Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Koncert w Katedrze

Utwory Bacha, Haendla i Vivaldiego złożyły się na program kolejnego koncertu w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża. „Od Bacha do współczesności” to tytuł tego koncertu, który poświęcony był pamięci Krzysztofa Drzewieckiego - śpiewaka operowego i organisty, znanego także z drozdowsko-łomżyńskiego festiwalu, który zginął tragicznie na początku roku.

Tym razem koncert odbył się w łomżyńskiej katedrze. Mury średniowiecznej – najstarszej w mieście świątyni od lat goszczą festiwalowych artystów. Tym razem na katedralnych organach zagrali Jan Żera i Andrzej Nanowski. Talenty wokalne prezentowali Ewa Godlewska, Alicja Rumianowska, Mionika Fedyk Klimaszewska, Dariusz Wójcik i Jacek Szymański, a koncert uzupełniała gra na skrzypcach Marta Nanowska.

Foto:
Foto: Krzysztof Drzewiecki, Katedra Łomżyńska 2005r
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę