Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wieloprzestrzenne formy ochrony przyrody na terenie Polski:

- parki narodowe, - rezerwaty, - parki krajobrazowe, - obszary chronionego krajobrazu - tworzące krajowy system obszarów chronionych. System ten, to układ przestrzenny wzajemnie uzupełniających się form ochrony przyrody, które są łączone korytarzami ekologicznymi. Przez korytarz ekologiczny rozumie się obszar pomiędzy dwoma lub wieloma obszarami chronionymi, pozwalający na bezproblemowe bytowanie i przemieszczanie się organizmów roślinnych i zwierzęcych.

Dolina Narwi - widok z platformy w Siemieniu
Dolina Narwi - widok z platformy w Siemieniu
Widok ze wzgórz w Krzewie
Widok ze wzgórz w Krzewie

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę