Zamknięta obwodnica Konarzyc
Obwodnica Konarzyc w miejscu przejazdu kolejowego jest zamknięta. Podróżujący powinni kierować się przez miejscowość.
Wykonawca modernizacji linii kolejowej nr 49 Łomża - Śniadowo rozpoczął prace na przejeździe kolejowym przecinającym drogę wojewódzką 677. W zwiazku z tym przejazd obwodnicą Konarzyc, w miejscu przecięcia się z linią kolejową jest zamknięty. Na dojeździe do obwodnicy stoją znaki informujące o braku przejazdu, jednak w gąszczu znaków ustawionych przy polskich drogach, wielu kierowców jedzie na pamięć i dopiero przed przejazdem orientuje się o blokadzie. Wtedy trzeba zawrócić.
W sobotę rano przed koniecznością zawracania stanął autobus regularnych linii miedzymiastowych. Pierwszy sygnał o zamkniętym przejeździe dostaliśmy od Czytelnika w piątek wieczorem
Nie wiadomo jak długo potrwa modernizacja przejazdu, wydaje się jednak, że może to zająć co najmniej dwa tygodnie.


