Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 27 maja 2022 napisz DONOS@

UFO? - Niezidentyfikowany Obiekt „Spadający”

Niezidentyfikowany obiekt „spadający” zniszczył jeden z samochodów zaparkowanych przy ul. Kazańskiej w Łomży. Na szczęcie nikomu nic się nie stało. Białej Primera w tym czasie była pusta. Nim „coś” uderzyło w samochód niemal w całym mieście słychać było świst jakby lecącego pocisku.

Tajemnicze zdarzenie miało miejsce w sobotę rano – kilka minut po dziewiątej. Nagle nad miastem rozległ się  świst, a po kilku sekundach słychać było odgłos uderzenia. „Coś” co w opinii policjantów może przypominać pocisk spadło na białego Nissana na Primerę zaparkowanego przed blokiem przy ul. Kazańskiej  - praktycznie na końcu Łomży. Odgłos tajemniczego uderzenia było słychać jednak zarówno na Górce Zawadzkiej, Starym Mieście jak i przy ul. Nadnarwiańskiej.

Żelastwo które uderzyło w samochód – leciało od strony zachodniej. Przebiło się przez przednią szybę samochodu i pulpit kierowniczy, po czym uderzyło „od tyłu” w silnik samochodu najprawdopodobniej uszkadzając go – z samochodu wyciekało paliwo.
 

Policja zabezpieczyła „trafiony” samochód i czeka na pirotechników, którzy być może cos więcej będą wiedzieć na temat niezidentyfikowanego obiektu „spadającego”.

 

Zobacz też: Rosyjski silnik rakietowy spadł w Łomży

Foto:
Foto: stopiona część przedniej szyby
Foto: dziura w samochodzie
Foto: samochód stał zaparkowany między blokami
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: widać wbity w deskę rozdzielczą tył niezidetyfikowanego obiektu spadającego
Foto: zdemolowany środek samochodu
Foto: obok bloki
Foto:
Foto: wysona temperatura
Foto: policja zabezpiecza teren
Foto: policja zabezpiecza teren
Foto:
Pokrewne (tag): pocisk

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę