Grygo w Łomży najszybszy

Paweł Grygo z Łomżyńskiego Klubu Biegowego wygrał rozgrywany pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży XXVII bieg z cyklu Łomżyńska Dziesiątka. Na pokonanie trasy o długości 10 km. Paweł Grygo potrzebował niewiele ponad 34 minut. Ogólnie bardzo ciężką trasę z powodu wysokiej temperatury ukończyło 85 zawodników i zawodniczek z Polski i zagranicy.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii OPEN okazał się Paweł Grygo z Łomżyńskiego Klubu Biegowego, natomiast wśród pań wygrała Zagoruyko Anna z Ukrainy, wśród mężczyzn z zagranicy najlepszym okazał się zawodnik z Mołdawi Doroftei Dumitru.

W biegach szkolnych wzięło udział ponad 200 zawodników z czego ponad połowa była zawodnikami z innych miast. Rozegrano 10 biegów w różnych kategoriach wiekowych i na skróconych dystansach z powodu wysokiej temperatury.