sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezes i jego drużyna

A do tej uczty, to tylko tak odswietnie, czyli wylacznie w letniakach.
Ot, to tylko tyle co mi pozostalo z tej kurpiowkiej gwary ...:)
wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i jego drużyna

ostatnio chyba czesciej dochodzi do porozumienia wlascicieli scian nadajacych sie do malowania z graficiarzami. Nawet dzis widzialem chlopaka, ktory kulturalnie rozlozyl sobie spraye i malowal sciane, chyba garazu, obok wejscia na cmentarz od ul. Sikorskiego. Z tego co widze to zapowiada sie ciekawa pracka.

A swoja droga, moze by sie podpytac wlasciciela/likwidatora hal po zakladach "Bawełna" i w jednej z hal zorganizowac "plener" dla graficiarzy. Sporo miejsca jest do wykorzystania. Opustoszale hale maja swoj nastroj i spore powierzchnie, ktore mozna przeznaczyc na letni "Cotton Art Klub". Przeciez w zasadzie wlascicielowi/likwidatorowi chyba bez roznicy czy te hale stoja porosniete pajeczynami i zalane rdzawymi zaciekami, czy pomalowane sprayami?
Warto tako taki plener organizowac w Lomzy?
Lepsza taka promocja Lomzy niz kolejna afera ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i jego drużyna

Tylko za ksiazki trzeba bedzie placic ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i jego drużyna

ok dziek ijuż mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes i jego drużyna

heheh zobaczyles 3 typow pijacych warke i sie dopytujesz kim oni byli heh a moze ty byles jednym z nich tylko nie pamietasz


umnie pod sklepem siedzi 2 chlorkow kim oni sa :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org