Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pożar busa na S61

Między węzłami Komorowo i Śniadowo na S61 spłonął samochód. Ogień był tak duży, że wstrzymał ruch w kierunku Łomży.

W niedzieelę kilkanaście minut po godz.  20 na S61, między węzłąmi Komorowo a Śniadowo zapalił się samochód. Pozar miał miejsce niedaleko węzła Śniadowo, już na mazowieckiej cześci trasy. Inforację o pożarze strażacy z Ostrowi Mazowieckiej otrzymali o godz. 20:25. Po przybyciu na miejsce cały pojazd stał w ogniu. Jak przekazuje oficer prasowy komendy, volkswagenem multiwanem podróżowała jedna osoba, która samodzielnie opuściła pojazd. 

Pożar był na tyle duży, że na nowo oddanym do użytku odcinku w jezdni wypaliła się dziura. Mniej więcej na wysokości Gniazdowa, na pasie ruchu w kierunku Łomży, służby drogowe ostawiły słupki ostrzegawcze.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę