przynajmniej te pierwsze 20 a ostatnich 15 które sa na tescie nie ruszyłem bo nijak nie szło sie domyslic o co tam chodzi.. zadnej zaleznosci nie widziałem 25 obrazków dobrze albo 26 i 45 cyfer w wykreślance miałme dobrze i to starczyło)!! bo wierzcie mi ze sama rozmowa z psychiatra niczym sie nie różniła od rozmowy z psycholog na MS zwykłym.. spokojna, na luzie zwykłe pytania dlaczego.. jakie predyspozycje jakie cechy.. ważne by być pewnym siebie.. i miec obrana formę odpowiedzi i się jej trzymac ;) i nie bać sie jak zada pytanie na które ciężko odpowiedzieć to powiedz wprost ze ciężko powiedzieć a nie plątaj się.. ma być zdecydowanie.. TAK albo NIE.. ;)

PS przed morfologia nie jedzcie gumy do żucia itp.. wiem ze to banalne zdanie ale znam osoby które poszły i wróciły z kwitkiem do domu bo odmuwiono im w szpitalu mswia pobrania krwi gdyz mogło to zakłamac wyniki zawartosci cukrów.. i mimo że wzieły wolne to nic nie załatwiły przez to :D


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

HEHEHEHE JA JEZTEM W PERESPEKTYWIE I JES GICIO :DDDDD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

Trudno mi cokolwiek powiedzieć o zarządzaniu spółdzielnią, bo mieszkam tu krótko. Jak na razie nie mam zastrzeżeń. Już po zebraniu członków, a nadal ktoś dba o zieleń przy blokach. Czynsz jak na razie nie jest wysoki, ale słyszałam, że po okresie gwarancji na mieszkania wzrasta fundusz remontowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

od prezesa perspektywy to ty sie odp.....l.porzadny facet jest.rozejrzyj sie po innych spoldzielniach co tam sie dzieje,jak wygladaja osiedla,potem przyjrzyj sie osiedlom spoldzielni perspektywa i dopiero zacznij sie odzywac i szkalowac ludzi.malo zieleni?do lasu sie wyprowadz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

posel, najwiekszym oszustem i kretaczem jestes ty.dom ktory mi postawiles do tej pory nie moze pionu zlapac, nie mowiac juz o tym ile sobie zazyczyles za ta fuszerke.rada na przyszlosc, nie pij tyle w pracy bo sie kiedys sam kielnia przetracisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

jasiu ale ty jesteś debil he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: watykan nie udostępni akt sprawy dot. Wesołowskiego

Witam! Mam pytanie co zrobić jak w pracy tzn na stażu dochodzi do mobbingu. Do kogo trzeba sie zglosic? Do PUP czy do Inspekcji Pracy odrazu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org